Jump to content


Photo

Ljudi i njihovi nesvesni pokreti


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#16 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 20 July 2007 - 21:04

Meni je potreban duži krevet da mi ništa ne bi virilo. dry.gif

#17 Mancunian

Mancunian
  • Members
  • 1,537 posts

Posted 20 July 2007 - 21:07

QUOTE(בולק @ 20 Jul 2007, 22:04) <{POST_SNAPBACK}>
Meni je potreban duži krevet da mi ništa ne bi virilo. dry.gif


si siguran da je dry.gif adekvatan smajli za ovu izjavu

laugh.gif

#18 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 20 July 2007 - 21:41

Pitaj Hatorija tongue.gif
dry.gif

#19 Costanza

Costanza
  • Members
  • 350 posts

Posted 21 July 2007 - 19:00

QUOTE(Vuh @ 20 Jul 2007, 20:42) <{POST_SNAPBACK}>
Dobro nije on bas tol'ko mator, a i dosetka mu je :kickass:. (Sto potvrdjuje prvo).

-------

Ma nije uopšte mator, samo me ono gotivčevo kvotovanje podsetilo na tu izjavu pa rekoh da je prepišem..
Obožavam Akijeve filmove i htedoh da ga onako bezveze provučem, a ne kao vrhunsku mudrost!?
Je l' u redu sad ili ubijaš i iz manje bitnih razloga?

#20 Voo

Voo
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 22 July 2007 - 03:29

Elem, radilo se o izglednoj miskoncepciji.
Dosetku sam hvalio a ne kudio. A i o starosti, ako pocnes recenicu sa
"jos je xyz govorio" - onda to zvuci ko da je taj stariji od dedamraza, zemljaka mu. Eto. smile.gif

I ko je rekao ista o ubijanju?

Edited by Vuh, 22 July 2007 - 03:54.


#21 mashakaya

mashakaya
  • Members
  • 37 posts

Posted 22 July 2007 - 17:56

QUOTE(Mancunian @ 20 Jul 2007, 22:03) <{POST_SNAPBACK}>
spavam na stomaku sa skroz opruzenim nogama, i rukama opruzenim pored tela, a ova poza najcesce izaziva podsmeh pojedinaca dry.gif Jastuk nabudzim tako da se oslanjam obrazom, a lice mi nekako, visi u vazduhu. I obicno zaspim u roku od 3-5 minuta

sad po vrucini na ledjima, razbacano...


Ja sam se jutros probudila u tzv. X pozi- i ruke i noge rasirene u X - samo je jos trebalo da uzviknem Jeeeeeee!!! laugh.gif

#22 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 23 July 2007 - 03:10

QUOTE(Vuh @ 20 Jul 2007, 20:42) <{POST_SNAPBACK}>
Moj brat je, kad je bio mali, pred spavanje, mahao glavom levo-desno,
lezeci na ledjima, po deset-15 minuta. blink.gif


Takodjer, i ta navika je trajala dobranih nekoliko godina... Mislim da sam sa time prestao kad sam krenuo da se bavim programiranjem pa mi uobicajeno postalo da spavam jedared na 3 dana - tad nisam morao da masem glavom da bih se uspavao - kako bih dodirnuo glavom jastuk tako bih zapao u deep sleep i izredjao sve propustene REM faze biggrin.gif

QUOTE(Hrvoje Dečak @ 20 Jul 2007, 21:11) <{POST_SNAPBACK}>
uh, mene nekoliko puta uhvatila frka kad mi je ruka ili noga bas gadno utrnula. Znam da sam se jedno vrijeme tripovao koliko vremena treba bit u utrnutom polozaju pa da ekstremitet zauvijek obamre blink.gif


Opet prica iz ranijih programerskih dana kad sam imao obicaj da ukrstim noge (tzv. turski sed) dok dirincim po tastaturi... I tako jedared usled iscrpljenosti glava padne na tastaturu i ja odremam u tom polozaju dobranih par sati... Trgnem se iz sna, primetim da mi je sve od struka nanize utrnulo, skocim sa stolice i prostrem se po patosu - noge odbise poslusnost. Lezao na patosu jos dobrih sat vremena pre nego sto sam mogao da stanem a da se ne srusim... Not a pleasant experience...

QUOTE(Hrvoje Dečak @ 20 Jul 2007, 21:11) <{POST_SNAPBACK}>
mogli bi otvoriti novi topik - sta radite s mobitelom dok spavate. Ja sam ga jedno vrijeme gasio, ali sad ga obicno samo stavim na vibru. Znam ljude koji ga ostave u normalnom modu pa onda psuju sve po spisku kad ih neka posruka trgne iz sna


Nalazi mi se ispod kreveta, vazda upaljen - ko mene probudi kad zakuntam zasluzuje samo cestitke. Nekad pocnem da se IM-ujem preko istog pa zakuntam i probudim se sa debilnim u ruci, sa par propustenih poziva i SMS-ova od strane osoba koje sam na IM-u lagano iskulirao svojim iznenadnim putem u la-la land biggrin.gif

Inache, sto se topic-a tice, ne viri mi nista dok padam u san - naime retko kad se uopste pokrivam (ukljucujuci i odecu, donji vesh i tako to). E sad interesantno je sto se ujutru probudim delimicno pokriven - kako sam onako u snu uspeo da 'raspakujem' jorgan i rasprostrem po sebi ostaje misterija... Stavicu nekad kameru pa cu se snimati celu notj da vidim je l' to radim ja il' neki mali zeleni...

Edited by incognito, 23 July 2007 - 03:13.


#23 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 23 July 2007 - 12:32

QUOTE(mashakaya @ 22 Jul 2007, 18:56) <{POST_SNAPBACK}>
Ja sam se jutros probudila u tzv. X pozi- i ruke i noge rasirene u X - samo je jos trebalo da uzviknem Jeeeeeee!!! laugh.gif

Jednom se drugarica šalila na tu temu, kako, kad je vruće, spava bez gornjeg dela pidžame, kada je baš vruće, onda potpuno gola, kada je vruće i od toga, onda se otkrije, a kada je pakleno vruće, onda raširi i ruke i noge cool.gif

#24 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 23 July 2007 - 12:39

ja često spavam dijagonalno

#25 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 23 July 2007 - 22:19

tezim mumifikaciji, bilo jorganom ili carsavom, zavisno od godisnjeg doba. jastuk tanak ili nikakav, na ledjima najcesce, ali ruke ostaju slobodne. volim, bre, da spavam, ali nemam srece poslednjih godina dry.gif
nekada je morao da bude mrkli mrak, a sad zaspim u bilo kakvim uslovima, bez problema...

edit:od

Edited by Zlica od Opaka, 23 July 2007 - 22:20.


#26 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 24 July 2007 - 00:20

QUOTE(mashakaya @ 20 Jul 2007, 17:26) <{POST_SNAPBACK}>
lol_2.gif
Inace, jos jedan nacin na koji se neki ljudi (moj drug) hlade- ima 3 jastuka: jedan "za pod glavu ili preko nje", drugi "uzjase" a treci se hladi pri dnu kreveta pa kako se koji zagreje, tako ih menja!!!


Ja tako spavam!!

#27 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 24 July 2007 - 00:42

QUOTE(Šumejker-Levi 9 @ 23 Jul 2007, 13:32) <{POST_SNAPBACK}>
Jednom se drugarica šalila na tu temu, kako, kad je vruće, spava bez gornjeg dela pidžame, kada je baš vruće, onda potpuno gola, kada je vruće i od toga, onda se otkrije, a kada je pakleno vruće, onda raširi i ruke i noge cool.gif

Ovo bi valjalo ilustrovati serijalom fotografija. s_d.gif

#28 mashakaya

mashakaya
  • Members
  • 37 posts

Posted 26 July 2007 - 17:36

Samo da dodam i to da sam kao klinka obavezno prekrivala vrat kad legnem da spavam- pogotovu ako sam pre toga gledala neki film sa vampirima laugh.gif Tad sam kao bila sigurna da nece moci niko/nista da me ugrize i posisa krv...

#29 baklavica

baklavica
  • Members
  • 128 posts

Posted 26 July 2007 - 17:52

QUOTE(mashakaya @ 20 Jul 2007, 21:05) <{POST_SNAPBACK}>
Uh, moze biti gadno kad ti utrne ruka- par puta sam se tako probudila i morala sam desnom rukom da uhvatim levu i nekako je sklonim!??


Ja jednom tako zaspala na stomaku sa obe ruke iznad glave, budim se posle par sati i u neverici prisustvujem zabijanju desnog palca (iznimno dugog nokta ofarbanog u teget) u prevoj na laktu leve ruke ph34r.gif. Jos imam oziljak.

QUOTE(incognito @ 23 Jul 2007, 04:10) <{POST_SNAPBACK}>
Opet prica iz ranijih programerskih dana kad sam imao obicaj da ukrstim noge (tzv. turski sed) dok dirincim po tastaturi... I tako jedared usled iscrpljenosti glava padne na tastaturu i ja odremam u tom polozaju dobranih par sati... Trgnem se iz sna, primetim da mi je sve od struka nanize utrnulo, skocim sa stolice i prostrem se po patosu - noge odbise poslusnost. Lezao na patosu jos dobrih sat vremena pre nego sto sam mogao da stanem a da se ne srusim...


Care biggrin.gif

Super je tema, stvarno smile.gif

#30 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 27 July 2007 - 11:12

QUOTE(Hrvoje Dečak @ 20 Jul 2007, 20:55) <{POST_SNAPBACK}>
ja si obavezno pokrijem oci tako sto zabacim ruku preko njih tako da mi pregib ruke u laktu dodje preko ociju


To kada ima svetla u sobi. Leti se pokrijem carshafom preko stomaka samo, ponekad spavam kao od majke rodjen, mada nesto veci.
To sa trnjenjem ruku mi je redovno, navikao sam ... e, kada spavate popodne, da li se budite skuvani ili vam je sve ok? Ja tada najsladje zaspim, ali se lose budim - zato i ne spavam popodne (sem u krajnjoj nuzdi) jer dva budjenja dnevno ... ipak je previse.