Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sport Snuker


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
429 replies to this topic

#181 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 20 September 2010 - 16:29

Koji ludak :twak: ....

http://uk.eurosport....-147-break.html

..... i koji genije istovremeno. Lik je posle samo par ubacenih prakticno "video sto" i da postoji dobra sansa za 147 i pitao sudiju da li ima nagrada za to. Posto je nema, kad je stigao do 140, pozdravio se sa Kingom i krenuo :twak: A onda jos ludji sudija koji mu je preprecio put i nije ga pustao dok ovaj ne zavrsi sto :)

Jedan jedini, Roni "Raketa" Saliven -_-

Edited by nlavrnja, 20 September 2010 - 16:30.


#182 Panta

Panta
  • Members
  • 336 posts

Posted 25 September 2010 - 01:28

Koji ludak :twak: ....

http://uk.eurosport....-147-break.html

..... i koji genije istovremeno. Lik je posle samo par ubacenih prakticno "video sto" i da postoji dobra sansa za 147 i pitao sudiju da li ima nagrada za to. Posto je nema, kad je stigao do 140, pozdravio se sa Kingom i krenuo :ajme: A onda jos ludji sudija koji mu je preprecio put i nije ga pustao dok ovaj ne zavrsi sto :)

Jedan jedini, Roni "Raketa" Saliven -_-


Covek je apsolutna legenda :twak: :twak: :twak: .

#183 Step

Step
  • Members
  • 505 posts

Posted 26 September 2010 - 14:39

ima li gde live prenos Salivena protiv Ebdona? ovi na eurosportu ne prenose... :)

#184 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 26 September 2010 - 14:50

http://www.fromsport...34/v-63447.html

izvoli

#185 Step

Step
  • Members
  • 505 posts

Posted 26 September 2010 - 14:53

hvala puno :)

#186 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 26 September 2010 - 22:28

Buljavi je razvalio Raketu u finalu (podseca me na jednog klinca kog sam zapazio pre mnogo godina na NS+ kanalu :twak: ), bas mi se svidja ovakav format takmicenja, bum, bum i gotovo + sto nema nosioca nego je zreb apsolutno otvoren

p.s. EUROSPORT Srbija se bas trudi da nam sa ovakvim komentatorima ogadi ovaj divan sport :) -_- :twak:

#187 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 31 October 2010 - 00:23

Je l' gledao neko prvi Power Snooker turnir ikada?
Ludnica, bas mi se svidelo. Ubrzana igra, 30 minuta partija, forsira se napadacka igra, jedva ima safety shot-a, 20 sekundi za udarac, racunaju se poeni, a ne frejmovi.
Iz power polja i u power polju se dvostruko racunaju kugle, a kad je power play koji traje 2 minuta (nakon sto igrac ubaci crvenu power kuglu) isto se dvostruko racunaju kugle, a ako je za vreme power play-a u power polju bila ubacena kugla, cetvorostruko.Za prvu 100-ku (century break) se dobija dodatnih 50 poena, a za drugu 100.
Naravno Ronnie ih je pokidao. :) Ali Carter je bio odlican, ali je pukao u SF od Ronnie-a, na kraju je bio treci.
Drugi je bio Ding Junhui, cak je poveo u finalu u prvih 15 minuta. Posle ga Ronnie nije pustio za sto. -_-

Edited by teoNS, 31 October 2010 - 00:25.


#188 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 31 October 2010 - 00:30

Gledao sam ja. Pravila si malo prebrzo objasnio (kao i sto je igra brza :) ), ja sam te sve razumeo, ali ko nije gledao malo teze ce pohvatati :twak: Dopalo mi se, ali ima i neke mane. Ronija u ovom formatu ne moze skoro niko da pobedi, lik je ubrzao prirodnu igru za 10-15% dok su se neki igraci zajapurili skoro -_-

#189 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 31 October 2010 - 00:41

Gledao sam ja. Pravila si malo prebrzo objasnio (kao i sto je igra brza :) ), ja sam te sve razumeo, ali ko nije gledao malo teze ce pohvatati :twak: Dopalo mi se, ali ima i neke mane. Ronija u ovom formatu ne moze skoro niko da pobedi, lik je ubrzao prirodnu igru za 10-15% dok su se neki igraci zajapurili skoro -_-

Mora i da se pogleda, da bi se razumelo. :twak:
Prvu partiju sam gledao Cartera i Selby-ja. Nisam gledao od pocetka i nisam bas pohvatao sva pravila. Kasnije kad sam odgledao mec od pocetka, skontao sam sve.
Prosto je stvoreno za Ronija. :twak: Brzo se igra, napadacki.

#190 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 31 October 2010 - 00:59

Prvi mec su igrali Roni i neki Belgijanac od 15 godina, inace prvak svoje drzave. Dobro je igrao mali, ali se u nekim trenucima bas odsekao, a i sve je bilo jasno kad se vidi na snimku, sa kojim je on divljenjem gledao u Ronija dok igra (a i kad ne igra :) )

#191 bad_copy

bad_copy
  • Members
  • 34 posts

Posted 17 February 2011 - 12:51

Imate turnir u Welsu, imate prenose na Eurosport ,gledam skoro sve meceve, Rooni prakticno castio Daya sinoc pobjedu...

#192 ivanhoe80

ivanhoe80
  • Members
  • 8 posts

Posted 13 April 2011 - 13:21

Caos ljudi,

Jako mi je drago da vidim da ima jos ljubitelja Snooker-a kod nas. Pratim ovaj sport vec godinama i stvarno je uzivanje gledati majstore kako igraju. U stanju sam satima da buljim u TV kada je Snooker na Eurosportu - heh.

Nego, znate li gde ima u BGu pravi sto za Snooker? Voleo bih da probam... mozda neki bilijar klub ili? :) Hvala unapred na odgovoru.

#193 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 13 April 2011 - 13:29

Caos ljudi,

Jako mi je drago da vidim da ima jos ljubitelja Snooker-a kod nas. Pratim ovaj sport vec godinama i stvarno je uzivanje gledati majstore kako igraju. U stanju sam satima da buljim u TV kada je Snooker na Eurosportu - heh.

Nego, znate li gde ima u BGu pravi sto za Snooker? Voleo bih da probam... mozda neki bilijar klub ili? :) Hvala unapred na odgovoru.

Nekad je bilo u Domu omladine, ne znam sad posle rekonstrukcije da li uopšte postoji bilijar klub?

#194 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 13 April 2011 - 15:35

troll on:

predlažem da se modovima zabrani pisanje na ovoj temi...Posted Image

troll of:

Posted Image

#195 ivanhoe80

ivanhoe80
  • Members
  • 8 posts

Posted 14 April 2011 - 09:36

Nekad je bilo u Domu omladine, ne znam sad posle rekonstrukcije da li uopšte postoji bilijar klub?


Hvala na odgovoru. Totalno sam zaboravio na Dom Omladine, mada sumnjam da i dalje postoji bilijar klub tamo - moracu da proverim. Hvala jos jednom. Ako neko zna da ima negde u BGu sto za Snooker neka javi. Thanks.