Jump to content


Photo
- - - - -

Problemi


  • Please log in to reply
1486 replies to this topic

#1456 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 09 May 2018 - 19:02

Ne mogu postati fotke iz Belgije, server javlja da su prevelike, iako sve stanu u 1% dozvoljenog prometa.

Mislim da to ima veze sa administratorskom kontrolom i njihovom odvratnom cenzurom.

Doista ne mogu postati turističke fotke iz Antwerpena ?!

 

Generalno, više mi se i ne piše na ovom pro-grčkom-pro-ruskom, te konzekventno pro-četničkom sajtu.

Administratori (ne moderatori) su takva špijunska gamad, da o tome ne valja trošiti riječi.


  • 0

#1457 bohumilo

bohumilo
  • Members
  • 1,267 posts

Posted 09 May 2018 - 21:22

Ne mogu postati fotke iz Belgije, server javlja da su prevelike, iako sve stanu u 1% dozvoljenog prometa.

Mislim da to ima veze sa administratorskom kontrolom i njihovom odvratnom cenzurom.

Doista ne mogu postati turističke fotke iz Antwerpena ?!

 

Generalno, više mi se i ne piše na ovom pro-grčkom-pro-ruskom, te konzekventno pro-četničkom sajtu.

Administratori (ne moderatori) su takva špijunska gamad, da o tome ne valja trošiti riječi.

 

Pokusaj da upload-ujes slike na neki od online servisa specijalizovanih za takve stvari, recimo

https://imgur.com/upload  .Onda, kada je popnes na njihov sajt, okacis je ovde kao svaku drugu sliku sa interneta - desni klik na sliku, "view image", "open image" ili sta takvo, u zavosnosti od pretrazivaca, i onda kada otvoris samu sliku kliknes na ovu "image" ikonicu u meniju na forumu gde pises post, i url od slike prekopiras u njega.

 

Sumnjam da te cenzurisu zbog tako banalne stvari, i steta bi bilo da odes sa foruma...


Edited by bohumilo, 09 May 2018 - 21:24.

  • 2

#1458 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 09 May 2018 - 21:24

Pokusaj da upload-ujes slike na neki od online servisa specijalizovanih za takve stvari, recimo

https://imgur.com/upload  .Onda, kada je popnes na njihov sajt, okacis je ovde kao svaku drugu sliku sa interneta - desni klik na sliku, "view image", "open image" ili sta takvo, u zavosnosti od pretrazivaca, i onda kada otvoris samu sliku kliknes na ovu "image" ikonicu u meniju na forumu gde pises post, i url od slike prekopiras u njega.

 

Sumnjam da te cenzurisu zbog tako banalne stvari, i steta bi bilo da odes sa foruma...

 

Puno hvala, pokušat ću.


  • 0

#1459 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 09 May 2018 - 21:55

Puno hvala, pokušat ću.

 

Admin odrađuje posao kada i kako može, i to volonterski/besplatno kada ga moderacija zamoli, dok je forumski softver u raspadu. Vlasnici su praktično i zaboravili na forum koji opstaje samo zbog poseta, klikova i tome slično.

 

Naprosto, to nam je što nam je.


Edited by DJ_Vasa, 09 May 2018 - 21:55.

  • 3

#1460 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 10 May 2018 - 14:18

Admin odrađuje posao kada i kako može, i to volonterski/besplatno kada ga moderacija zamoli, dok je forumski softver u raspadu. Vlasnici su praktično i zaboravili na forum koji opstaje samo zbog poseta, klikova i tome slično.

 

Naprosto, to nam je što nam je.

 

Hvala na prijedlozima, izvinjavam se forumskoj administraciji, moderatorima, te cijeloj forumskoj populaciji na grubim riječima. Svakom tako dođe, kad nam stvari ne idu od ruke, što nije izlika za neprimjereno ponašanje.

 

Naravno, ništa od slika iz Antwerpena, ali to sad više ionako nije bitno.


  • 2

#1461 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 14 July 2018 - 16:32

Prso forum, ne attachinje slike.


  • 0

#1462 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 14 July 2018 - 16:38

...

 

Adminu / Modovima dojadilo zatrpavanje servera?

;)

 

Prvo sam bacio sumnju na moj comp.

Posle vidim, za sada, kace se video uradci.

 

...


  • 0

#1463 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 15 July 2018 - 23:59

Ima nekih problema u bazi, i to ne samo sa fotkama, već i sa upotrebom telefonske aplikacije i još nekim stvarima. Ja sam poslao pismo adminu posle prve žalbe pre nekoliko dana, odgovaram sa zakašnjenjem, a mogu samo da kažem da se na tome radi. Ne znam kada će se srediti i izvinjavam se što kasno odgovaram.


  • 0

#1464 bresson

bresson
  • Members
  • 375 posts

Posted 05 March 2019 - 20:42

Ovaj lik je banovan zbog "braco i sestre konzerve" a ostatak ekipe mesecima naziva liberale "komunjarskih nakazama izmilelim iz shitholina"

Zasto se ne sankcionisu i jedna i druga blebetanja? Nismo na srbovskoj pijaci
  • 1

#1465 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 05 March 2019 - 21:03

Ovaj lik je banovan zbog "braco i sestre konzerve" a ostatak ekipe mesecima naziva liberale "komunjarskih nakazama izmilelim iz shitholina"

Zasto se ne sankcionisu i jedna i druga blebetanja? Nismo na srbovskoj pijaci


Ne mozesh da shvatish prostu rechenicu "banuje se zbog TROLOVANJA" ili ne znash shta to znachi?
  • 1

#1466 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 05 March 2019 - 21:04

Trolovanje:
Poseban oblik podjebavanja na internetu. Svoj smisao ima isključivo na forumima, blogovima i sličnim sajtovima gde se dešava komunikacija.
eto ima i to. :)


  • 1

#1467 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 06 March 2019 - 06:14

Ovaj lik je banovan zbog "braco i sestre konzerve" a ostatak ekipe mesecima naziva liberale "komunjarskih nakazama izmilelim iz shitholina"

Zasto se ne sankcionisu i jedna i druga blebetanja? Nismo na srbovskoj pijaci

 

Ni ne pokusavaj da serijsko trolovanje, prozivanje i navijacke provokacije sa tribina dna kace relativizujes. Ni ti, ni bilo ko drugi. 

 

 


Kakav je ovo rasisticki plakat?

 

Inace, lepo takmicenje ste organizovali “Ciji tatko vise voli crnce” ne bi li se oprali ovde. :lol:

 


Sta radi aktivista hitlerjugenda u kampusu Berklija uopste? Tera meskikance kuci?

 


Koja komedija ovde, rasisticka Akademija tlaci belce :lol:

 


Cek, vi ne znate ko je Joe Rogan?  :lol+:

 

Legenda.

 


Djido da priupitas.

 


Kako je maika Tereza izradila narod pricom da ce sve biti ok.

 


Gospodin Berni u prvih 24h kampanje skupio 6 miliona dolara od donacija stotina hiljada gradjana.

 

Socijalizmom protiv tiranije!

 


518c26c2d8b3ab81efee1e11dce47362.jpg

 


When you lose to a woman so bad it’s a national emergency.

 

Dribla Nensi kao Mesi.


  • 1

#1468 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 06 March 2019 - 06:17


Ti odma uzeo fanglu i mistriju u ruke?? Polako sinak, ima do tog zida jos dosta.


Trampoza ispusio za Wall?? Sad mu bacili mrvice da pokupi, manje nego sto je prethodno odbio.

 

Nudjeno mu 1.6 ranije, a dobice 1.3 milijarde za border security.

 

Jos jedan poraz. Idemo dalje.


 

Drugarica dobro zakiva  :hail:

 


  • 0

#1469 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 06 March 2019 - 06:19

Guvernerka Novog Meksika povukla trupe sa granice. Andjelija, plasis li se migranata??

3d2fe2251204ef592c03c4ee41c8d1c5.jpg
 
Sjajno.

 

Zaboravio sam da stavim disclaimer da nisam ja platio za bilbord da ne bi forumske konzerve pomislile svasta, ali kasno jbga.
 
Poznato je da su GOP ruske kuckice, drzi ih Putko za muda i zavrce sve jace.


  • 0

#1470 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 06 March 2019 - 06:24

Kakav trupac.

Vidis da ovde imaju fetis prema tim sibicarima Trampom, Vucicem i ostalima.

Nema komentara na to sto je narandzasti orangutan popus(t)io? Zanimljivo.

Drugarica Cortez tamani republikansku nejac.


Ima jos puno toga ali ovoje i vise nego dovoljno, predugo je tolerisano a opomene nisu urodile plodom. Ionako server pravi probleme pri kvotovanju, otuda vise postova na istu temu.


  • 1