Jump to content


Photo
- - - - -

Pitanja o svemu i svačemu


  • Please log in to reply
1109 replies to this topic

#61 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 07 December 2007 - 16:37

Kriterijumi forumasica se drasticno snizavaju sa godinama... :rolleyes:


Pa dobro, ne moras odmah biti ljubomoran, covjek je ocito odlican materijal za bio-grijalicu. To pak ne znaci da tebe ne bih koristila umjesto pokrivaca. :huh:
  • 0

#62 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 07 December 2007 - 16:39

Pa dobro, ne moras odmah biti ljubomoran, covjek je ocito odlican materijal za bio-grijalicu. To pak ne znaci da tebe ne bih koristila umjesto pokrivaca. :huh:


:rolleyes:
odlicno, nemam ni ja artritis tako da zadovoljam barem taj minimum:)
  • 0

#63 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 07 December 2007 - 16:52

:rolleyes:
odlicno, nemam ni ja artritis tako da zadovoljam barem taj minimum:)

nemas artritis ali nisi hot kao moja malenkost.
  • 0

#64 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 07 December 2007 - 16:53

nemas artritis ali nisi hot kao moja malenkost.


:rolleyes:
  • 0

#65 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 08 December 2007 - 20:16

Ja pomislio da je ovo dopisivanje posle ponoci, a kad ono, vi - posle rucka.
Svaka cast! :rolleyes:
  • 0

#66 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 08 December 2007 - 20:35

Ako je ovo ponuda za medusobnu terapiju prihvatam momentalno posto sam uvek bio zagovornik alternativne medicine.
Ozbiljno sinoc sam hteo da izadjem i hodam bos po snegu.Strava cak sam i kera izbacio iz kreveta jer sam izgoreo od vrucine.

A da te ne drmaju neki valunzi :rolleyes: To ima i kod muskaraca. Ne zezam se.
Uzmi one tablete od soje. Nece ti naskode nista. Mogu samo da ti pomognu.
A mozda dobijesh i kose okice :huh:

A Sheridan mosh ti pljune pod prozor :)

Lep pozdrav
Teja
  • 0

#67 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 08 December 2007 - 22:33

A da te ne drmaju neki valunzi :rolleyes: To ima i kod muskaraca. Ne zezam se.
Uzmi one tablete od soje. Nece ti naskode nista. Mogu samo da ti pomognu.
A mozda dobijesh i kose okice :huh:

A Sheridan mosh ti pljune pod prozor :)

Lep pozdrav
Teja

Pa bice da me je okinuo rani klimaks pa imam simptome onog sto se ovde zove hot flashes.
  • 0

#68 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 08 December 2007 - 23:30

Ja pomislio da je ovo dopisivanje posle ponoci, a kad ono, vi - posle rucka.
Svaka cast! :rolleyes:


Pa probaj i ti, mozda ti se svidi. Ima i dopisivanje poslije rucka svojih čari :huh:
  • 0

#69 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 09 December 2007 - 04:12

Pa probaj i ti, mozda ti se svidi. Ima i dopisivanje poslije rucka svojih čari :rolleyes:

On je suvise mator da bi se prilagodio.U Americi postoji izreka "you can't teach an old dog new tricks"
Izvini vladane ali nisam mogao da odolim.

A mozda dobijesh i kose okice :huh:
Lep pozdrav
Teja

Sve mi se cini da me ofiras.Dobro de ja sam uvek imao sklonosti prema budizmu i aziskoj kulturi....
Zadnji dodatak na temu.Veceras nisam mogao da odolim hodanju po snegu.Ljudi vi se zezate ali sam ja bio kao Redford bosonog u parku.Imam utisak da sam otopio led onog trenutka kada sam stao u sneg.Dobro de ne kazem da izgledam kao Redford ali kada stavim sape u sneg imam utisak da se momentalno pretvara u vodenu paru.

Edited by MAGRIPA65, 09 December 2007 - 07:26.

  • 0

#70 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 09 December 2007 - 10:50

Ljudi vi se zezate ali sam ja bio kao Redford bosonog u parku.Imam utisak da sam otopio led onog trenutka kada sam stao u sneg.Dobro de ne kazem da izgledam kao Redford ali kada stavim sape u sneg imam utisak da se momentalno pretvara u vodenu paru.


Pa izbaci iz kreveta kera i ubaci neku zenu. Zene su manje dlakave, a i cesto imaju hladne ruke i noge. :rolleyes:

Sad malo ozbiljno. Bilo je ovdje forumasa doktora, ali nesto u zadnje vrijeme zabusavaju, a bojim se da ti mi laici bas ne mozemo biti od koristi. Znam da hladne ruke i noge mogu biti posljedica lose cirkulacije, sto kod tebe izgleda nije slucaj. Teja je spomenula klimaks, sto je isto jedna od mogucnosti. Sjecam se da si negdje spomenuo da si mator, ali tvrdis da nije to u pitanju. Mozda imas visok tlak?

Sjecam se iz vremena dok sam dosta citala literaturu o alternativi, da su takvo žarenje, vrućinu i peckanje u dlanovima pripisivali osobama koje imaju snaznu bioenergiju. Bio je negdje i savjet da stavis ruke (stopala) na hladnu podlogu i vizualiziras da ti toplina odlazi iz ruku - to sad vise izgleda kao savjet babe vracare, but who cares, ako pomogne i upali, znaci da radi.

A mozda ne bi bilo lose da jos jednom posjetis doktora i zatrazis temeljite pretrage, osobito ako su to simptomi koje nisi imao ranije i koji ti smetaju, tj. ako osjecas da nesto ipak nije ok.
  • 0

#71 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 09 December 2007 - 11:12

A mozda ne bi bilo lose da jos jednom posjetis doktora i zatrazis temeljite pretrage, osobito ako su to simptomi koje nisi imao ranije i koji ti smetaju, tj. ako osjecas da nesto ipak nije ok.

Ziza
ne samo da su me pretrazili nego sam svetleo u mraku nakon raznih snimanja.Kazem ti svi su rezultati OK.Sad sto se tice kreveta ti mozda volis da spavas pored motorne testere ali je meni barem bul terijer prihvatljivije resenje.U ostalom sa tri kera u kuci nema sanse da ja i zena zavrsimo u istom krevetu su male.Pa bre to ni Marquis De Sade nije mogao da zamisli.
Ozbiljno evo kod mene je 4AM a ja vampirisem po kuci jer me ubi "vrucina".T34 spava samo tako a ja sam se grudvao vise puta nocas.
  • 0

#72 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 09 December 2007 - 11:37

Zadnji dodatak na temu.Veceras nisam mogao da odolim hodanju po snegu.Ljudi vi se zezate ali sam ja bio kao Redford bosonog u parku.Imam utisak da sam otopio led onog trenutka kada sam stao u sneg.Dobro de ne kazem da izgledam kao Redford ali kada stavim sape u sneg imam utisak da se momentalno pretvara u vodenu paru.

ovaj problem imam i ja (ne, ne ličim na redforda) - ne sa dlanovima, samo sa stopalima
ponekad imam osećaj da mi gore, kao da se sva krv tamo skupila i vri
podvrgavala sam se samo-opservaciji, da utvrdim kad se to dešava (ponekad sam na nogama od jutra do sutra, kad i najudobnija obuća postaje bolan teret - a ponekad sedim za kompom danima), ali nema pravila :rolleyes:

jedino što sam uspela da utvrdim je da mi prija da držim stopala u toploj, vrlo slanoj vodi i da redovno pilingujem odumrle slojeve kože
  • 0

#73 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 09 December 2007 - 11:56

Sad sto se tice kreveta ti mozda volis da spavas pored motorne testere


Ne spavam pored artikala kojima treba strujna utičnica da bi funkcionirali.
  • 0

#74 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 09 December 2007 - 12:14

Ne spavam pored artikala kojima treba strujna utičnica da bi funkcionirali.

Vidis ja sam i ove dizel motore prebacio u drugu sobu da bih mogao da spavam.Ti se samo zezaj ali sto rece mioba je ziva istina.Evo veceras sam 3 puta hodao po snegu (bosonog) a u 5AM ja sam jedini koji vampirise u celom kraju.
  • 0

#75 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 09 December 2007 - 14:37

Ti se samo zezaj ali sto rece mioba je ziva istina.


Stvarno ne znam kako da to rijesite. Mene (kao i Teju) muci obrnut problem.
  • 0