Jump to content


Photo

K.K.Crvena Zvezda


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42 replies to this topic

#1 laufer

laufer
  • Banned
  • 861 posts

Posted 09 July 2002 - 20:49

Ovo sto se desava sa ovim klubom moze mozda da posluzi kao metafora i za neka krupnija zbivanja, ako se zna koja politicka struja sad drzi Zvezdu. Pompezno najavljivan projekat evropske Zvezde bledi pred imenima ovogodisnjih pojacanja u prelaznom roku. Nikad se ne zna lopta je okrugla , voleo bih da se varam ali imena Pavicevica , Cakica , Silobada ne pobudjuju interes ni da se pogleda neka njihova utakmica na tv subotom popodne.
A kad se vec govori o evropskim dometima treba reci da je Zvezdin sunovrat neverovatan. Sa igracima koji su izasli iz omladinskog pogona Zvezda bi sigurno u proteklih nekoliko godina bila prvak Evrope. Zamislite tim u kom igraju Stojakovic Radamanovic Rakocevic Vujanic Stanojevic Sasa Obradovic Jestratijevic Tomasevic, sve "zvezdina deca".Ali kad nema pameti sve je uzalud.

#2 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 09 July 2002 - 20:57

Zvezda rulz! :smile:

#3 Franz

Franz
  • Members
  • 270 posts

Posted 19 July 2002 - 14:40

Slicna stvar se desila 1998. Tada je razjuren sampionski tim i Lale Lucic. Ovo doduse nije bila bogznakakva ekipa, ali se ne mogu oteti utisku da je su Pekovic, Moris, Jovanovic i Nedic, bolji od svih ovih pridoslica.

#4 todayistheday

todayistheday
  • Members
  • 309 posts

Posted 19 July 2002 - 14:57

Mislim da gresite,jer imena Pavicevica,Silobada i Tice obecavaju uvek neizvesnu,predinfarktnu utakmicu,u kojoj ni 20 poena nece biti nemoguce prokockati!A na klupi pocetnik Trifunce i prevarant Zmago pred kojim bi ustuknuli Novosel i Zeravica zajedno!
UPRAVA NAPOLJE!!!

#5 Trushek

Trushek
  • Members
  • 22 posts

Posted 26 July 2002 - 15:45

Mislim da se Zvezda mnogo oslanja na "mlade talente" i "iskusne povratnike iz inostranstva", a malo na dobre kosarkase.

#6 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 26 July 2002 - 18:03

Mislim da Zvezda ima sasvim dobre mlade igrace(Aleksic,Tica,Dozet,Koprivica,Bogdanovic....) i kad bi se dovela jos 2-3 iskusna i stvarno dobra pojacanja( a ne ova trojica jadnika) bio bi to solidan tim.

#7 Trushek

Trushek
  • Members
  • 22 posts

Posted 26 July 2002 - 21:34

Problem je sto ce ti mladi talenti da odleprsaju za parama pre nego sto zvezda osvoji nesto. A onda sve ispocetka(opet).

#8 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 26 July 2002 - 23:58

Pa za parama svi trce.Zvezda bi bila prvak i u basketu, fudbalu,rukometu,odbojci...samo da zadrze isti tim 2-3 godine.

#9 Trushek

Trushek
  • Members
  • 22 posts

Posted 27 July 2002 - 10:46

Sta bi bilo, kad bi bilo. Uvek se o tome prica. Cinjenica je da Zvezda nikada nije imala lose igrace. Razlog sto nije nista, skoro osvojila je u cinjenici da igracima nije uopste stalo do Zvezde. Ona im je samo odskocna daska za inostranstvo. Zvezda bi trebalo da se mane dovodjenja takvih igraca, igraca koji su tu samo zbog jedne sezone(samo dok ne nadju novi klub).

#10 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 27 July 2002 - 16:08

Ma problem je u upravi.Pojedinci od svake prodaje igraca imaju licnu korist.Najbolji primer je rukomet.Za dve godine mi smo prodali igraca koliko su ekipe kao Lovcen,Partizan,Sintelon kupili, a opet je finansijsko stanje kod nas triput gore.E sad kako to objasniti?
UPRAVA NAPOLJE!!!

#11 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 04 August 2002 - 11:46

Red_White_Boy:
Ma problem je u upravi.Pojedinci od svake prodaje igraca imaju licnu korist.Najbolji primer je rukomet.Za  dve godine mi smo prodali igraca koliko su ekipe kao Lovcen,Partizan,Sintelon kupili, a opet je finansijsko stanje kod nas triput gore.E sad kako to objasniti?
UPRAVA NAPOLJE!!!

Kazu da igraci iz RK Zvezda nece igrati (ako im uslovi za produzetak ugovora ne budu poboljsani)po ceni suspenzije

#12 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 05 August 2002 - 20:16

A ja mislim da ce ubiti Kapisodu :smile:

#13 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 05 August 2002 - 20:44

Verovatno i DJordjevica i Osmajica?.

#14 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 06 August 2002 - 20:48

Ne,oni nisu crnogorci :smile:

#15 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 06 August 2002 - 21:08

Al su nas izdali.