Jump to content


Photo

Vanzemaljac u Medjurovu kod Nisa


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11 replies to this topic

#1 pisac.s

pisac.s
  • Members
  • 58 posts

Posted 24 August 2007 - 22:29

Press je objavio vest da se u selu Medjurovu kod Nisa pojavio vanzemaljac. Mestanka sela ,Slavica Milojkovic kaze : Videla sam covekoliko bice ,kratke podrezane kose,obucene u nesto sto je licilo na hartiju za pakovanje poklona zlatnozute boje. " To" se okrenulo ka suncu i klanjalo,a ono sto me je zaprepastilo jeste to sto je njegove pokrete oponasala i jedna stabljika kukuruza. - Slavica se uplasila i pozvala komsije Tomislava i Vukosavu da sa vilama oteraju posetioca ,ali on se smanjio i pretvorio u nesto sto je licilo na vecu pticu i poletelo do svoje masine, opet dobilo covekoliki oblik i udaljilo se velikom brzinom. Mestani tvrde da su to ozbiljni ljudi i da ne lazu.

Meni je tesko da poverujem u to ,ali najvise mi se dopala stabljika kukuruza koja je oponasala posetioca iz svemira. Ceo dan razmisljam o tome sta su to mogli da vide?Nemam ideju .S obzirom da su ozbiljni ,sredovecni ljudi sa sela verovatno ne duvaju, ne koriste neka stimulativna sredstva,osim mozda po neku casicu rakijice ,ali da li je ta casica bila dovoljna da vide to sto su videli ?

#2 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 24 August 2007 - 22:50

nije to nista.
ja danas vec video topik na ovu temu.
cak i razgovarao s njime.
odlete posle u pravcu deponije.
ko zna sta je bilo dalje...
unsure.gif

Edited by HattoriHanzo, 24 August 2007 - 22:52.


#3 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 25 August 2007 - 05:43

Cekaj, zar nije ovo deponija? Ups! huh.gif

#4 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 25 August 2007 - 12:20

QUOTE(pisac.s @ 24 Aug 2007, 23:29) <{POST_SNAPBACK}>
S obzirom da su ozbiljni ,sredovecni ljudi sa sela verovatno ne duvaju, ne koriste neka stimulativna sredstva,osim mozda po neku casicu rakijice


Možda čitaju Press.

#5 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 25 August 2007 - 14:04

Jebote novi Rozvel. Ajmo svi da se bacimo na proizvodnju suvenira i majica WELCOME BROTHERS FROM MARS.

#6 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 25 August 2007 - 14:09

ne dirajte Marsovce po kukuruzima, oni su u misiji uvodjenja Srbije u evropsku zajednicu

#7 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 26 August 2007 - 03:06

QUOTE(pisac.s @ 24 Aug 2007, 23:29) <{POST_SNAPBACK}>
Press je objavio vest da se u selu Medjurovu kod Nisa pojavio vanzemaljac. Mestanka sela ,Slavica Milojkovic kaze : Videla sam covekoliko bice ,kratke podrezane kose,obucene u nesto sto je licilo na hartiju za pakovanje poklona zlatnozute boje. " To" se okrenulo ka suncu i klanjalo,a ono sto me je zaprepastilo jeste to sto je njegove pokrete oponasala i jedna stabljika kukuruza. - Slavica se uplasila i pozvala komsije Tomislava i Vukosavu da sa vilama oteraju posetioca ,ali on se smanjio i pretvorio u nesto sto je licilo na vecu pticu i poletelo do svoje masine, opet dobilo covekoliki oblik i udaljilo se velikom brzinom. Mestani tvrde da su to ozbiljni ljudi i da ne lazu.

Meni je tesko da poverujem u to ,ali najvise mi se dopala stabljika kukuruza koja je oponasala posetioca iz svemira. Ceo dan razmisljam o tome sta su to mogli da vide?Nemam ideju .S obzirom da su ozbiljni ,sredovecni ljudi sa sela verovatno ne duvaju, ne koriste neka stimulativna sredstva,osim mozda po neku casicu rakijice ,ali da li je ta casica bila dovoljna da vide to sto su videli ?


pff.. ja sam imala stoput bolje tripove

#8 NPS

NPS
  • Members
  • 1,071 posts

Posted 26 August 2007 - 05:04

A je li rekla ta žena da je taj posjetilac (što je klanjao), možda imao bradu?
Imam neku ideju ko bi to mogao biti, ali uklapa se samo ako ima bradu!

#9 neilien

neilien
  • Members
  • 82 posts

Posted 27 August 2007 - 09:56

sad ce nadam se FBI i ovaj topic da ubije kao onaj od petka.

#10 neilien

neilien
  • Members
  • 82 posts

Posted 27 August 2007 - 09:58

QUOTE(neilien @ 27 Aug 2007, 10:56) <{POST_SNAPBACK}>
sad ce nadam se FBI i ovaj topic da ubije kao onaj od petka.


#11 neilien

neilien
  • Members
  • 82 posts

Posted 27 August 2007 - 10:33

ili MIB rolleyes.gif

#12 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 10 September 2007 - 10:09

priča se nastavlja sa pojavom letećeg tanjira od pre neki dan...
uh, al' zapucali ovi elijeni na Međurovo... blink.gif