Jump to content


Photo

O sexu, oko sexa, sve u vezi sa sexom...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
148 replies to this topic

#1 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 09 July 2002 - 10:13

Topik posvecen Jovani i Draganu, ranijim pokretacima ove nedorecene teme. :wink:

Svojevremeno se Dragan udaljavao od teme uplicuci (nepotrebno ? ) transcedentalnu meditaciju, vegetarijansku ishranu i uticaj suncevih pega na budjenje i razbuktavanje seksualnih aktivnosti.
S druge strane, tada pocetnica Jovana (jr ? ) otvoreno je nastupila i eksplicitno se izrazila "sex, sex, sex !!! " . Da je ozbiljno mislila posve je jasno. (ko je slusao na casovima zna na sta mislim) .

I sad, kako spojiti ove dve osnovne misli ? Nikako ! Jednostavno, treba zaboraviti na ovo Draganovo teoretisanje (okolisanje ? nesigurnost ? ) i prepustiti se intuiciji, improvizaciji, neutoljivoj zedji i neumerenom preterivanju (barem sam ja tako shvatio i podrzao Jovanin slogan) .
Zaboraviti sve predrasude, strahove i stid od onog drugog. Po mogucstvu (mada nije obavezan uslov) dodati maksimalnu dozu emocija i prepustiti se neznostima duse i tela.
Mozemo pricati i o lokalitetima no to ostavljam za neku drugu priliku.

U nastavku, mozemo se osvrnuti i na filosofski aspekt stvari u kome se govori o "cistoj mehanici" i "probas jednu probao si sve" iako mi se cini kao dosta pojednostavljeno.

Do citanja.

PS
I jos jednom da podvucem - na ovom topiku je zabranjeno uplitati politiku (osim, naravno, ukoliko govorimo o sprezi sexa i politike) :wink:

#2 DraganaS

DraganaS
  • Members
  • 307 posts

Posted 09 July 2002 - 10:21

garant ces imati temu sa najvise pristupa:wink:

#3 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 09 July 2002 - 12:28

'bar Dan- Lepa tema nema sta-

Pa da pocnemo-

Svojevremeno sam se zaista lozio na epizode "Sex and the City". A onda je u upotrebu dosla rec ili dve reci "random sex" kakvog na pretek ima u pomenutim epizodama.

Likovi su zaista messed up i imaju trule (bez)veze koje uglavnom zavrse razmenom telesnih tecnosti.

Pitanjce:

Da li ste nekada pozeleli nasumicni/slucajni sex,(ovo kao prevod random sex-u)kao i likovi S&C?

Ja se nadam da sam u prihvatljivim okvirima lepog ponasanja.:wink:

#4 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 09 July 2002 - 12:47

Ne da podrzavam temu, nego je malo da to bude samo tema, apsolutno treba ceo Forum za sex i related matters. Al', daj barem temu za sad. Usput, uz ogranicenja koja je Lun postavio, da dodam jos jedno (opaljen nedavnim iskustvom): no muvanje in here! Ko 'oce da se muva, samo nek' izvoljeva al' na nekom drugom topicu.

Sex je super tema, neka ga bude barem na forumu :grin:...

#5 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 09 July 2002 - 12:52

King of the night je pokrenuo pravi topic. Jovana will join the club !

Nek ide zivot !

Neka padnu svi tabui i predrasude !

Kao prilog temi, a pre nego sto kazem nesto, predlazem da se posebno osvrnemo na percepciju iz zensko/muskog ugla one suprotne strane.

Sada mi padaju na pamet dve reci : posedovanje i prepustanje. Mislite o tome !

Toliko za pocetak.

PS. ovako je bilo nekada, ostalo je istorija

http://www.b92.net/f...8&i=8262&t=8262

PS1. izvinjavam se Rasidu, stvarno sam tada bila gruba prema njemu

#6 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 09 July 2002 - 12:52

"S&C" uopste ne priznajem kao nesto iole relevantno kada je u pitanju sex.

Kad vidim one ribe da nesto kolutaju ocima i sl. u sred seksualnog cina, jasno mi je da je to jedna velika foliraza (svejedno da li je sex sa ili bez emocija) ili su u pitanju obicne frigiduse. (u jednom od poslednjih brojeva "vremena" domace ribe su bas dobro raskrinkale te kenjaze iz "S&C" ) .

Nasumicni ili slucajni sex. Pa to je sjajno. Bez obaveza i bez nasledjenih "bedaka" - odlican provod. Jedini problem je sto ribe u Srbiji nisu dovoljno evoluirale u tom smislu.
U ovoj palanci i dalje vazi pravilo -

"moramo da izlazimo jedno cetrnajes' meseci pa da vidimo..."

PS
Druga punopravna clanica porodicnog Saveta bezbednosti je ionako stavila veto na random opcije. :wink:

#7 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 09 July 2002 - 13:03

Moze da bidne veto na opcije, ali ne mora da znaci... ovaj, hocu reci, na fantazije. Kol'ko sam informisan, fantazija br. 1 ili tu negde u zena (random strangers, he he :smile:).

Sto se tice riba u Srbiji, [ups greska!] ne znam Lune kakva su tvoja iskustva, al' moja se vrlo razlikuju od tih 14 meseci koje spominjes. How'bout 14 minutes?! :razz: Doduse, ja sam iz past tensa, negde iz vremena pre aidsa...

[ Izmena poruke: Indy na dan 2002-07-09 14:07 ]

#8 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 09 July 2002 - 13:14

Jovana:
Sada mi padaju na pamet dve reci : posedovanje i prepustanje. Mislite o tome !

Jovana, procitah (h)istoriju i samo mogu sa zaljenjem da konstatujem da je forum nekad bio (izgleda) interesantniji. Moramo malo bolje da se potrudimo da popravimo stvari. :smile:

Koncepti "posedovanja" i "prepustanja" su meni u odsudnim trenucima suvise "visoko". Moj um je tada mnogo nize (a i vise, istovremeno...). Mozemo samo nesto naknadno da intelektualizujemo... :smile:

#9 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 09 July 2002 - 13:16

Gde nestadose Draganini postovi? U sekundu? Nais'o muzic?! :grin:

[ Izmena poruke: Indy na dan 2002-07-09 14:16 ]

#10 DraganaS

DraganaS
  • Members
  • 307 posts

Posted 09 July 2002 - 13:20

issss:grin:

ja ih obrisala,smaraju:sad:
samo vi nastavite interesantni konverzejesen
ce pratim:wink:

e sad odo da se pakujem:smile:

#11 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 09 July 2002 - 14:14

Di sad bas da klisnes Draganza...

Ma de cuj nisu evoluirale. Mozda ne sve ali su u fazonu eno ono tamo mi je hebac a decko ce da nazove svaki minut.

#12 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 09 July 2002 - 14:19

Free Mason:
...ali su u fazonu eno ono tamo mi je hebac a decko ce da nazove svaki minut.  

Ovo je sigurno greska u kucanju - mora da si mislio "hlebac"?!

:grin:

#13 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 09 July 2002 - 14:46

Lun:
Nasumicni ili slucajni sex. Pa to je sjajno. Bez obaveza i bez nasledjenih "bedaka" - odlican provod. Jedini problem je sto ribe u Srbiji nisu dovoljno evoluirale u tom smislu.


S indignacijom odbijam ovakvo gnusno podmetanje od strane druga Beogradskog Frajera. U pitanju je najobičnija fabrikacija, jerbo su beogradski frajeri notorni po cmizdrenju "Pa nije valjda da sada nećemo izlaziti 15 godina i izroditi 15 dece" posle pomenutog random sex-a.

Žvaka o macho frajeru koji koluta očima na očajnice koje mu se bacaju pod noge "the morning after" je urbana legenda koju su frajeri smislili da ne bi ispali sissies jedni pred drugima. A ovamo - cmizd, cmizd, pa što mi se nisi javila, pa šmrc, ti mene u stvari ne voliš, ja sam tebi poslužio samo za sex - bože pomozi.... :wink:

#14 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 09 July 2002 - 14:51

Evo i nastavka od "Dragana koji se udaljavao od teme":
www.b92.net/forum/read.php?f=8&i=8423&t=8423

Jovana mogu ti reci da tvoj savet funkcionise super - mislim ono o sexu svaki dan.


[ Izmena poruke: Dragan na dan 2002-07-09 15:53 ]

#15 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 09 July 2002 - 14:54

Moralne predrasude, moralne kocnice….. koncepti nize/vise, ma nemoj !

Ali vi muskarci, nemate pojma, vi koji mislite da ste jedini na svetu, niste ni svesni koliko nas ponekad samo tren ili pogled deli od odluke da to uradimo ….. da stavimo vezu u iskusenje. Dok ste vi onako puni sebe……..

I nije problem u "nedovoljnom evoluiranju riba u Srbiji" . Problem je sto je uvek neko frajer, a neko kucka. Lepo sam rekla o percepciji…. To je sustina palanke… Percepcija dragi moji…..