Jump to content


Photo
* * * - - 3 votes

Manchester United


  • Please log in to reply
8211 replies to this topic

#8086 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 06 May 2018 - 11:20

SMS za 90m??


  • 0

#8087 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 06 May 2018 - 11:26

SMS za 90m??

 

Šta će s njim? On i Pogba u 11? I Matić im drži leđa. Al bilo bi zanimljivo vidjet taj vezni red :D


Edited by Bugl Khan, 06 May 2018 - 11:27.

  • 0

#8088 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 06 May 2018 - 11:30

Šta će s njim? On i Pogba u 11? I Matić im drži leđa. Al bilo bi zanimljivo vidjet taj vezni red :D

Definitivno najviši i najjači vezni red, ali kako bi to izgledalo, ne znam :D


Edited by Green23, 06 May 2018 - 11:30.

  • 0

#8089 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 06 May 2018 - 12:14

SMS za 90m??


Osnivamo kosarkasku sekciju.

Matic, Pogba, SMS, Felaini, MekTominaj.

Samo 190+ su dobrodosli😂😂😂
  • 0

#8090 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 14 July 2018 - 12:34

Ima li neko ideju šta nam je ideja u ovom prelaznom roku? :)

 

Kao i uvek, svaki igrač na planeti (osim onog jednog kojeg bih voleo) se dovodi u vezu sa nama u ovom prelaznom roku, ali mi dovedesmo freda (jel ga neko gledao više od dva puta, kakvi su vam utisci) i dugoročnu zamenu za Valensiju (makar se tako nadamo).

 

Levi bek? 

 

Hoćemo li na kraju dovesti Alderweirelda? Čini mi se da hoćemo, a da druge štoper buve služe samo da pokažu Totenhemu da nismo očajni? Ali to znači da neko od štopera mora da ide. Jones, Smalling, Lindelof? 

 

Krilo? Marsial? Saga oko Bejla? 


  • 0

#8091 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 14 July 2018 - 23:41

Ne znam koliko je tacno, ali procitah da ste zainteresovani za Rebica.
Mislim da bi se takav igrac fino snasao kod Murinja. Fizicki besprekorno spreman, fajter, spreman na sve za pobjedu.

Sto se stopera tice Lindelof je visak u svakom slucaju, tako sam procitao.
  • 0

#8092 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 15 July 2018 - 00:18

Ma, kao što rekoh, nas povezuju sa svim živim igračima na planeti. 

 

Nisam pristalica dovođenja igrača na osnovu utiska sa SP. Mislim da je i Murinjo zacrtao svoje ciljeve pre SP. Sticaj je raznih okolnosti, izgleda, što se to ne ostvaruje tako kako je on planirao, ali ovi u klubu izgleda da odbijaju da nam svako dere kožu sa leđa kako im se prohte (zacepi slobodno cenu, platiće to oni). Pokušavamo da izbegnemo takvu reputaciju. Pri tome i razni igrači i menadžeri koriste navodno interesovanje Junajteda za povećavanje svojih ugovora ili prelazak u drugi klub. Ludilo. 

 

Ako je Fred za startera, treba nam Bejl, štoper i levi bek. 

 

Pa da se igramo. 


  • 0

#8093 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 17 July 2018 - 15:45

Ima li neko ideju šta nam je ideja u ovom prelaznom roku? :)

 

Kao i uvek, svaki igrač na planeti (osim onog jednog kojeg bih voleo) se dovodi u vezu sa nama u ovom prelaznom roku, ali mi dovedesmo freda (jel ga neko gledao više od dva puta, kakvi su vam utisci) i dugoročnu zamenu za Valensiju (makar se tako nadamo).

 

Levi bek? 

 

Hoćemo li na kraju dovesti Alderweirelda? Čini mi se da hoćemo, a da druge štoper buve služe samo da pokažu Totenhemu da nismo očajni? Ali to znači da neko od štopera mora da ide. Jones, Smalling, Lindelof? 

 

Krilo? Marsial? Saga oko Bejla? 

Mislim da je ideja da se mudro odradi prelazni rok, tj da se ne otkrivaju karte tako lako.

Ja sam prvo za to, a nekako sma utiska i da su u klubu takvog razmisljanja, da se prvo proda ono na sta se racuna. 
Dakle, Rojo, Darmian i mozda Jones.
Sve dok ne prodamo Roja i Darmiana, ne bih dovodio ni levog beka ni stopera.

Oni su visak, a ako dovedemo stopera i jos jednog beka, tek tad cemo ih teze prodati i svako ce moci da nam obara cenu za nekih 20,30 posto.
Pre svega zato sto imamo problema sa registracijom igraca, i znali bi svi da bi morali da ih prodamo.


Ja nisam za prodaju Lindelofa, zadovoljan sam njegovom igrom na SP-u. Ogromna je razlika izmedju njegovih igrara sa pocetka prosle sezone i sa kraja.
Ima 24, i treba mu dati priliku barem jos jednu sezonu.

 


  • 0

#8094 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 18 July 2018 - 08:21

Mislim da je ideja da se mudro odradi prelazni rok, tj da se ne otkrivaju karte tako lako.

Ja sam prvo za to, a nekako sma utiska i da su u klubu takvog razmisljanja, da se prvo proda ono na sta se racuna. 
Dakle, Rojo, Darmian i mozda Jones.
Sve dok ne prodamo Roja i Darmiana, ne bih dovodio ni levog beka ni stopera.

Oni su visak, a ako dovedemo stopera i jos jednog beka, tek tad cemo ih teze prodati i svako ce moci da nam obara cenu za nekih 20,30 posto.
Pre svega zato sto imamo problema sa registracijom igraca, i znali bi svi da bi morali da ih prodamo.


Ja nisam za prodaju Lindelofa, zadovoljan sam njegovom igrom na SP-u. Ogromna je razlika izmedju njegovih igrara sa pocetka prosle sezone i sa kraja.
Ima 24, i treba mu dati priliku barem jos jednu sezonu.

 

Verovatno ima smisla ovo za prodaju što pričaš, mada ti klubovi svejedno znaju da mi hoćemo da dovodimo nove igrače. Oko Darmiana je nekoliko puta bila skoro već gotova stvar, ali ništa za sada.

 

I ja bih svakako zadržao Lindelofa, a prodao Džounsa i Roha bez razmišljanja. Videćemo šta će biti sa levim bekom (Šo je navodno došao prilično spreman na pripreme). 

 

Izgleda opet ništa od Bejla. Opet ista priča. Mnogo mi je žao zbog toga, stvarno verujem da bi zdrav strašno legao i da bi digao ekipu za 30%.

 

Ali ono što je možda još važnije od toga je da Murinjo maksimalno iskoristi potencijal ekipe u vidu igrača kao što su Bai, Pogba i Marsijal. Imam utisak da nam zapravo od toga zavisi koliko će sezona biti uspešna. 


  • 0

#8095 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 18 July 2018 - 10:22

Vrlo je bitno sto je otisao Blind. 


  • 0

#8096 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 18 July 2018 - 10:26

Vrlo je bitno sto je otisao Blind. 

Zašto? 


  • 0

#8097 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 18 July 2018 - 10:33

Zato sto nema kvalitet za Junajted i klub treba da se resava viskova,a on to u MUrinjovoj kombinatorici jeste. 
 


  • 0

#8098 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 18 July 2018 - 10:36

Zato sto nema kvalitet za Junajted i klub treba da se resava viskova,a on to u MUrinjovoj kombinatorici jeste. 
 

Mi se veoma sporo oslobađamo tih viškova. Zanimljivo je da se Murinjo zapravo uglavnom oslobađa igrača koje je doveo lucidni Holanđanin (Blind je samo jedan od njih). 


  • 1

#8099 Magija

Magija
  • Members
  • 2,033 posts

Posted 31 July 2018 - 17:10

Koja je pretpostavljena startna postava za ovu sezonu Uniteda? Pitam zbog fantazija.
Takodje, ko ce menjati Valensiju dok se ne oporavi? 


  • 0

#8100 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 31 July 2018 - 20:58

Nisam siguran da i Murinjo to zna.
Rekao je da neće igrati ovi sa sp, ali upravo pročitah da su se rašford i jones vratili sa odmora.
Ako Marsijal ostaje i ako se bude držao toga što je rekao
DDG (španija rano ispala)
Valensija (nije povređen, nego je murinjo rekao da se ubucio), smoling, bai, šo
erera, pereira, fred (nije igrao na sp, eventualno mktomini)
mata, marsijal, sančez
  • 0