Jump to content


Photo

Hot, sexy and extremely cool guys, jerking off during the Initiation


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
133 replies to this topic

#31 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 31 July 2007 - 14:21

Не зна се ко је луђи, ови што их клонови возају или ови који жале клонове.

#32 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 31 July 2007 - 14:29

QUOTE(Idioteque @ 31 Jul 2007, 14:39) <{POST_SNAPBACK}>
Ne znam, mene mama i tata ucili da je to ruzno. Te to nisam radio ni u skoli, ni na fakultetu, vojsci, poslu... Vazda pokusavao da pomognem neupucenijima od sebe. Pogotovu ako me lepo zamole za pomoc.
No, kako to ocigledno nije opsteprihvacena vrednost, a kako neki ovde imaju cudan smisao za humor (bunch of stand-behind comedians), apelujem na moderaciju da usvoji First Amendment - zabranjeno maltretiranje juniora/brucosa/gustera po osnovu njihovog nepoznavanja funkcionisanja foruma sa naglaskom na situacije kada se obrate za pomoc.
Ako treba nacrtati sta je degutantno - nacrtajte im.

juniorska majko, a kako bi bilo da, umesto sankcija, zahtevas od moderacije da objasni novim clanovima ceo postupak? tada mali pioniri nikome ne bi morali da se obracaju za pomoc, npr.

#33 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 31 July 2007 - 14:35

QUOTE(... @ 31 Jul 2007, 15:21) <{POST_SNAPBACK}>
Не зна се ко је луђи, ови што их клонови возају или ови који жале клонове.



Šta kao klon dodje, pa traži savjete, predstavljajući se kao novi član?
Zavjera! ph34r.gif (klonova)

#34 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 31 July 2007 - 14:48

QUOTE(Miralem @ 31 Jul 2007, 15:29) <{POST_SNAPBACK}>
juniorska majko, a kako bi bilo da, umesto sankcija, zahtevas od moderacije da objasni novim clanovima ceo postupak? tada mali pioniri nikome ne bi morali da se obracaju za pomoc, npr.

Vrcavi komedijashu, hoces reci da sada, kada moraju nekome da se obrate za pomoc, nema druge do se ludo zabaviti forvardujuci ih od jednog do drugog urnebesnog dzombe? Neko te pita kako da stigne do Nisa, a ti ga posaljes u Cacak. Ko ga yebe kad nema mapu, bitno je da si se ti slatko nasmejo...

#35 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 31 July 2007 - 15:21

QUOTE(Idioteque @ 31 Jul 2007, 15:48) <{POST_SNAPBACK}>
Vrcavi komedijashu, hoces reci da sada, kada moraju nekome da se obrate za pomoc, nema druge do se ludo zabaviti forvardujuci ih od jednog do drugog urnebesnog dzombe? Neko te pita kako da stigne do Nisa, a ti ga posaljes u Cacak. Ko ga yebe kad nema mapu, bitno je da si se ti slatko nasmejo...

druze aktivisto, virtuelni cacak je udaljen od virtuelnog nisa otprilike 3 sekunde. tako da je sala, osim sto je izlizana, prilicno benigna. sto tebe ne sprecava da zahtevas sankcije i kazne. a o nekom konstruktivnom predlogu cemo posle dry.gif

#36 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 01 August 2007 - 01:06

ju, zipa dusmani..

Urose, udaj se za mene

#37 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 01 August 2007 - 04:46

QUOTE(Hippie @ 1 Aug 2007, 02:06) <{POST_SNAPBACK}>
ju, zipa dusmani..

Urose, udaj se za mene


Jednog zelenog dana,
Onog zelenog leta,
Kada je bela rada,
Odlučila da cveta...

Neko je nekom rekao,
Najlepši san sam stekao,
Podelimo ga na dvoje,
Sad pola sna je tvoje...

Spavajmo, Sanjajmo,
Spavajmo, Sanjajmo...



A ima i ona: "U svetu..."

#38 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 01 August 2007 - 07:26

QUOTE(Idioteque @ 31 Jul 2007, 14:39) <{POST_SNAPBACK}>
Ne znam, mene mama i tata ucili da je to ruzno. Te to nisam radio ni u skoli, ni na fakultetu, vojsci, poslu... Vazda pokusavao da pomognem neupucenijima od sebe. Pogotovu ako me lepo zamole za pomoc.
No, kako to ocigledno nije opsteprihvacena vrednost, a kako neki ovde imaju cudan smisao za humor (bunch of stand-behind comedians), apelujem na moderaciju da usvoji First Amendment - zabranjeno maltretiranje juniora/brucosa/gustera po osnovu njihovog nepoznavanja funkcionisanja foruma sa naglaskom na situacije kada se obrate za pomoc.
Ako treba nacrtati sta je degutantno - nacrtajte im.


sta ako numemo lepo da crtamo,
a jednako smo nevesti u baratanju recima,
smemo li ih onda uputiti na nekoga?
tebe, na primer?

Edited by HattoriHanzo, 01 August 2007 - 07:28.


#39 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 01 August 2007 - 09:48

ne, evo ja kao etalon uravnotezenosti i kosmicke pravde da kazem sta mislim po pitanju - realno je los fazon.
samo se stvaraju novi komplexi i novi hejteri... i te fore "mene na faxu, mene u vojsci, itd" su los trip, jebiga, valjda nam je stil podjebavanja evoluirao od doba gusterovanja i brucosovanja.

missim, jos bi i bilo cool, da je moderacija uredila jasne procedure, pravila i "upustva za upotrebu"...pa te smara guster, koji nece da cita to napisano, pa ga "prosetas", ali ovako je malo...ali dobro, o ukusima (i stilovima) ne vredi raspravljati.

moja logika izgleda ovako: novajlija koji pita za savet (vas, koji mu pisanjem delujete elokventni) ima vise sanse da postane deo (manje) polovine "normalnih" likova ovde...ako ga drknes u startu, povecavas sanse da zavrsi medju "pacijentima" ili da odjebe forum (koji opet manjka sa sadrzajima i normalnim pisanjem). Klon te nece pitati nista, on ce da parazitira tu i zauzima mesto nekom (mozda ok) "rukiju"...

Ja to gledam po ortaku - decko cita forum 2 godine, prvo iz zabave, sad se ozbiljno informise o nekim temama. Resio da se registruje, probao u 5 navrata i odustao...al opet cita. Kapiram da je prosao, pa da ga je saceko neki "dzomba" sa "biciklom", odjebo bi forum for good.

#40 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 01 August 2007 - 09:53

QUOTE(Vasili Zajcev @ 1 Aug 2007, 10:48) <{POST_SNAPBACK}>
moja logika izgleda ovako: novajlija koji pita za savet (vas, koji mu pisanjem delujete elokventni) ima vise sanse da postane deo (manje) polovine "normalnih" likova ovde...ako ga drknes u startu, povecavas sanse da zavrsi medju "pacijentima" ili da odjebe forum (koji opet manjka sa sadrzajima i normalnim pisanjem).

Nisam vodio racuna da je ovo zezanje ipak moglo da promeni coveka iz korena, oduzme mu moc rasudjivanja, IQ, od njega stvori ubicu... sad.gif

Edited by Maltese, 01 August 2007 - 10:05.


#41 Tresko

Tresko
  • Members
  • 7,316 posts

Posted 01 August 2007 - 10:00

QUOTE(Vasili Zajcev @ 1 Aug 2007, 10:48) <{POST_SNAPBACK}>
ne, evo ja kao etalon uravnotezenosti i kosmicke pravde da kazem sta mislim po pitanju - realno je los fazon.
samo se stvaraju novi komplexi i novi hejteri... i te fore "mene na faxu, mene u vojsci, itd" su los trip, jebiga, valjda nam je stil podjebavanja evoluirao od doba gusterovanja i brucosovanja.

missim, jos bi i bilo cool, da je moderacija uredila jasne procedure, pravila i "upustva za upotrebu"...pa te smara guster, koji nece da cita to napisano, pa ga "prosetas", ali ovako je malo...ali dobro, o ukusima (i stilovima) ne vredi raspravljati.

moja logika izgleda ovako: novajlija koji pita za savet (vas, koji mu pisanjem delujete elokventni) ima vise sanse da postane deo (manje) polovine "normalnih" likova ovde...ako ga drknes u startu, povecavas sanse da zavrsi medju "pacijentima" ili da odjebe forum (koji opet manjka sa sadrzajima i normalnim pisanjem). Klon te nece pitati nista, on ce da parazitira tu i zauzima mesto nekom (mozda ok) "rukiju"...

Ja to gledam po ortaku - decko cita forum 2 godine, prvo iz zabave, sad se ozbiljno informise o nekim temama. Resio da se registruje, probao u 5 navrata i odustao...al opet cita. Kapiram da je prosao, pa da ga je saceko neki "dzomba" sa "biciklom", odjebo bi forum for good.

Što bi rekla nickie: Idi u dupe ™ laugh.gif

#42 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 01 August 2007 - 11:01

QUOTE(Vasili Zajcev @ 1 Aug 2007, 10:48) <{POST_SNAPBACK}>
Ja to gledam po ortaku - decko cita forum 2 godine, prvo iz zabave, sad se ozbiljno informise o nekim temama. Resio da se registruje, probao u 5 navrata i odustao...al opet cita. Kapiram da je prosao, pa da ga je saceko neki "dzomba" sa "biciklom", odjebo bi forum for good.


gledaj to sa druge strane.
svi znamo da je forum 1 surova sredina,
u kojoj moras biti na svasta spreman,
ako mislis na njemu duze opstati
sa zauzdanim zivcima.

stoga, a pokazalo se proverenim u svim doktrinama vojne obuke,
mislim da je bolje odmah staviti juniorima do znanja sta ih ceka,
nego ih dojiti iluzijama o vaspitanosti i obzirnosti ovdasnjih mislilaca.
dry.gif

Edited by HattoriHanzo, 01 August 2007 - 11:02.


#43 betty

betty
  • Members
  • 1,130 posts

Posted 01 August 2007 - 12:22

QUOTE(Vasili Zajcev @ 1 Aug 2007, 10:48) <{POST_SNAPBACK}>
moja logika izgleda ovako: novajlija koji pita za savet (vas, koji mu pisanjem delujete elokventni) ima vise sanse da postane deo (manje) polovine "normalnih" likova ovde...ako ga drknes u startu, povecavas sanse da zavrsi medju "pacijentima" ili da odjebe forum (koji opet manjka sa sadrzajima i normalnim pisanjem). Klon te nece pitati nista, on ce da parazitira tu i zauzima mesto nekom (mozda ok) "rukiju"...

Ajde, bre. Na profilu moze da se vidi i da mu je dranata objasnila u cemu je fora sa registrovanjem, da mora da saceka jedan dan, a on je bio u fazonu - sestro tema o partizanu, mora se, jel razumes? Posle joj je jos spocitavao da je pesimisticna i statijaznam. Mislim, hajde, docek ima veze i nije lako probiti se ovde u unutrasnji krug, ali nije bas sve do nas.

#44 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 01 August 2007 - 12:27

QUOTE(betty @ 1 Aug 2007, 13:22) <{POST_SNAPBACK}>
nije lako probiti se ovde u unutrasnji krug, ali nije bas sve do nas.


surova istina... da okačimo iznad ulaznih vrata? wicked.gif

#45 dranata

dranata
  • Members
  • 732 posts

Posted 01 August 2007 - 12:37

QUOTE(betty @ 1 Aug 2007, 13:22) <{POST_SNAPBACK}>
Ajde, bre. Na profilu moze da se vidi i da mu je dranata objasnila u cemu je fora sa registrovanjem, da mora da saceka jedan dan, a on je bio u fazonu - sestro tema o partizanu, mora se, jel razumes? Posle joj je jos spocitavao da je pesimisticna i statijaznam. Mislim, hajde, docek ima veze i nije lako probiti se ovde u unutrasnji krug, ali nije bas sve do nas.


Ja pokušala, majke mi, onako najozbiljnije da mu objasnim, da mora malo da sačeka, da ne ide sve za jedan dan, kome da se obrati za pomoć (za razliku od nekih ja ga poslal moderaciji, a ne Miralemu i Maltezetu...), ali jok. On i dalje išao po profilima i svima kukao...
I još uvek mu nalog nije odobren.
A i nije me među prijatelje turio, a ja mu najviše pomogla... sad.gif
Valjda sam previše pesimistična, otkud znam...