Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Liverpool FC , YNWA


  • Please log in to reply
15812 replies to this topic

#46 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 10 April 2008 - 10:42

Videcemo...pa uzeli smo Skrtela,mozda bude nesto od njega...dobar izbor bi bio mladi Ferdinand... :huh: moje misljenje,ako se neko ne slaze,neka da neko ime... :)

Hm,koliko znam Anton Ferdinand igra uglavnom stopera,a njih imamo sasvim dovoljno(Carra,Skrtel,Agger,Hyypia).Trebao bi nam neko ko moze da prodre po boku(posebno desnom)...Resenje bi mozda bio Dani Alves,mada mi se cini da je on ipak precenjen-gledao sam ga nekoliko puta i nije me bas odusevio,a i dobija previse kartona sto se takodje ne uklapa u nasu igru.
A mozda bas i Rafa iskopa nekog "mladog i perspektivnog",tipa Palleta,Leto,Insua ili neki slican "biser" :rolleyes:
  • 0

#47 Pedja_Nbg

Pedja_Nbg
  • Members
  • 163 posts

Posted 10 April 2008 - 22:00

Hm,koliko znam Anton Ferdinand igra uglavnom stopera,a njih imamo sasvim dovoljno(Carra,Skrtel,Agger,Hyypia).Trebao bi nam neko ko moze da prodre po boku(posebno desnom)...Resenje bi mozda bio Dani Alves,mada mi se cini da je on ipak precenjen-gledao sam ga nekoliko puta i nije me bas odusevio,a i dobija previse kartona sto se takodje ne uklapa u nasu igru.
A mozda bas i Rafa iskopa nekog "mladog i perspektivnog",tipa Palleta,Leto,Insua ili neki slican "biser" :huh:


E nemoj tako... a mascherano,babel,torres...?Ko je njih odabrao? :rolleyes:
  • 0

#48 Segundo

Segundo
  • Members
  • 367 posts

Posted 10 April 2008 - 22:12

E nemoj tako... a mascherano,babel,torres...?Ko je njih odabrao? :rolleyes:

Jeste ih on odabrao, ali za razliku od tih pomenutih bisera, sva trojica su vec bili dokazani igraci!

Ne znam kako vi, zagrizeni navijaci gledate na njega, ali mene Lukas Leiva nicime jos nije kupio... istina, nije imao neku extra minutazu, ali za nekoga koga cak i Dunga zove u reprezentaciju, ocekujem mnogo vise...
  • 0

#49 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 10 April 2008 - 22:50

Jeste ih on odabrao, ali za razliku od tih pomenutih bisera, sva trojica su vec bili dokazani igraci!

Ne znam kako vi, zagrizeni navijaci gledate na njega, ali mene Lukas Leiva nicime jos nije kupio... istina, nije imao neku extra minutazu, ali za nekoga koga cak i Dunga zove u reprezentaciju, ocekujem mnogo vise...

Eto da se i mi slozimo oko necega.Masch,Babel i Torres su vec svima bili poznati kao dobri igraci,stoga i nije bilo potrebno neko umece pri njihovom "otkrivanju",vec samo novac da se dovedu.Ne kritikujem Rafu ali mislim da ipak nema taj "nos" za mlade igrace,kao npr. Wenger-pa ko je cuo za Fabregasa,Walcota,Diabya dok ih on nije doveo u Arsenal.
Sto se Lucasa tice cini se kao veliki potencijal,mada mu Rafa ne daje bas neku veliku minutazu...U poredjenju sa Xabijem ili Mascheranom dosta zaostaje ali ima jos vremena,videcemo...Zasad mi deluje kao sasvim prosecan igrac.
  • 0

#50 Segundo

Segundo
  • Members
  • 367 posts

Posted 10 April 2008 - 23:35

Eto da se i mi slozimo oko necega.Masch,Babel i Torres su vec svima bili poznati kao dobri igraci,stoga i nije bilo potrebno neko umece pri njihovom "otkrivanju",vec samo novac da se dovedu.Ne kritikujem Rafu ali mislim da ipak nema taj "nos" za mlade igrace,kao npr. Wenger-pa ko je cuo za Fabregasa,Walcota,Diabya dok ih on nije doveo u Arsenal.
Sto se Lucasa tice cini se kao veliki potencijal,mada mu Rafa ne daje bas neku veliku minutazu...U poredjenju sa Xabijem ili Mascheranom dosta zaostaje ali ima jos vremena,videcemo...Zasad mi deluje kao sasvim prosecan igrac.

Rekoh ti ja da ne mrzim Pool :rolleyes: ali za Premier League, mnogo je iza prve trojke... da se igra sistem kao u LS, mozda bi i uradili nesto, ali ovako jos uvek ne vidim Pool ni blizu titule...
Pa, da... sva trojica su bila dobro znana svakom coveku koji gleda fudbal na tv-u, a kamo li nekom vrhunskom treneru. Ne verujem da postoji ekipa na svetu gde se Tores ne bi uklopio.
Da nema nos za mlade, to je provereno.

Cuo sam da je veliki potencijal i da je igrao sjajno na nekim prvenstvima za mladje reprezentacije... ali, desava se i da krene kao starter, a da ga ne vidim po desetak minuta da primi loptu ili uradi nesto. Necu da sudim, jer nisam mnogo video, ali on vec ima 20, 21 god. , tako da bi vec trebalo da pokazuje mnogo vise... sto kazes, deluje kao sasvim prosecan igrac...
  • 0

#51 Pedja_Nbg

Pedja_Nbg
  • Members
  • 163 posts

Posted 20 April 2008 - 14:31

Jos jedna pobeda...protiv Fulama 0:2... :huh: trebala je ova dobra forma ranije da krene...jbg :rolleyes:
  • 0

#52 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 20 April 2008 - 16:30

Jos jedna pobeda...protiv Fulama 0:2... :huh: trebala je ova dobra forma ranije da krene...jbg :rolleyes:

Pa to i jeste problem mi uvek kasno krecemo...ali zato smo pred kraj sezone gotovo nepobedivi(a to sve zahvaljujuci rotaciji koju Rafa primenjuje).
P.S.Kakvi su bili golovi,nisam gledao utakmicu?
  • 0

#53 Pedja_Nbg

Pedja_Nbg
  • Members
  • 163 posts

Posted 21 April 2008 - 17:10

Pa to i jeste problem mi uvek kasno krecemo...ali zato smo pred kraj sezone gotovo nepobedivi(a to sve zahvaljujuci rotaciji koju Rafa primenjuje).
P.S.Kakvi su bili golovi,nisam gledao utakmicu?



Nije bio prenos... :rolleyes: znam da su golove dali Penant i Krauc...nije igrao ni Gerard,Karager,Tores,Alonso...
  • 0

#54 YNWA

YNWA
  • Members
  • 1,188 posts

Posted 22 April 2008 - 22:27

I desi se Riise :rolleyes:
  • 0

#55 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 23 April 2008 - 14:27

Maler.
  • 0

#56 budalash

budalash
  • Members
  • 7 posts

Posted 23 April 2008 - 14:29

Attached File  Riise_20Chelsea.jpeg   101.03KB   30 downloads

:rolleyes:

Edited by budalash, 23 April 2008 - 14:29.

  • 0

#57 Pedja_Nbg

Pedja_Nbg
  • Members
  • 163 posts

Posted 24 April 2008 - 13:42

Jbg nije covek kriv...A i Reina je zeznuo...trebao je da ide na tu loptu...
  • 0

#58 saudati87

saudati87
  • Members
  • 292 posts

Posted 24 April 2008 - 17:33

See you later,aligator! pevace se ''KAKALJIN'' na stamffordu!!
  • 0

#59 Pedja_Nbg

Pedja_Nbg
  • Members
  • 163 posts

Posted 25 April 2008 - 07:59

See you later,aligator! pevace se ''KAKALJIN'' na stamffordu!!


To cemo videti. :rolleyes: ne kazem da mozda nisi u pravu,al to ce se jos videti. :huh:
  • 0

#60 Pedja_Nbg

Pedja_Nbg
  • Members
  • 163 posts

Posted 01 May 2008 - 09:04

Celzi je prosao dalje,ali sa 12 igraca...sudija je kupljen...prvo je bio ofsajd kod prvog gola,onaj faul nije bio za penal,i plus nije sudio nekoliko cistih faulova za zuti,kao npr kad je Drogba otkinuo negu Gerardu u prvom poluvremenu,a on na dva metra od toga...pa je Drogbi "oprostio" sto je sutnuo loptu u korner posle sviranog ofsajda u produzecima,pa je Arbeloi dao zuti za "svadju"...namestaljka...mada je celzi bio bolji u prvom poluvremenu,ipak je teska namestaljka... :rolleyes: :huh: :) ;) :D
  • 0