Jump to content


Photo

Forum i brak


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
90 replies to this topic

#31 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 28 August 2007 - 09:18

QUOTE(dunno @ 27 Aug 2007, 22:55) <{POST_SNAPBACK}>
moj decko prezire moje forumasenje..


U, ovo je i moj slučaj. I to ne samo dečko (tj. cura), već i rodbina i poznanici. Većinom misle da je u pitanju nešto kao perverzija. Neproduktivno i nepotrebno gubljenje vremena, koje mora da indicira neki teži poremećaj. Onda se ulogujem, pa vidim da nisam jedini. smile.gif

#32 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 28 August 2007 - 10:44

QUOTE(king louie @ 28 Aug 2007, 10:18) <{POST_SNAPBACK}>
... Onda se ulogujem, pa vidim da nisam jedini. smile.gif


... sa poremecajem? smile.gif

Zavisi koliko se vremena provodi na forumu - ja svratim s vremena na vreme, procitam sta me interesuje i to je to. A moja draga - nju uglavnom ne zanima forumska forma, internet vise koristi za citanje vesti i sl.

#33 djvaske

djvaske
  • Members
  • 1,333 posts

Posted 28 August 2007 - 11:29

Ja se spremam da napravim network u kući. WAN ==> router ==> svakom svoja računaljka (pošto nemogu dve tastature na jednu) laugh.gif

Toliko o tome.

#34 burekdzija

burekdzija
  • Members
  • 530 posts

Posted 28 August 2007 - 11:44

QUOTE(djvaske @ 28 Aug 2007, 12:29) <{POST_SNAPBACK}>
Ja se spremam da napravim network u kući. WAN ==> router ==> svakom svoja računaljka (pošto nemogu dve tastature na jednu) laugh.gif

Toliko o tome.

WAN (=Wide Area Network) u kuci? Pa kolku ti kucu imas??? wink.gif

#35 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 28 August 2007 - 13:00

QUOTE(Pikoleta @ 28 Aug 2007, 00:02) <{POST_SNAPBACK}>
svakog dana svratim na forum da osvjezim ideje za mrklu noc, inace bih bila jaaako nervozna, izgledala pms-icno...i ko bi me onda takvu fukao??


Maj point igzekli wink.gif

#36 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 28 August 2007 - 13:11

QUOTE(msmodesty @ 27 Aug 2007, 21:42) <{POST_SNAPBACK}>
moj muz je mene izabrao kao forumskog predstavnika pa tako ja njemu dam ukratko sta se desilo na forumu, on meni ideje sta bi on napisao, ja tu filterujem one (ideje) za koje bi me/nas banovali u 32 sekunde, te tako radimo kao koalicioni partneri smile.gif
ne znam kako bi nasli vremena x2 da forumasimo, ovako stedimo biggrin.gif


kohabitacija(ali prava thumbsup.gif )na delu!

jbg,nikada nisam imao problema jer i ovako dosta vremena provodim gajbi,a kad sam bio devojkom spomenem joj neku izvalu sa foruma ili joj pokazem 4um kad dodje kod mene i deluje joj zanimljivo....naravno kao i svima najzanimljivija joj je bila Proba... wub.gif

#37 Glorfindel

Glorfindel
  • Members
  • 921 posts

Posted 28 August 2007 - 15:20

Brak je dosadna, prevazidjena institucija, na koju se pozivaju tzv. pristalice pravilnog redosleda u zivotu: zavrsio si skolu, sad se zeni/udaj, pa radjaj decu i Bog da te vidi. Eto, tako je njihova baka odgajila njih osmoro, svi bili zivi i zdravi i izrasli u prave ljude i domacine (zaboravicemo to sto su bili gladni, goli i bosi).

Stoga su pametni ljudi osmislisi forume, kafane, love de lux i gay sajtove, koji ce jednom za svagda oterati na smetliste istorije tu instituciju kojom je otac Adama i Eve zavezao svoju decu, pa trpe batine, nezadovoljstvo, nesrecu, nemastinu...

(ima, naravno, i svetlih primera dugog i srecnog braka punog ljubavi i srece)

#38 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 28 August 2007 - 17:18

QUOTE(king louie @ 28 Aug 2007, 10:18) <{POST_SNAPBACK}>
U, ovo je i moj slučaj. I to ne samo dečko (tj. cura), već i rodbina i poznanici. Većinom misle da je u pitanju nešto kao perverzija. Neproduktivno i nepotrebno gubljenje vremena, koje mora da indicira neki teži poremećaj

s time da o uzaludnosti foruma lamentiraju zabijeni u betulu, uz petu kavu i duplu lozu?
QUOTE(Glorfindel @ 28 Aug 2007, 16:20) <{POST_SNAPBACK}>
Brak je dosadna, prevazidjena institucija, na koju se pozivaju tzv. pristalice pravilnog redosleda u zivotu: zavrsio si skolu, sad se zeni/udaj, pa radjaj decu i Bog da te vidi. Eto, tako je njihova baka odgajila njih osmoro, svi bili zivi i zdravi i izrasli u prave ljude i domacine (zaboravicemo to sto su bili gladni, goli i bosi).

Stoga su pametni ljudi osmislisi forume, kafane, love de lux i gay sajtove, koji ce jednom za svagda oterati na smetliste istorije tu instituciju kojom je otac Adama i Eve zavezao svoju decu, pa trpe batine, nezadovoljstvo, nesrecu, nemastinu...

(ima, naravno, i svetlih primera dugog i srecnog braka punog ljubavi i srece)

jasno ovo i nema bog znakakve veze sa forumom

(boldano je npr. posljedica zanemarivaranja zavjeta predbračne čistoće s_d.gif )

#39 ckomi

ckomi
  • Members
  • 155 posts

Posted 28 August 2007 - 21:53

Pa, nemoguce da nema vise bracnih parova na forumu. Ispade da svi zbraceni ili u vezama forumase krisom od svojih partnera ili da njihovom partneru nikad ne padne na pamet da napise nesto i sam.

#40 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 28 August 2007 - 23:03

QUOTE(Glorfindel @ 28 Aug 2007, 16:20) <{POST_SNAPBACK}>
Brak je dosadna, prevazidjena institucija, na koju se pozivaju tzv. pristalice pravilnog redosleda u zivotu: zavrsio si skolu, sad se zeni/udaj, pa radjaj decu i Bog da te vidi. Eto, tako je njihova baka odgajila njih osmoro, svi bili zivi i zdravi i izrasli u prave ljude i domacine (zaboravicemo to sto su bili gladni, goli i bosi).


amen

#41 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 28 August 2007 - 23:35

Vec sam postovao al' mislim da mozze i ovde da legne...

Moovao sam curice na chatu,
pa naleteh na zeninog tatu.

Metnuo sam slikicu na blogu
vid'la zena slomila mi nogu.

Turio sam adres na fejsbuku,
provalila tashta slomila mi ruku.

Sad koristim lazne 'dentitete,
da ne pochne da me bije dete.

cprght by shedou


PS Zenite/udajte se shto dalje od IT branshe.

#42 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 28 August 2007 - 23:47

QUOTE(Shedou @ 29 Aug 2007, 00:35) <{POST_SNAPBACK}>
PS Zenite/udajte se shto dalje od IT branshe.

si ti bre normalan? pa kad cuju kolike su nama ITevcima plate, bas ce da ih briga sto se grbavimo po forumima. innocent.gif

#43 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 29 August 2007 - 03:38

QUOTE(ckomi @ 27 Aug 2007, 20:49) <{POST_SNAPBACK}>
da li se ovo odrazava na vas seksualni zivot, jeste li se previse zblizili sa ljudima sa kojima se nikada niste upoznali

heh, znam bar tri osobe kojima se brak raspao zbog Ovog Foruma i Forumasha. bolje se oboje izlogujte for good.

#44 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 29 August 2007 - 04:14

QUOTE(Hippie @ 29 Aug 2007, 00:03) <{POST_SNAPBACK}>
amen

jao, paz nju, iskusnu do peteljke.
shta? okusila chari Institucije il si slushala sede glave i upijala osmozom?

#45 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 29 August 2007 - 12:51

naravno da iz iskustva.. imam 10 godina braka za sobom i dete od 16 godina