Jump to content


Photo
- - - - -

Predlozi, pitanja, problemi


  • Please log in to reply
5647 replies to this topic

#1 zcurcic

zcurcic
  • Members
  • 617 posts

Posted 22 October 2007 - 18:42

mislim da ce ovako biti najbolje. samo nije mi jasno sta cemo pisati na pinovanoj temi. promene na rang listi i zanimljivosti.
  • 0

#2 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 22 October 2007 - 19:29

pinovana tema je redudantna sad kad imamo čitav pdf da se baškarimo, nova svrha bi mogla da joj bude otprilike ta koju je zcurcic naveo. da, dovoljna je jedna tema po nedelji IMO, kad smo već za turnir masters serije (+ ženski turnir s anom i jelenom) potrošili samo 6 stranica. tek sam skoro zapazio egzodus nekih ljudi na parapsihopatologiju, ne znam što je to, tako da je ionako mala fanbaza ovog sporta pretrpela blow ali će se verovatno uskoro popuniti zahvaljujući daljim uspesima naših tenisera, de nirovoj poseti i noletovoj bradici koja će nadam se konvergirati ka pravoj četničkoj.
  • 0

#3 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 22 October 2007 - 20:33

Evo pinovacemo ovo :huh: I ovde prenosimo diskusiju.

Pinovana tema je samo premeshtena iz arhive. Ne znam dal da je odpinjavamo odma. Ja sam mislila da se svake nedelje pinuju aktuelni turniri. (jedna tema sa svim turnirima te nedelje). I josh neke teme, tipa ova oprema il shta ja znam, verovatno neshto tipa Teniser/teniserka na koju se lozite :rolleyes: il shta vec bude zazivelo medj rajom (koja ce valjda naici) i sl. Mozemo i da pinujemo rang liste, pa da se to azurira svake nedelje? Neka tema za slike i video?

Edited by Masha, 22 October 2007 - 20:45.

  • 0

#4 novosadjance

novosadjance
  • Members
  • 1,645 posts

Posted 23 October 2007 - 14:11

tek sam skoro zapazio egzodus nekih ljudi na parapsihopatologiju,


Jeste da forum dugo nije radio, ali mi je bilo cudno zasto se ovaj tako sporo zahuktava, sad je misterija resena.

Mislim da je jedna sedmica - jedna tema ok plus jos poneka vanredna, nesto kao na sportnetovom teniskom forumu, ako ste kad tamo provirili. Tamo postoji tema tenis trivia u kojoj se postavljaju slike teniserki, tenisera, na koju se teniserku lozite, tracevi i sl...

Mozda bi bilo ok pinovati ovu temu gde se prica o opremi i obogatiti je sa zakazivanjem meceva izmedju forumasa. Aktuelne turnire nema potrebe pinovati (iako je lepo sto ti nije tesko) jer ce se oni sami izboriti za poziciju na vrhu stranice, posebno kad smo se otcepili od ostalih sportova, a tad je bilo opasnost da zbog mnogih sportskih aktuelnosti i raznoraznih fantazija odletimo na drugu stranu ako se o tenisu ne pise 20 sati.

Svaki pocetak je tezak (ni ona prva tema o tenisu se nije odmah primila), ali mislim da ce za nekoliko meseci ovaj podforum biti itekako posecen i da ce se svasta na njemu pisati, posebno ako nasi nastave sa ovakvim rezultatima, a jos ako bradica preraste u bradurinu...
  • 0

#5 zcurcic

zcurcic
  • Members
  • 617 posts

Posted 23 October 2007 - 19:20

dobili smo podforum, a kraj sezone. polako se svode racuni u ovoj godini, tako da vise poruka treba ocekivati od nove godine.
za sada se mozete posvetiti virtuelnom tenisu, za one koji nisu probali jos jedno podsecanje, nadam se da ne krsim nikakva pravila i da necu biti banovan. :rolleyes:
http://www.cybertennis.org
  • 0

#6 yakamoz

yakamoz
  • Members
  • 88 posts

Posted 23 October 2007 - 19:56

A šta mislite o tome da teme budu za delove sezone??? Jedna za šljaku, za travu, za zatvorene terene, za Američku turneju na proleće i onu pred USO (ove dve mogu i zajedno), za turnire po Australiji i okolini,... Ako ima još neki karakteristični deo sezone koji sam zaboravila...
Da ipak budu aktuelne malo duže od nedelju dana...
  • 0

#7 Buckyball

Buckyball
  • Members
  • 165 posts

Posted 23 October 2007 - 21:47

Preimenujte temu "Turniri, Nasi teniseri na turnirima sledece nedelje" u "Čelendžeri".
  • 0

#8 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 23 October 2007 - 22:35

...nadam se da ne krsim nikakva pravila i da necu biti banovan. :huh:

Si lud? Da te banujemo sad kad je sushan period. Banovacemo te posle :rolleyes:

A šta mislite o tome da teme budu za delove sezone??? Jedna za šljaku, za travu, za zatvorene terene, za Američku turneju na proleće i onu pred USO (ove dve mogu i zajedno), za turnire po Australiji i okolini,... Ako ima još neki karakteristični deo sezone koji sam zaboravila...
Da ipak budu aktuelne malo duže od nedelju dana...

Ovo je interesting. Gren slemovi i mastersi posebno, naravno.

Preimenujte temu "Turniri, Nasi teniseri na turnirima sledece nedelje" u "Čelendžeri".

Why?
  • 0

#9 Buckyball

Buckyball
  • Members
  • 165 posts

Posted 23 October 2007 - 23:01

Zato sto je većina informacija na toj temi o čelendžerima. Ovako je to dupla tema jer već imamo temu za ovu nedelju (ali nemamo temu za čelendžere).
  • 0

#10 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 23 October 2007 - 23:41

Zato sto je većina informacija na toj temi o čelendžerima. Ovako je to dupla tema jer već imamo temu za ovu nedelju (ali nemamo temu za čelendžere).

Ja mislila da ce se tu pisati uopshte o nashim teniserima (ne bukvalno ove nedelje, nego uopshte), ali u pravu si da se duplira i da je vecina postova o chelendzerima. Okej.

A da se otvori neka tema/teme posebno za odredjene tenisere (posebno nashe)? Mislim pisace se o njima i na temama vezanim za turnire, ali da budu neke teme gde ce se stavljati neki intervjui, trachevi, novosti i shtajaznam chemu nije mesto u turnir temama. Aj nek neko krene s tim. Valjda ne gajimo samo pasije prema tenisu nego i neke opsesije :rolleyes:
  • 0

#11 cedo

cedo
  • Banned
  • 152 posts

Posted 25 October 2007 - 11:00

A šta mislite o tome da teme budu za delove sezone??? Jedna za šljaku, za travu, za zatvorene terene, za Američku turneju na proleće i onu pred USO (ove dve mogu i zajedno), za turnire po Australiji i okolini,... Ako ima još neki karakteristični deo sezone koji sam zaboravila...
Da ipak budu aktuelne malo duže od nedelju dana...

Odlican predlog.

Sljaka.
Trava.
Dvorana.
Grand slamovi posebno.
Masters.
Manji turniri (challengeri,...) u jednoj temi.
  • 0

#12 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 01 November 2007 - 20:44

Mora postojati i neka tema - zanimljivosti, razno... gde npr. da postavim link, a imam nesto interesatno iz sveta tenisa sto nije u vezi ni sa jednim aktuelnim turnirom:
http://www.index.hr/...elo/363631.aspx
  • 0

#13 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 01 November 2007 - 21:00

Slobodno otvori novu temu, neshto tipa to Zanimljivosti ili Vesti ili Off tour topic ili smisli vec neshto :rolleyes:
  • 0

#14 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 14 November 2007 - 00:07

Pitanja u vezi sa pinovanim temama.

Ako otvorimo posebne teme za Noleta, JJ i Anu, a zatim ih pinujemo, kog tipa da budu te teme? Da se ogranichimo na vesti, intervjue, videooeoove, tipa copy/paste? Shta mislite o tome i koji su vashi predlozi? Takodje da li da postoji neka posebna tema tog tipa za ostatak nashih tenisera?
  • 0

#15 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 14 November 2007 - 01:14

IMO
Pinovani topic "zanimljivosti" bi trebao da bude o svim teniserima. Ako budemo imali takav topik uz svakog tenisera, nekad ce doci do problema kod koga nesto da napisemo, u slucaju kada je informacija o više njih.
Na primer - da su Jelena i Ana ucestvovale na dobrotvornoj akciji, ili da su Nole, Jelena i Ana zajedno nastupili na koncertu u Areni.
  • 0