Jump to content


Photo

Tetovaze


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
110 replies to this topic

#16 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 20 July 2007 - 13:56

QUOTE(Vesna @ 20 Jul 2007, 14:55) <{POST_SNAPBACK}>
pazi kad se slažem, iz odmah! laugh.gif


bole tebe uši, ti si jednocifrena. meni treba 5 cifara da učukaju.

#17 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 20 July 2007 - 14:10

More, i broj i nick

a sto se tice bola, koliko su mi rekli u Sindjelu, isto kao akupunktura, na kojoj sam bila desetak puta i prezivela

ako je stvarno tako kao sto zbore, to jest equals akupunktura, onda samo mogu da zakljcim - nista specijalno

verovatno posle malo bridi, ali to ja sad naglas razmisljam

konacno, mesta gde leptiric ne siri krila: ledja i nozni zglob

e, da, i taj Sloba (bese s Zarkova) je extra, ali probala moja poznanica pre mesec dana i nece da cuje bez preporuke

#18 pcelica

pcelica
  • Members
  • 492 posts

Posted 20 July 2007 - 14:19

neam tet, niti ću ga imati. pre godinu dana imala napad da se oslikam, u igru je ozbiljno ušao jin jang znak umetnički oblikovan od zmaja biggrin.gif (znam da zvuči čudno al odlično izgleda) , a medj ozbiljnim kandidatima je bio i lik korta.
elem, napustila me želja, a nakon kratke i slatke afere sa pripadnikom irske nacije koji u sebi nosi i krv čiroki indijanaca cool.gif sam dobila i medjunarodnu potvrdu da mi je odluka ispravna laugh.gif

Edited by pcelica, 20 July 2007 - 14:20.


#19 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 20 July 2007 - 14:23

QUOTE(pcelica @ 20 Jul 2007, 15:19) <{POST_SNAPBACK}>
...
elem, napustila me želja, a nakon kratke i slatke afere sa pripadnikom irske nacije koji u sebi nosi i krv čiroki indijanaca cool.gif sam dobila i medjunarodnu potvrdu da mi je odluka ispravna laugh.gif
a koje su njegovi argumenti, ak nije tajna, osim da sludjuje sirote neodluchne zene unsure.gif laugh.gif

Edited by thermal bug, 20 July 2007 - 14:23.


#20 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 20 July 2007 - 14:28

QUOTE(MaryPoppins @ 20 Jul 2007, 14:51) <{POST_SNAPBACK}>
drugi motivi su optional: al evo, jab na primer jedan onako fini tribal motiv na samim krstima, tek pre mesta di leđa gube svoje časno ime.

to je skroz originalno, bila bi prva u gradu sa takim motivom...


neam nish protivu kad se ima konkretna ideja, ali mi je stvarno bzvz nabaciti neki vec milijun puta vidjen motiv.

#21 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 20 July 2007 - 14:34

al forumski broj i b92 logo?


nije loše, a?

#22 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 20 July 2007 - 14:36

QUOTE(Vesna @ 20 Jul 2007, 15:34) <{POST_SNAPBACK}>
al forumski broj i b92 logo?
nije loše, a?
nije loshe za 1999, al ove godine mora splet europskih zvezdica il nishta laugh.gif

#23 Maistor

Maistor
  • Members
  • 1,022 posts

Posted 20 July 2007 - 14:38

igzekli. a mogo bi i lik oli rena.

#24 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 20 July 2007 - 14:47

Imam iz Kinsase br na ramenu, zajedno sa forumskim brojem rolleyes.gif

Stranu na salu, sad kad sam obrno trojku, mislim da sam siguran sta i gde sve hocu. *ebeni razvojni put i karijera su me ogranicili na delove koji se pokrivaju kosuljama i pantalonama...mada ce mi prvi tet (na jesen) biti nazad na polovini vrata. Tu ce mi ide graficko-alterglobalisticki statement (licna kreacija) ph34r.gif Plecke su mi kul deo za neke plivacko-kineske zajebancije, ramena ostavljam prazna jos koju godinu, na preponi cu neku intimnu simboliku, i na listu desne noge cu ajkulu...fazon za ronjanje rolleyes.gif

Radikalna varijanta, ali i najduza zelja, mi je neki zmaj na strani glave koji mogu da sisam vise i manje...ranije sam "rep" hteo da "pustim" niz vrat, ali sad razmisljam iza uveta, gde se ne vidi na prvi pogled...ali ovu jos nisam svario, sacekace sigurno.

E da, pored temperature kada se stavlja, bitan momenat je i deo tela gde se stavlja - zbog gojenja i mrsavljenja, koja mogu da unakaze tet.

#25 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 20 July 2007 - 14:53

Imam.

#26 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 20 July 2007 - 14:58

http://blog.myspace....62-be4af33a9834

evo vam ideja kolko ocete
javite kako je proslo
(moji favoriti su jaja na glavi i zmaj)

#27 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 20 July 2007 - 15:15

QUOTE(gotivac @ 20 Jul 2007, 15:53) <{POST_SNAPBACK}>
Imam.

daj da vidimo

#28 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 20 July 2007 - 15:19

QUOTE(apotekarica @ 20 Jul 2007, 16:15) <{POST_SNAPBACK}>
daj da vidimo

Evo ti.

Ovo je slikano neposredno nakon izrade pre desetak godina, pa su boje prejake jer je jos uvek "krvava".

Danas izgleda kao na donjoj sličici.

Attached Files

  • Attached File  31.jpg   52.43KB   74 downloads
  • Attached File  32.jpg   34KB   9 downloads

Edited by gotivac, 20 July 2007 - 15:23.


#29 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 20 July 2007 - 15:23

QUOTE(gotivac @ 20 Jul 2007, 16:19) <{POST_SNAPBACK}>
Evo ti.


gotivni, jel si ovo ti (zbunise me kopirajtovi, bmi i sl) ili imas takvu tetovazu?

u svakom slucaju - svidja smile.gif

post pre edita, ali zbun ostaje

Edited by apotekarica, 20 July 2007 - 15:24.


#30 Willow

Willow
  • Members
  • 680 posts

Posted 20 July 2007 - 15:25

QUOTE(Atreid @ 20 Jul 2007, 14:14) <{POST_SNAPBACK}>
Kakvu, gdje?

Nesto se razmisljam da posjetim neki tattoo studio, da izvidim situaciju, pa me zanima kakva je medju forumskom populacijom?


pre nego što se odučiš za tetoviranje, skrenuo bih ti pažnju da taj proces može biti ponekad prilično zaguljen, naročito na nežnijim delovima tela sa povećanim brojem nervnih završetaka kao što su stomak, grudi, leđa, očni kapci, unutrašnja strana mišice itd. i, u suštini, ako radiš neki veći motiv u ovim oblastima, često ti dođe da propišaš majčino mleko od bola. naravno, cela akcija se znatno lakše podnosi ako se prethodno dobro nacirkaš.

isto tako je bitno da nađeš nekog iskusnog profesionalca, a ne nekog indijanca kome ćeš poslužiti kao pokusni kunić (ja sam se prvi put tako zajebo pa sam bio kunić jednom Bori koji mi prvo 6 sati izvlačio konture, a zatim novih 6 sati udarao boje - ukupno 12 sati pod iglom okupan u znoju). no pretpostavljam da u tim fensi tattoo salonima što naokolo po gradu niču kao pečurke nakon kiše nije sve prevara i da u ponekom od njih čovek zaista može da nađe solidnu uslugu. znači, nikako se ne zavlači po kafkijanskim sobama i budžacima, nego furaj u neki blistavi salon kod pro-a.

još jedna vrlo bitna stvar: ne preteruj sa količinom tetovaža na sebi, ma koliko težio da istakneš svoju posebnost. previše je telesnih površina danas istetovirano, celokupna NBA liga i muzička scena, i celokupan pozerski Beograd, plus ja, a tu si sad i ti. a kao što možemo videti, ima na ovom forumu još pretendenata. no moj savet ti je - iskuliraj, nemoj trčati u tattoo salon kao magare pred rudu: tetovaže sve manje uspevaju da ostave željeni efekat, jednostavno, oči su se zasitile.

naravno, ne bi trebalo smetnuti s uma malu ali prisutnu mogućnost da putem tetoviranja nabaciš neki hepatitis.

sve u svemu, tetoviranje je out, postoje danas brojni efektniji načini da skreneš oči na sebe: eto, recimo, igraj tenis kao Nole...