Jump to content


Photo
* * * - - 3 votes

Manchester United


  • Please log in to reply
8211 replies to this topic

#7726 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 20 July 2017 - 13:44

Od toga možeš da se odbraniš ako imaš igrača kao što je  Erera car. Npr Erera ih je oduvao u startu, voli ovaj klub, oseća da ga svi u klubu smatraju važnim i odmah je odbacio svaku mogućnost da predje. 

Real Madrid i jeste klub koji je stvoren da se površni, neobrazovani fudbaleri lože na taj zlatni natpis Reala na dresom, na to seljana, anticivilizacijsko simbolisanje "kraljevski klub". Nažalost dobar deo fudbalera rita loptu od pete godine i ne uspe da se razvije kao ličnost dalje od toga, pa zato je njima i Real super.
CR-u je bio san da igra za Real, jer je siromašno ciganče (ništa rasistički, ja Rome gotivim) koje se loži na beli kaiš, gucci zmijska koža cipele, gucci naočare sa spojenim staklima i ovom frizurom kad obrijaju liniju po strani kao da roknu meridijan po sred glave.


  • 0

#7727 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 20 July 2017 - 15:07

Od toga možeš da se odbraniš ako imaš igrača kao što je  Erera car. Npr Erera ih je oduvao u startu, voli ovaj klub, oseća da ga svi u klubu smatraju važnim i odmah je odbacio svaku mogućnost da predje. 

Real Madrid i jeste klub koji je stvoren da se površni, neobrazovani fudbaleri lože na taj zlatni natpis Reala na dresom, na to seljana, anticivilizacijsko simbolisanje "kraljevski klub". Nažalost dobar deo fudbalera rita loptu od pete godine i ne uspe da se razvije kao ličnost dalje od toga, pa zato je njima i Real super.
CR-u je bio san da igra za Real, jer je siromašno ciganče (ništa rasistički, ja Rome gotivim) koje se loži na beli kaiš, gucci zmijska koža cipele, gucci naočare sa spojenim staklima i ovom frizurom kad obrijaju liniju po strani kao da roknu meridijan po sred glave.

 

1280073970_extras_albumes_0.jpg


  • 0

#7728 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 20 July 2017 - 15:22

Od toga možeš da se odbraniš ako imaš igrača kao što je  Erera car. Npr Erera ih je oduvao u startu, voli ovaj klub, oseća da ga svi u klubu smatraju važnim i odmah je odbacio svaku mogućnost da predje. 

Real Madrid i jeste klub koji je stvoren da se površni, neobrazovani fudbaleri lože na taj zlatni natpis Reala na dresom, na to seljana, anticivilizacijsko simbolisanje "kraljevski klub". Nažalost dobar deo fudbalera rita loptu od pete godine i ne uspe da se razvije kao ličnost dalje od toga, pa zato je njima i Real super.
CR-u je bio san da igra za Real, jer je siromašno ciganče (ništa rasistički, ja Rome gotivim) koje se loži na beli kaiš, gucci zmijska koža cipele, gucci naočare sa spojenim staklima i ovom frizurom kad obrijaju liniju po strani kao da roknu meridijan po sred glave.

Sada ga zaista pretera.

 

Real je verovatno najbolji fudbalski klub svih vremena, i to je sasvim dovoljno primamljivo, a ono što jeste suština je da klub koji dobro plaća i koji je stalno u konkurenciji za najveće trofeje. Sama činjenica da gotovo svake druge godine igraju finale LŠ je dovoljan podsticaj. Na stranu ljubav i slične priče za malu decu, jer gde ko ide iz ljubavi, da se nelažemo.

 

Ako je Ronaldo ciganče. Šta je onda vaš sadašnji menadžer? Da i on nije površan i neobrazovan, ili mu se javila ljubav prema klubu koji je rival timu u kojem je manje više počeo da gradi karijeru.

 

U Real se ide jer je najveći, i sa tim moraš da se pomiriš.


  • 0

#7729 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 20 July 2017 - 19:14

Lukaku>Morata. Realno da budete zahvalni Realu sto je odbio, jer verovatno obojica ne bi dosli.


  • 0

#7730 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 20 July 2017 - 23:12

Sah mat sa Raulom.

Real najveci!
  • 0

#7731 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 21 July 2017 - 00:24

Sah mat da su i njega oterali ko psa kao i mnoge druge legende pre njega. Jednog Jera, u hodniku su obavestili da isprazni orman, Del Boskeu na slican nacin da vise nije trener.
SNS medju klubovima. Bahato diktatorsko frankosmradealovsko govno od kluba koje na silu stvara titule i kojem grad Madrid otkupljuje neke nekretnine za vise puta vecu vrednost od realne samo da im ukljukaju pare, a sve to u drzavi gde narod ne zivi sjajno.

Vise puta sam rekao, vise bih voleo da mi dete ima istetovirano YNWA prekibcelih ledja nego da se lozi na "kraljevski" klub.
Barcu jos 50 puta moraju da poguraju sudije i jos 1000 puta vise da simuliraju da bi bili odvratni kao ova smradija.
Bono medju klubovima. Jesu uspešni, i jesu dobri al su govna.
As simple as that.
  • 1

#7732 nine33

nine33
  • Members
  • 1,118 posts

Posted 21 July 2017 - 03:51

Dva doktorska gola i Lukakuov i Rasfordov. Dobra igra, bas dobra za sad. :)
  • 0

#7733 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 21 July 2017 - 04:03

Fenomenalno prvo poluvreme, utakmica fenomenalna, kao da je PL. Jak tempo, zustro se igra, ostri startovi, poprilicno motivisano...

City je odličan tim i igraju dobro, ali smo mi odigrali baš baš dobro. 
Pogba je liga za sebe, kako rutinira situacije, duele... Mogu da mu se prihvate svi, vredi tih 100m
Lukaku, sjajan gol. Nova dimenzija, Pored snage ima brzinu da pobegne iza ledja.

Koliko me oduševljava Pogba, ni Rashford nije daleko. Pravi gem. Koncentracija, brzina, brzina razmišljanja, znanje, kretnja bez lopte. Udari šprint u stranu da izvuče beka široko, onda ga hvata u trku na pogrešnoj nozi da utrči u prazan prostor, ne dobije tu loptu, proceni gde će da se nastavi napad, za tren je u trouglu za izgradnju napada. Mister Determination... Zaslužio je ovaj gol.

Mkhatiryan baš zasra onu kontru, ali posle udelio asist i imao dobre momente. Nadam se da nije došlo do povrede u onom startu Yaye, koji je baš debilno ušao u duel u prijateljskoj, mogao je da mu sjebe koleno.

Lindelof mi se svidja, treba da se uigra sa ostatkom tima, ali mi se svidja kako razmišlja. Kod onog centaršuta KDB-a kako je anticipirao utrčavanje Aguera i na vreme mu ušao u kanal. Lingard ponovo igra sasvim ok, kao i na prošloj gde je pokidao.

Blind bolji nego prošle godine, ali i dalje ima momente kad se ispolji njegova sporina. 
AV klasika, odličan.
Erera je jebena carina. Koliko je on defanzivno napredovao :o Kako dobro čita dešavanja i kako treba da pokrpi...

Kod njih ovaj Roberts nezgodan igrač, kao i ovaj drugi malac na "D" ili na "F". Obojica duplo bolji od Sterlinga.
KDB je klasa igrač. Biće City zajeban ove godine.


  • 0

#7734 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 21 July 2017 - 08:34

Stvarno bi bila tragedija da se ne dovede CDM i desno krilo, ovo za sada djeluje bas obecavajuce i jako organizovana ekipa i ne sumnjam da ce Utd biti jaci nego prosle godine
  • 0

#7735 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 21 July 2017 - 12:05

Meni su desno krilo i levi bek urgentniji nego DM.
Mkitarijan je greota da se koristi desno. Juce smo igrali 4-2-3-1, on je bio AMC i bilo je super. Inaju kvaliteta Erera i Pogba da drze sredinu. I ne mislim da Pogbi lakse da igra ispred DM-a. Ima manje opcija za dodat onda. Ima on dovoljno kvaliteta da slobodnije igra i u ovon sistemu.

Sinoc su Ameri imali prilike da vide uzivo zasto je soccer najbolji sport. Fenomenalna tekma, kao da sam gledao utakmice Man UTd - Chelsea sredinom i krajem 00ih, a to je za moj ukus najbolji fudbal i to su bile najbolje utakmice.
Da l zbog "work like a bee" priče, oba tima su baš gulila. Flasteri, oštar presing, ponekad i neoprezni startovi.
Foden iz City-a ima 17god :o mali je bolji od Sanea. Koji je btw naj one footed igrač kojeg sam gledao ikada. Za njega je Robben CR po koriscenju slabije noge. Jeste da ima world class levu nogu, ali se plasi da trci sa loptom a da mu desna bude ispred i blizu protivnika. pas na stranu jedva daje desnom nogom, i to mora skroz da pridje lopti i da okrene telo skroz ka uglu dodavanja.
  • 0

#7736 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 21 July 2017 - 12:24

Dobar ovaj mali Folden, mogli bi da mu daju sansu jer se vidi da zna mali...
Nema sta bolje nego gledat nekog iz svoje skole kako postaje igrac, nesto kao mi sa Rasfordom...

Ja i dalje vjerujem u Soa, valjda ce mu konacno doci iz dupeta u glavu da radi na sebi i da izbjegne povrede jer je kidao u Sautemptonu...

Meni je greota koristiti Ereru i Pogbu nazad jer su fenomenalani naprijed, imaju nevjerovatan pregled igre, konstantno se krecu, otvaraju, traze loptu i to bi jos vise doslo do izrazaja kad bi znali da je npr Matic iza njih koji im stiti ledja i onda bi Pogba bio itekako opasan mada je i ovako, ove sezone ce da razbije...

Desno krilo je MUST, Miki je 10-tka i greota je i njega gurati na stranu jer kad povuce sa svoje polovine jedan je od rijetkih igraca kojem se lopta zalijepi za nogu i krene driblat i onda pas u prostor za krila ili napadaca, tu je najopasniji...

Svidjelo mi se sinoc kako je Rasford imao problema sa Volkerom kad je bio LW jer ce mu to biti dobra skola ali onda Murinjo stupa na scenu i koristi lijevu stranu odbrane Sitija i prebacuje Rasforda.
Inace i Lingard igra dobro na ovim pripremama, cini mi se da je malo ojacao jer je ono presmijesno bilo, dune vjetar i vrati ga unazad a kamoli neki defanzivac
  • 0

#7737 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 23 July 2017 - 08:21

Jose on @D_DeGea: "I can guarantee he is not leaving this season. I see him really happy and focused. One-hundred per cent he stays."
  • 0

#7738 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 23 July 2017 - 12:50

Veceras cepamo protiv omiljenog kluba jednog broja forumasa sa ove teme. ;D
  • 0

#7739 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 23 July 2017 - 13:14

Veceras cepamo protiv omiljenog kluba jednog broja forumasa sa ove teme. ;D


Bitnije u Skoplje da ih dobijemo, taman da uzivo gledam
  • 0

#7740 nine33

nine33
  • Members
  • 1,118 posts

Posted 23 July 2017 - 23:37

Kakva magija, Anthony Martial !

 

:hail:

 

 

Steta za ovaj penal Lindelofa i nadam se da s Anderom nije nista ozbiljno.


  • 0