Jump to content


Photo
- - - - -

Pitanja i predlozi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5189 replies to this topic

#61 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 17 October 2007 - 21:09

Je'l mogu ja nekako da dobijem nazad moje "ime" (Rahel) i da ne budem "teta" (previše me asocira na depresivno raspoloženje i povod zbog kojeg sam se registrovala na ovaj forum) ili je jedina mogućnost da se ponovo registrujem?
Rahel



Izbacene su opcije za ocenjivanje i menjanje nick-ova iz profila u prethodnoj inkarnaciji foruma, tako da zamoli 'vise instance' (nick: Forum B92) da ti vrate nick na stari.

#62 casperbgd

casperbgd
  • Members
  • 1,419 posts

Posted 18 October 2007 - 14:47

Sta bi sa pdf-om Istorija?

#63 Forum B92

Forum B92
  • Members
  • 613 posts

Posted 18 October 2007 - 15:06

PDF Istorija će biti otvoren kad nađemo potencijalne moderatore.

#64 Varvarin

Varvarin
  • Members
  • 929 posts

Posted 18 October 2007 - 18:39

Koliko vidim, pominje se neko Urednistvo Foruma:

Moderatore bira novoformirano Uredništvo koje će koordinirati rad moderatora i asistirati im. Uredništvo će voditi računa i o interesima B92.


Posto niste naveli ko su clanovi tog Urednistva, pretpostavljam da se njihov identitet krije, te ja na osnovu toga mogu da zakljucim da je to Urednistvo neko tajno drustvo, slicno Masonima i Rotarijancima. Ja bih zato zamolio moderaciju, ako ima kontakta sa njima, da ih pita da li znaju koliko dece je imao Isus Hrist i da li je Josip Broz bio poljski ili cheshki plemic. Za Elvisa ne morate da ih pitate, znam da je ziv, vidjam ga svake nedelje kod mene u kraju, maskirao se u Sikha, ali se lako da prepoznati... Isti ten, ista jaka brada....

Druga stvar koja me zanima je kako ce Moderacija da resi sukob interesa vezan za dve funkcije koje u istom trenutku obavlja Dunadan. Ona je od prosle godine predsednica foruma, a od pre nekoliko dana moderator. Je ne zelim da sugerisem resenje, ali bi bio red da se to nekako sredi. Dunadan je predsednica svi forumasima; ne bi bilo lepo da ona tu svoju funkciju koristi zarad boljitka onih koji gledaju televiziju i setaju kuchice. Eto, na primer ja. Od kucnih ljubimaca imam samo jednog sto chuchi u saksiji..... :rolleyes:

#65 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 18 October 2007 - 18:45

Mozda bi moglo da padne neko malo upozorenje u vezi linkova i copy/paste tekstova
na stranim jezicima. Zasto bi neko otvarao linkove na forumu da bi se informisao
kako je turski parlament glasao za napad na Irak? Svi smo relativno pismeni
pa se informishemo kako ko zeli ,ume , a i jezike biramo.

Lep pozdrav
Teja

#66 jbb

jbb
  • Members
  • 191 posts

Posted 18 October 2007 - 19:42

Molim moderatora da mi odgovori na sledece pitanje.

Zbog cega u delu `Ekonomija` nema poseban deo koji bi se zvao `Beogradska berza`, pa da tu mozemo otvarati posebne teme o firmama na BB?

Jer ako na delu ekonomija otvaramo teme `ime kompanije - ticker`, samo ce postati zaguseno i nepregledno. A ima i fondova, vesti, edukacije.....

#67 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 18 October 2007 - 21:56

:rolleyes: , welcome

Edited by Ziza, 18 October 2007 - 22:09.


#68 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 18 October 2007 - 22:09

nemam pitanja (prijedloga jos i manje)

htio sam Vam samo pozeljeti uspijeha u nastavku - projekta zvani Forum B92


poz

#69 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 18 October 2007 - 23:12

Ринејмујте овај топик.

#70 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 19 October 2007 - 12:38

Ринејмујте овај топик.

Meni ta gramatichka greshka nekako u skladu sa temom :rolleyes:

#71 foto

foto
  • Members
  • 815 posts

Posted 19 October 2007 - 14:51

Meni ta gramatichka greshka nekako u skladu sa temom :)


Apsolutno. :rolleyes:
Pitam se dali je bio pijan dok je pisao. Deluje vrlo, onako, zivotno, ljudski, iz iskustva... postavljena tema. :huh:

#72 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 19 October 2007 - 15:05

Deluje vrlo, onako, zivotno, ljudski, iz iskustva... postavljena tema. :huh:


da nije :rolleyes: smajlija, pa i da bude dileme. ovako nema šanse da nije lično iskustvo. :)

#73 Кранг

Кранг
  • Members
  • 1,811 posts

Posted 19 October 2007 - 19:29

Pitanje tehnicke prirode, mozda sam trebao na podforum Inf. Tehnologija al ajde...

Na novom forumu ne mogu da ubacim smajli u post. Koristim Opera browser. Klikcem levo na smajlije i nista ne reaguje. Pokusao sam sa Internet Explorerom i sve je u redu, prihvata smajlije. Ako propustam nesto u vezi podesavanja za Operu i uopste kompatibilnosti Opere sa novim forumom, molim nekog da mi da smernice.

#74 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 19 October 2007 - 20:12

Mozda bi moglo da padne neko malo upozorenje u vezi linkova i copy/paste tekstova
na stranim jezicima.

Lep pozdrav
Teja

Ne samo na stranim jezicima vec i velicina teksta.Nema potrebe da se postavljaju tekstovi koji uzmu pola stranice kada moze da se ubaci link.

#75 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 20 October 2007 - 10:26

ne vidim zashto ne bi. ako je u pitanju neka vest, meni je uvek jednostavnije da prochitam ovde, nego da kliknem na link.
a ovo za strane jezike... kome sad to smeta?