Jump to content


Photo

VANZEMALJAC U NJIVI


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
23 replies to this topic

#1 neilien

neilien
  • Members
  • 82 posts

Posted 24 August 2007 - 08:37

24. avgust 2007.
VANZEMALJAC U NJIVI
Slavica Milojković, meštanka Međurova, sela kod Niša, kune se da je u svom kukuruzištu videla stvorenje sa druge planete
NIŠ - Slavica Milojković iz niškog sela Međurovo tvrdi da je u svom kukuruzištu pre nedelju dana videla vanzemaljca! Ova stamena pedesetpetogodišnja seljanka kaže da u životu nije ugledala ništa slično, te da ne bi svojim očima verovala da neobično biće nije videlo još troje meštana Međurova.
- Bilo je rano jutro, tek je prošlo šest sati, kada sam se obrela u bašti da zalijem papriku. Prišla sam njivi i ugledala čovekoliko biće koje je klečalo na kolenima i klanjalo se ka suncu. Ono što me je zaprepastilo i uverilo da se nešto čudno dešava je to što se uporedo s njegovim pokretima njihala i jedna stabljika kukuruza koja je bila u njegovoj neposrednoj blizini - kaže Milojkovićeva, priznajući da ni posle nedelju dana ne može da se oporavi od šoka izazvanog prisustvom nezvanog gosta u kukuruzištu.
Slavica kaže da je biće imalo sve karakteristike čoveka, osim što je blistalo neviđenim sjajem.
- Bilo je obučeno u nešto što je najsličnije hartiji za pakovanje poklona zlatnožute boje. Polako sam mu prišla i pitala ga šta radi ovde. Nije mi odgovorilo, niti se čuo bilo kakav drugi zvuk. Pitala sam ga da li je gluv kada mi ne odgovara. Kad sam shvatila da to ipak nisu čista posla, onako uplašena, otrčala sam do jednog starca koji se nalazio u obližnjoj njivi. Pozvala sam ga da pođe sa mnom i otera tuđinca, ali je on to odbio, govoreći mi da se u mojoj bašti izgleda nešto zapalilo jer se vidi neobična svetlost - priča Milojkovićeva.

Uplašena žena pomoć je zatražila od komšija Tomislava Živkovića i njegove supruge Vukosave, koji su odlučili da odu na njivu i provere šta se tamo dešava.

- Tomislav je poneo vilu, a ja motiku, jer smo se plašili da će nas taj stvor napasti. Međutim, kad smo stigli na pola puta, videli smo da to biće počinje da se smanjuje, dok nije dostiglo veličinu i oblik nečega što bih najpribližnije opisala kao pticu koja je blistala mnoštvom boja. "To" se onda vinulo ka nebu, da bi se pred našim očima ponovo transformisalo u čoveka koji je "jahao" na nečemu nalik motociklu i nestalo put neba - priča Slavica Milojković.

Tomislav i Vukosava Živković tvrde da u svom veku nisu videli ništa kao ono što su zatekli u kukuruzištu i uglas govore: "Spomenulo se, ne povratilo se".
- Slavica je bila veoma uzbuđena i pozvala nas je da pođemo sa njom, jer je u svojoj njivi videla nešto neobično. Supruga i js smo krenuli s njom i kad smo došli do njive dobro smo videli nešto što ni danas ne znamo šta je. Gornji deo tela mu je bio zlatnožute boje, dok je preko pojasa imao nešto crno, što je ličilo na kecelju. Stvorenje je klečalo, pa se uspravljalo, i kad je to uradilo treći put, odletelo je ka nebu - kaže Tomislav Živković.

Njegova supruga Vukosava priznaje da ju je tuđinac "isterao iz pameti" i da još ne može da se pribere od ovog neobičnog doživljaja.
Meštani Međurova različito reaguju na doživljaj svojih komšija, ali se slažu u oceni da je reč o ozbiljnim ljudima koji tako nešto ne bi izmislili. Ipak, niko od njih nema objašnjenje zašto su vanzemaljci odlučili da se Srbima ukažu baš u Međurovu, s obzirom na to da je ovo moravsko selo poznato jedino po proizvodnji paprike, a ne veruju da bi vanzemaljci iz tog razloga pokazali interesovanje za njih.

D. KOCIĆ - (SINA)

#2 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 24 August 2007 - 08:49

roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

I `ufologija` je stigla i na nase prostore... Zovite Moldera i Skali!

#3 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 24 August 2007 - 08:55

Nije loše. A znaš ovaj?

Slušao Lala radio, kad odjednom, prekida se program zbog važne vesti:
- Poštovani slušaoci, pojavili su se svemirci, mali, zeleni, buljavih očiju, ruku do zemlje, u slučaju da ih vidite, zagovarajte ih!
Pošao Lala na njivu da ore i taman što je seo na traktor, on vide u grmu nešto šuška! Priđe on grmu, kad tamo nešto malo, zeleno, buljavih očiju, ruku do zemlje i šta će Lala, seti se da treba da ga zagovara:
- Ja sam Lala, sad orem, pa ću da sejem, a onda ću da žanjem.
Ništa se ne desava! On opet:
- Ja sam Lala, sad orem, pa ću da sejem, a onda ću da žanjem.
Opet se ništa ne dešava! On opet:
- Ja sam Lala, sad orem, pa ću da sejem, a onda ću da žanjem.
Tek odjednom iz žbunja:
- Ja sam šumar, sad serem, a onda ću da ti jebem mater!

#4 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 24 August 2007 - 08:55

čarobno...

#5 Jaruzelski

Jaruzelski
  • Members
  • 556 posts

Posted 24 August 2007 - 08:56

Dos'o covek da proba paprike hahaha

#6 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 24 August 2007 - 08:58

ne znate vi kakve su paprike iz Međurova... ne mož' da odoliš!!!

#7 xvuk

xvuk
  • Sleepers
  • 23 posts

Posted 24 August 2007 - 09:00

blah...

Svi pljujemo Kurir kao glasilo, a stalno citiramo i prenosimo vesti iz njega...
smile.gif

#8 Jaruzelski

Jaruzelski
  • Members
  • 556 posts

Posted 24 August 2007 - 09:00

QUOTE(ohbabyw @ 24 Aug 2007, 09:58) <{POST_SNAPBACK}>
ne znate vi kakve su paprike iz Međurova... ne mož' da odoliš!!!


A izgleda da im ni sljiva nije za bacanje biggrin.gif

#9 neilien

neilien
  • Members
  • 82 posts

Posted 24 August 2007 - 09:04

QUOTE(xvuk @ 24 Aug 2007, 10:00) <{POST_SNAPBACK}>
blah...

Svi pljujemo Kurir kao glasilo, a stalno citiramo i prenosimo vesti iz njega...
smile.gif


Da. Pa kad je ludilo

#10 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 24 August 2007 - 09:05

ma kakav Kurir!
Narodne novine posvetile naslovnu i celu stranu unutar novina...
a za šljivu... verujem! i konoplja im nije loša

#11 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 24 August 2007 - 09:57

Rakija, rakija, svemu je kriva rakije
zbog tebe rakijo, zenicu se ja!!!

#12 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 24 August 2007 - 10:08

celo selo voli belo.
dry.gif

#13 neilien

neilien
  • Members
  • 82 posts

Posted 24 August 2007 - 10:10

Vanzemaljac je sigurno hteo da napravi krugove u kukuruzu, al naisli seljaci, prekinuli ga, on seo na skuter i otisao. Doci ce drugi put biggrin.gif

#14 Joe D

Joe D
  • Members
  • 2,529 posts

Posted 24 August 2007 - 10:12

QUOTE(neilien @ 24 Aug 2007, 09:37) <{POST_SNAPBACK}>
- Tomislav je poneo vilu, a ja motiku, jer smo se plašili da će nas taj stvor napasti. Međutim, kad smo stigli na pola puta, videli smo da to biće počinje da se smanjuje, dok nije dostiglo veličinu i oblik nečega što bih najpribližnije opisala kao pticu koja je blistala mnoštvom boja. "To" se onda vinulo ka nebu, da bi se pred našim očima ponovo transformisalo u čoveka koji je "jahao" na nečemu nalik motociklu i nestalo put neba - priča Slavica Milojković.

Hail.gif

Sta vrucina uradi od coveka...

#15 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 24 August 2007 - 10:20

btw, ovo je najistinitija vest koju je kurir do sada objavio.
dry.gif