Jump to content


Photo

Hot, sexy and extremely cool guys, jerking off during the Initiation


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
133 replies to this topic

#1 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 30 July 2007 - 10:20

Sa profila, ili kako se ponasaju stariji, isfrustrirani clanovi foruma koji misle da su mnogo pametni:




Ja i Taribo(nasao ovaj komentar na profilu, nicim izazvan):

Taribo_West:
Brate registrovan sam na forum od juce ali jos uvek ne mogu nista da postujem.Jel znas o cemu se radi?
Moj E-mail je Only_you_P_F_C@hotmail.com
Hvala na pomoci.


Maltese
Cao Tqaribo, pomogao bih ti ja d mogu, ali nazalost nemam administratorska prava. Najbolje bi bilo da se obratis korisniku "Miralem" koji je zaduzen za odobravanje novih clanova (ujedno je i sin vlasnika foruma). Stavi ga samo na 'friends' listu to ga uvek odobrovolji
Ovo je on http://forum.b92.net...?showuser=17534
r />A ako on ne pomogne onda se mozes obratiti super-adminu PESC-u

Taribo_West
Hvala na pomoci.Jos samo da mi kazes gde ta nadjem PESC ili kako?


Taribo i Urke:

Taribo_West
E care jel ti mozes da sredis da konacno mogu da postujem?:)Uputili su me na tebe,registrovao sam se,a jos uvek mi pise ispod profila Validating i ne mogu nigde da postujem?!!!??
?
Hvala unapred.
pozz

PESC
@ Taribo-zezaju te.

Taribo kod Milerama

Taribo_West
Da li mozes da mi pomognes?Registrovao
sam se ali mi jos nije odobreno da postujem??!??
Hvala.pozz

Taribo_West
Ajde stvarno ako mozes vidi da mi odobris nalog.

Maltese
Ej mislim da ti stvarno nije fazon da ne zelis da pomognes ljudima. Covek samo zeli da postuje i mislim da je sasvim OK da nesto kazes ocu i da ga konacno registruju.
Nasa drzava ce imati problema dok god se takvi kao ti pitaju za validaciju
nadam se da me neces banovati zbog moje iskrenosti
poz i nadam se da vidis da te je mladic stavio na friends listu, sto se ne desava cesto u ovim autisticnim vremenima

Miralem
uh, pa evo: standardna procedura je da se obratis 100% ili gotivcu, oni ce ti pomoci (a dok ti pomazu, resice se to samo od sebe. priroda uglavnom sve resava sama)

precog
ne prebacuj odgovornost na druge, vec validiraj coveku nalog, bijedni gmazu. sleep.gif

Maltese
Hladan je to i proracunat gmaz.
Covek ga je cak stavio na svoju friends listu u znak dobre volje i pruzene ruke, a on to lagodno odbija i odlaze registraciju
puke.gif

Taribo_West
Koji je vama?sprdate se jer je neko nov na forumu i ne zna pravila?Bas ste mangupi. .

Grunf
cuti bolje ovo, nego da te sacekao 'one man topli zec' biggrin.gif

Maltese
Milerame, izbrisao nas je sa spiska prijatelja sad.gif
Za ovo krivim tebe, sam da znas mad.gif

100%
Vidju ovijeh fukara ugostiteljskih. Umjesto da idu i gase pozare u rodna mjesta oni tu locu i napijaju posten narod.

Taribo_West
Oces li mi objasniti sta glumis ti?Sad si neki baja sto mene zajebavas jer sam nov i ne umem da se snadjem na forumu?Sto bi voleo da si takav zajebant i kad se ne krijes iza tastature

Miralem
ma pusti, 100% stalno glumi zajebanta iako je trockista. za razliku od mene, altruiste. evo, iako si verovatno klon: dozvolu za pisanje dobijas posle nekog vremena. kad se modovi odluce da rade svoj posao. treba samo cekati.

Taribo_West
Inace taj komentar se odnosio na tebe:)). .i sta znaci klon?




I na kraju najbolje - Taribo & Leonidas


Leonidas
Taribo, ti si nesto izgleda mnogo ljut na mene, cim mi posecujes profil na svakih pola sata?

Taribo_West
Ne,nego mi je jedini link do sajta tvoj profil,znaci tako mi stoji u adres bar-u

Leonidas
Kako to?

Taribo_West
Sta kako?Da ne bih ulazio na sajt b92 pa onda trazio forum,iskopirao sam prvi lnk dok sam bio na forumu u adressbar a to je bio tvoj profil.Jel ti sad jasno?

Edited by Maltese, 30 July 2007 - 18:18.


#2 Billy B

Billy B
  • Members
  • 526 posts

Posted 30 July 2007 - 10:22

...

Edited by Billy Parsons, 30 July 2007 - 10:23.


#3 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 30 July 2007 - 10:24

a u čemu je tačno fora sa zajebavanjem novih članova i upućivanjem na ovog ili onog forumaša?

#4 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 30 July 2007 - 10:25

a u cemu je tacno fora sa zajebavanjem urosa i hippie? dry.gif

ko da su jedini koji lupe nesto na ovom forumu

#5 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 30 July 2007 - 10:26

QUOTE(nickie @ 30 Jul 2007, 11:25) <{POST_SNAPBACK}>
a u cemu je tacno fora sa zajebavanjem urosa i hippie? dry.gif

ni to mi nije jasno

#6 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 30 July 2007 - 10:29

Only_you_P_F_C- detalj koji objasnjava mnogo toga laugh.gif

#7 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 30 July 2007 - 10:31

QUOTE(Billy Parsons @ 30 Jul 2007, 11:22) <{POST_SNAPBACK}>
...

Hehe, Bily izmenio misljenje

QUOTE(Amélie @ 30 Jul 2007, 11:24) <{POST_SNAPBACK}>
a u čemu je tačno fora sa zajebavanjem novih članova i upućivanjem na ovog ili onog forumaša?

Pa rekoh u recenici koja otvara post 'stariji, isfrustrirani clanovi foruma koji misle da su mnogo pametni:'

QUOTE(nickie @ 30 Jul 2007, 11:25) <{POST_SNAPBACK}>
a u cemu je tacno fora sa zajebavanjem urosa i hippie? dry.gif
ko da su jedini koji lupe nesto na ovom forumu

Pa nisu, ali im se desava mnogo cesce. Sa tim da Uros misli kako Beslan nije uspeo ili nesto sl.

#8 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 30 July 2007 - 10:34

koliko sam primetila i ti si se poigrao sa njim (da ne ulazim u to da l si stariji i/ili isfrustriran)

i dalje sam sigurna da ima onih koji mnogo cesce i zesce lupaju od ovo dvoje, a to kolektivno proganjanje mi ide na zivce...

Edited by nickie, 30 July 2007 - 10:35.


#9 Billy B

Billy B
  • Members
  • 526 posts

Posted 30 July 2007 - 10:38

QUOTE(Maltese @ 30 Jul 2007, 09:31) <{POST_SNAPBACK}>
Hehe, Bily izmenio misljenje


iskreno, umro sam od smeha dok sam citao post, pa ti napisah pohvale u njemu.
a onda pomislih da ipak nije red...

mozda bitno: editovano pre prve amelijine reakcije

#10 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 30 July 2007 - 10:44

QUOTE(nickie @ 30 Jul 2007, 11:34) <{POST_SNAPBACK}>
koliko sam primetila i ti si se poigrao sa njim (da ne ulazim u to da l si stariji i/ili isfrustriran)

Primetila si? Mora da ima neke veze sto je vise od polovine teksta moje.

QUOTE(nickie @ 30 Jul 2007, 11:34) <{POST_SNAPBACK}>
i dalje sam sigurna da ima onih koji mnogo cesce i zesce lupaju od ovo dvoje, a to kolektivno proganjanje mi ide na zivce...

Stvarno? Ko to? Zesce tesko da moze. Pozabavimo se samo najnovijim http://en.wikipedia...._hostage_crisis
Osim toga cu se ubuduce truditi da forum bude mesto kakvo zasluzujes

Edited by Maltese, 30 July 2007 - 10:46.


#11 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 30 July 2007 - 10:46

QUOTE(nickie @ 30 Jul 2007, 11:34) <{POST_SNAPBACK}>
koliko sam primetila i ti si se poigrao sa njim

jeste, i ja sam video da ga je vise puta uzeo u usta dry.gif

#12 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 30 July 2007 - 10:49

QUOTE(nickie @ 30 Jul 2007, 11:34) <{POST_SNAPBACK}>
koliko sam primetila i ti si se poigrao sa njim (da ne ulazim u to da l si stariji i/ili isfrustriran)

i dalje sam sigurna da ima onih koji mnogo cesce i zesce lupaju od ovo dvoje, a to kolektivno proganjanje mi ide na zivce...

ja ne znam da je neko napisao nesto sto je priblizno glupo kao afro amerikanci iz JAR.

#13 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 30 July 2007 - 10:55

QUOTE(Grunf @ 30 Jul 2007, 11:49) <{POST_SNAPBACK}>
ja ne znam da je neko napisao nesto sto je priblizno glupo kao afro amerikanci iz JAR.

Ma ok je reagovati na konkretne gluposti.
Pa ko ih ispisuje više biće i više reakcija.

Ali mi nije baš najjasnije to konstantno proganjanje, ono tipa Uki ili Hipi napišu "dobro jutro" i oma se pojavi par njih da ih zajebavaju.


A što se tiče novih članova koji bivaju zajebavani kada pitaju neke stvari koje verujem niko od nas nije baš sve znao kad se tek učlanio - e to mi tek uopšte nije jasno.
Jel treba da bude interesantno? Duhovito? Frajerski?

#14 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 30 July 2007 - 11:12

QUOTE(Amélie @ 30 Jul 2007, 11:55) <{POST_SNAPBACK}>
A što se tiče novih članova koji bivaju zajebavani kada pitaju neke stvari koje verujem niko od nas nije baš sve znao kad se tek učlanio - e to mi tek uopšte nije jasno. Jel treba da bude interesantno? Duhovito? Frajerski?

Jel ovo treba da bude nastup sa sa neke moralne visine?

Na fakultetu se brucosi koji traze kancelarije, citaonice, amfiteatre obicno salju u jedan WC u upravnoj zgradi, posto na ulazu nema oznake o svrsi prostorije. Ja sam na pocetku bio poslat tamo, a kasnije i ja slao. Nikada nisam video nesto lose u tome, osim obicne zajebancije i nasao sam to interesantnim i duhovitim.

Edited by Maltese, 30 July 2007 - 11:15.


#15 djeneralche

djeneralche
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 30 July 2007 - 11:14

У војсци постоји леп обичај да они који малтретирају рају око себе попију ћебовање. Мислим није то једини леп обичај у војсци али је далеко најкориснији.
Штета што омладина одраста без неких основних животних сазнања.