Jump to content


Photo

Tetovaze


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
110 replies to this topic

#31 angelfish

angelfish
  • Members
  • 186 posts

Posted 20 July 2007 - 15:25

Uvek ih primetim na drugima, vidjala prekrasne, mastala da stavim na rame, iznad lopatice.
Obrnula cetir nula, nikad vise tatua.
(rimovano jbt)
Prijateljica jinijang u suncu na sredini izmedju lopatica, prijatelj tribalcic na nadlaktici, bas tu gde prestaje rame - uhvatim se nekad kako zavidno piljim.

#32 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 20 July 2007 - 15:26

QUOTE(apotekarica @ 20 Jul 2007, 16:23) <{POST_SNAPBACK}>
gotivni, jel si ovo ti (zbunise me kopirajtovi, bmi i sl) ili imas takvu tetovazu?

u svakom slucaju - svidja smile.gif

Ja sam, kopirajtovi su jer je slika sa portfolia ortaka koji me je tetovirao, a u pitanju je unikat, jer nije radjeno sa šablonom prema postojećoj slici, već direkno iz ruke na ruku.

Edited by gotivac, 20 July 2007 - 15:32.


#33 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 20 July 2007 - 15:32

QUOTE(MaxPower @ 20 Jul 2007, 15:28) <{POST_SNAPBACK}>
to je skroz originalno, bila bi prva u gradu sa takim motivom...
neam nish protivu kad se ima konkretna ideja, ali mi je stvarno bzvz nabaciti neki vec milijun puta vidjen motiv.


s oproštenjem, nisam ni rekla da bi metula nešto originalno, neg rekoh šta mi se sviđa. a i teško da bi ceo grad imo priliku da zagleda šta mi je na obronku guzice.

Edited by MaryPoppins, 20 July 2007 - 15:32.


#34 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 20 July 2007 - 15:43

imace... ako okacis na perspic wink.gif

#35 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 20 July 2007 - 15:47

QUOTE(MaryPoppins @ 20 Jul 2007, 16:32) <{POST_SNAPBACK}>
s oproštenjem, nisam ni rekla da bi metula nešto originalno, neg rekoh šta mi se sviđa. a i teško da bi ceo grad imo priliku da zagleda šta mi je na obronku guzice.
jesvala. to se uklapa u moju teoriju 35+ biggrin.gif

#36 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 20 July 2007 - 16:00

QUOTE(thermal bug @ 20 Jul 2007, 15:23) <{POST_SNAPBACK}>
a koje su njegovi argumenti, ak nije tajna, osim da sludjuje sirote neodluchne zene unsure.gif laugh.gif


Nesto ala "...vidi kako je propao moj narod koji se tetovirao i sisao na ciroki, prosecnost je keva..." smile.gif

@Popizd: ne na buljuuuu!!! Tu se prvo otrombolji...
(mada, sto jes, jes - nigde sladje kod riba evil.gif ...dok je zategnuta, ofcrs)

#37 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 20 July 2007 - 16:13

QUOTE(MaryPoppins @ 20 Jul 2007, 14:22) <{POST_SNAPBACK}>
e sad pouzdano znam da međ forumskom populacijom postoji jedna persona koja ima mnogo dobar tet, pa bi ona mogla da se javi sa svojim iskustvima.

je l mislis na ovog?


#38 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 20 July 2007 - 16:15

QUOTE(Grunf @ 20 Jul 2007, 17:13) <{POST_SNAPBACK}>
je l mislis na ovog?
...
i ko kome sad tu placa prava & reklamu? unsure.gif

#39 Willow

Willow
  • Members
  • 680 posts

Posted 20 July 2007 - 16:40

QUOTE(apotekarica @ 20 Jul 2007, 15:10) <{POST_SNAPBACK}>
More, i broj i nick

a sto se tice bola, koliko su mi rekli u Sindjelu, isto kao akupunktura, na kojoj sam bila desetak puta i prezivela

ako je stvarno tako kao sto zbore, to jest equals akupunktura, onda samo mogu da zakljcim - nista specijalno

verovatno posle malo bridi, ali to ja sad naglas razmisljam

konacno, mesta gde leptiric ne siri krila: ledja i nozni zglob

e, da, i taj Sloba (bese s Zarkova) je extra, ali probala moja poznanica pre mesec dana i nece da cuje bez preporuke


apotekarice, ne znam da li si snimila moj upis na 2. stranici ovog threda, ali savetovao bih ti opreznost kad izjednačavaš tetoviranje i akupunkturu; nije to baš isto. moja iskustva su drugačija, fizički neprijatnija. mada, ne znam kako to danas ide, ja sam svoje radio pre 10-ak godina, kada su sredstva za rad bila manje sofisticirana nego danas. a možda nije to do sredstava za rad, možda sam, jebeš ga, jednostavno previše nežan i osetljiv...

#40 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 20 July 2007 - 17:41

QUOTE(MaryPoppins @ 20 Jul 2007, 16:32) <{POST_SNAPBACK}>
s oproštenjem, nisam ni rekla da bi metula nešto originalno, neg rekoh šta mi se sviđa. a i teško da bi ceo grad imo priliku da zagleda šta mi je na obronku guzice.

oket, oket, ne se ljutiti, tvoje je, naravno, pravo da stavis na ledja sta ti se svidja.
medjutim, ja sam uvek tet posmatrao kao neki licni pecat, dozivljaj, whatever, pa mi stvarno nije jasno kad neko uopste razmislja o tetovazi a nije nacisto sta ce da stavi, nego krene da lista kataloge.
koliko sam samo puta video kojekakve lepe delove tela, sa lepo uradjenim slickama na njima, ali mi je to odsustvo originalnosti i ideja bas zasmetalo...

#41 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 20 July 2007 - 17:56

QUOTE(MaxPower @ 20 Jul 2007, 18:41) <{POST_SNAPBACK}>
oket, oket, ne se ljutiti, tvoje je, naravno, pravo da stavis na ledja sta ti se svidja.
medjutim, ja sam uvek tet posmatrao kao neki licni pecat, dozivljaj, whatever, pa mi stvarno nije jasno kad neko uopste razmislja o tetovazi a nije nacisto sta ce da stavi, nego krene da lista kataloge.
koliko sam samo puta video kojekakve lepe delove tela, sa lepo uradjenim slickama na njima, ali mi je to odsustvo originalnosti i ideja bas zasmetalo...
popinse, shredingerovu jednachinu da tetoviramo, em je nevidjeno, em su oni sto znaju sta znachi - tolki konzervativci, da je sigurno nikad nece tetovirati. originalnost zagarantovana laugh.gif

#42 djenka

djenka
  • Members
  • 1,227 posts

Posted 20 July 2007 - 17:59

neki haiku, koji će sa godinama prerasti u poemu.

#43 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 20 July 2007 - 18:13

grešiš za tu poemu. samo slova porastu u skladu sa dostignutom dioptrijom. dry.gif

#44 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 20 July 2007 - 18:59

shredinger nije los, nego je kafastrofa, paz dve keve streberice - strashno - off you go.
preomislila sam se, aj ti, termo cerko nesto sta osh uprzi u kozzu, a da nam posle pises sta je junior komentarisao, al posteno and iskreno da dostavljas -- he, super

ja na ledjima imam zmaja od notjaja i orkestar cicvarica - razmisljam o portretu shabana saulica - leva nadlaktica, a shaban bujrum - desna.
dekolte - lik komsinke karleuse kako zabacuje kosu
na ramenu tata u partizanskom odelu - drugo rame nista.

jos malo da razmislim

imam na noznom clanku sumo akibona wub.gif - za celu istinu

boli straaaaashno. nema veze. inficira se, al bozze moj, inficira se i zub, pa ne mora biti fatalno.

#45 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 20 July 2007 - 19:02

laugh.gif