Jump to content


Photo

Radovi na Gazeli


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 14 September 2007 - 07:50

Ocekuju nas radovi na Gazeli i to ce biti haos. Za nas koji sa NBG prelazimo tuda bice jos gore. Navovodno ce trajati radovi i saobracaj ce da funkcionise. To ne zelim da vidim. Medjutim u nekim vestima, mislim da je STB cuo sam da je neko odlucio da radovi krenu na prolece ne pre marta 2008. Da li neko ima bilo kakvu pouzdanu informaciju kad krecu radovi, za 15 dana ili za 6 meseci? Bilo bi sjajno odloziti za prolece, ako nista drugo, mozda se firma preseli na NBG :rolleyes:

#2 April

April
  • Members
  • 1,314 posts

Posted 14 September 2007 - 10:31

Mislim da smo najebali.

I ne znam zasto to ne moze da saceka sledece leto.

#3 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 14 September 2007 - 11:47

Obustave na mostu Gazela od aprila
14. septembar 2007. | 12:35 | Izvor: Beta
Beograd -- Radovi na popravci Gazela neće početi pre kraja godine, zatvaranja kolovoznih traka ne pre aprila, i to noću i vikendima.

Direktor u odseku za investicije u Putevima Srbije Slavoljub Tubić najavio je objavljivanje tendera za izvođača radova na rekonstrukciji beogradskog mosta Gazela za 24. septembar. On je rekao da će na tenderu moći da konkuriše šest stranih kompanija koje su izabrane na pretkvalifikacionom konkursu.

"Ugovor o rekonstrukciji Gazele trebalo bi da bude potpisan do kraja godine, kada bi mogli da počnu i pripremni radovi", naveo je Tubić.

On je istakao da delimične obustave saobraćaja na mostu neće početi pre aprila 2008. "Postoji deteljan plan odvijanja saobraćaja tokom rekonstrukcije, pa su zatvaranja kolovoznih traka planirana za noć i vikende", dodao je Tubić.

Gazela je jedana od glavnih veza Beograda i Novog Beograda, a preko tog mosta dnevno pređe oko 160.000 vozila dnevno.

sa sajta B92