Jump to content


Photo
* * * - - 3 votes

Manchester United


  • Please log in to reply
8211 replies to this topic

#16 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 31 October 2007 - 01:05

Evo ga nas prijatelj Gli,cuveni prognozer,koji nas je prosle sezone otpisao iz borbe za titulu pocetkom novembra.Veliki pozdrav.Inace,dosadno bi bilo da su ovde prisutni samo istomisljenici,lepo je cuti i drugacije misljnje.Pa makar zvucalo i prorocanski...



:rolleyes:

Nekako mi se cini da je post pre mog vise prorocanski s obzirom da je covek predvideo raspad cak 3 kluba dok sam ja napisao samo da to nece ici tako lako sad kad je Celzi u naletu (a jeste,plus Sitiju 6 komada - nije mala stvar). Cini mi se da protiv Mancestera dobar deo klubova izlazi na teren "spustenih gaca" ali kako se sezona bude blizila kraju to ce se promeniti. Uostalom,videcemo.

Edited by Zli Gli, 31 October 2007 - 01:06.

  • 0

#17 BitterLemon

BitterLemon
  • Members
  • 18 posts

Posted 31 October 2007 - 12:54

Nije raspad tri kluba, to se zove praćenje engleske lige skoro 2 decenije. Liverpul je u tom periodu poznat po crnim serijama, u jednoj se upravo nalaze. Arsenal ima isti problem kao i Inter - gubitnički je tim, i kad imaju odličnu ekipu nikako ne završe na prvom mestu. Čelzi je tim sa mnogo velikih igrača, nezadovoljnih velikih igrača, i sa nedokazanim trenerom bez autoriteta, oni su neeksplodirana kasetna bomba. Zaboga, pobedili su građane sa 6:0, iste one građane za koje svi znamo kako igraju na strani. I imaš jedan Mančester, koji suvereno vlada situacijom, ne paniči, i ima kompaktan tim, zadovoljne igrače, i trenera legendu engleske lige, poznatog po tome da je više puta preokretao situaciju u svoju korist.
Ovo je mala analiza proteklih godina, ništa ne mora da znači ali mogu se izvući neke pouke iz nje. Ja sam bio ubeđen da će Totenhem voditi borbu za treće-četvrto mesto, pa vidi gde su. Ali zato sam prilično siguran da se za titulu ove godine mogu boriti samo Mančester i Arsenal. Naravno, kao veliki navijač Mančestera prognoziram da će Mančester osvojiti PL. :rolleyes:
  • 0

#18 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 01 November 2007 - 01:25

Niko ne garantuje da ce i ove godine biti kao proslih. Uostalom,ono "Mancester upada i osvaja po navici" ne stoji nikako jer je Celzi osvojio dve titule u zadnje tri sezone i po toj logici Celzi upada i osvaja "po navici" :rolleyes: Mislim da imaju daleko najveci fond kvalitetnih igraca sto ce,po meni,i presuditi. Ponavljam,protiv Mancestera svi timovi iz nekog razloga igraju uplaseno sto ce se sigurno promeniti kako se sezona bude zakuvavala a Celzi,i pored donedavnog raspada,kasni samo 5 bodova,uz revans na Stamford Bridzu. Ostale ne racunam kao ozbiljne konkurente,pogotovo ne Liverpul.
  • 0

#19 BitterLemon

BitterLemon
  • Members
  • 18 posts

Posted 01 November 2007 - 09:18

Дај бре, ко то игра уплашено против Манчестера? Енглеска лига је једина у којој задњепласирани тим јури да да гол првопласираном као да су једни до других на табели. Челзи је у историји клуба узео 3 титуле а Манчестер 16, биће да Челзи има већу навику :rolleyes:
  • 0

#20 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 01 November 2007 - 10:55

Odustajem,ubedio si me. Mancester rulz!
  • 0

#21 BitterLemon

BitterLemon
  • Members
  • 18 posts

Posted 01 November 2007 - 13:59

Какав си ти то злобник када одустајеш после 3 поста... цццц :rolleyes:

Posted Image
  • 0

#22 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 01 November 2007 - 19:16

Pa,sta da radim kad nisam uopste zloban + inace navijam za nesretni Njukasl :rolleyes: Celzi sam vise gotivio ranije (pre Romana) a danas uglavnom zbog toga sto zadnjih godina delju ove tvoje pajsere :huh:
  • 0

#23 BitterLemon

BitterLemon
  • Members
  • 18 posts

Posted 02 November 2007 - 09:58

Ја знам да сви воле када победе најбоље :rolleyes: пазите само да не прерасте у комплексе :huh:
  • 0

#24 Pink Panter

Pink Panter
  • Members
  • 190 posts

Posted 02 November 2007 - 11:40

Samo sto se bojim da ce vec ovog vikenda da dozive nokaut na emirates stadionu!!!!! :rolleyes:
  • 0

#25 Keano

Keano
  • Members
  • 184 posts

Posted 02 November 2007 - 16:10

Slepsci iz FSS na celu sa pametnim Terzicem,ne dozvoljavaju prenos utakmice.Kao, "nije u interesu domaceg fudbala" :rolleyes: Kog ,bre,domaceg fudbala?!

Edited by Keano, 02 November 2007 - 16:10.

  • 0

#26 gaboon_viper

gaboon_viper
  • Members
  • 956 posts

Posted 03 November 2007 - 02:09

Da su slepci, slepci su...

Zato svi, trk u kladzu.
  • 0

#27 football_addict

football_addict
  • Members
  • 498 posts

Posted 03 November 2007 - 10:41

Aaaaaaaaaaaaa breeee kako nema prenosa, pa ne mogu da verujem!!!!!!!!!!!!!!! Jebo ih Cukaricki ih jebo...
  • 0

#28 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 03 November 2007 - 12:49

Ima na bosanskoj TV Alternativi,probaj da ih sa'vatas nekako... Ja ih imam preko sobne antene sto ce reci da verovatno imaju jak signal.
  • 0

#29 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 03 November 2007 - 12:59

@ BitterLemon , nije Arsenal gubitnicki tim , kao Inter , taj Inter dovede nekoga i upropaste ga , a Arsenal dovodi uglavnom mlade i neafirmisane igrace , koji se pravilno razvijaju u odlicnoj sredini , i kasnije postaju fudbaleri VRH BRATE klase. Pogledaj Arsenalov prosek godina , pogledaj Interov . Sem toga , cisto sumnjam da Inter ima B tim poput mladih igraca Arsenala do 20 god koji su dobili Sef UTD u Kupu 3-0 , inace standardno dobrog u tom takmicenju.
Smatram da Arsenal ima kvalitete za prvenstvo i Ligu Sampinjona ove godine .


A to sto nema prenosa..."Zasticeni termin?!"
Ovi pajseri sa SOS kanala non stop furaju fazon kako zbog toga sto se prenosi strani fudbal ljudi ne dolaze na domace stadione ?! Ti idioti ne kapiraju da neki klubovi nemaju navijace , niti ljude zanima da prate namestenu domacu ligu , ligu iz koje fudbaleri odlaze u reprezentaciju da bi se prodali napolju ,
ligu gde svaki klub ima svog placenog novinara da pise hvalospeve o igracima....
AKCIJA - Da grupa gradjana tuzi SOS kanal i FSS Evropskom sudu u Strazburu zbog nemogucnosti da pratimo kvalitetan strani fudbal .

Edited by Plavimost, 03 November 2007 - 13:04.

  • 0

#30 _Monthy_

_Monthy_
  • Members
  • 642 posts

Posted 03 November 2007 - 12:59

Ta vest se pojavila jos pre dan ili dva, ali program RTS2 je i dalje nepromenjen...
Uostalom, Utakmice Naše Lige (bez Zvezde ili Partizana) VS Arsenal-United. :rolleyes: Missim, stvarno, jbt. Pa to su 2 razlicita sporta, realno... A kada bi se lepo i formalno tretirali kao 2 razlicita sporta ne bi moglo doci do nekakvih ukrstanja termina i drugih gluposti...
  • 0