Jump to content

Photo
- - - - -

Forumasi teniseri

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
109 replies to this topic

#106 alcesta

alcesta
  • Members
  • 20,911 posts

Posted 13 December 2013 - 16:53

Ja se sećam moketa, ali za Mašu nisam sigurna  :huh:

Što se tiče teme, bolje da se pokrijem ušima s mojim bekhendom jer je o tome blam i pričati a kamoli igrati ga :lol+:

#107 zoran59

zoran59
  • Members
  • 9,707 posts

Posted 14 December 2013 - 09:24

Moj problem je sto sam poceo u klubu kad je sef teniske sekcije bio silno simpatican lik, a i odlican trener i organizator, Vecinu onoga sta znam, naucio sam od njega.

Covek se trudio i odlicno organizovao klupsku ligu. Nas nekih stotinjak je podelio u timove od po 6 clanova, sa razlicitim rejtingom, pa su timovi igrali medjusobno - najjaci igac protiv najjaceg na drugom timu, najslabiji protiv najslabijeg. Poslepodne i uvece.

A preko dana je davao casove jedan-na-jedan.

Medjutim, odselio je i nadomestio ga je neki namcorast tip sa kojim sam se jednom i posvadjao, pa necu da mi daje casove. Do sukoba je doslo kad je ligu totalno izmesao, da igramo svako sa svakim - a meni je to bezvezno, jer ima clanova kluba koje mogu pobediti i ako igram skacuci na jednoj nozi, a ima ih i kojima vratim mozda jedan servis od 10 i protiv njih redovno gubim sa nulom. Igram rekreativno i zbog druzenja, pa mi nije nikakva rekreacija kad mi stavi protivnika 35 godina mladjeg od mene, koji maltene optrci citav teren dok ja stignem da prebacim jednu lopticu.

Tako sad ucim iskljucivo na sopstvenim greskama ili iz komentara amatera koji mozda znaju i manje od mene.

Zato, kad mi daju te mlade i brze tipove, puno igram slajs i pokvaren sam sa drop-sotovima, jer u surovoj snazi sa osnovne linije nemam sanse. Tako su mi neki veseljaci u klubu dali nadimak "The Butcher" ("kasapin") - jer "secem" udarce sve u 16... :D 

#108 wwww

wwww
  • Members
  • 14,738 posts

Posted 14 December 2013 - 09:51

Imas ovde neke savete, mozda nadjes sta ti treba.

#109 zoran59

zoran59
  • Members
  • 9,707 posts

Posted 16 December 2013 - 07:33

Samo da se pohvalim, danas sam dokazao da sam u nekim stvarima iznad svetskog nivoa - mogu da bolje i u vecem % zabijem servis u mrezu ili posaljem loptu u aut. :D

Prebio me prijatelj k'o vola u kupusu. 1:6, 1:6. A inace smo podjednaki...

#110 alcesta

alcesta
  • Members
  • 20,911 posts

Posted 16 December 2013 - 15:45

Eh, ako je samo do toga, u takvom takmičenju bih imala solidne šanse :D