Jump to content


Photo

Popisivanje homoseksualaca


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
365 replies to this topic

#16 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 11 July 2007 - 22:45

ne brinite, sada će se javiti oni koji misle da na nasilje treba odgovarati bacanjem plišanih zeka, cveća i čokoladica...

#17 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 11 July 2007 - 23:46

QUOTE(vasudeva418 @ 11 Jul 2007, 23:45) <{POST_SNAPBACK}>
ne brinite, sada će se javiti oni koji misle da na nasilje treba odgovarati bacanjem plišanih zeka, cveća i čokoladica...

... okretanjem drugog obraza, uzvracanje hlebom na kamen, izigravanjem Gandija... sad.gif

Edited by FranziskaKafka, 11 July 2007 - 23:47.


#18 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 12 July 2007 - 02:10

Nek se ljudi vole, dokle god su dovoljno stari da im volja ima relevantnost.

Militantni antifašizam - uvijek i svugdje!

#19 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 12 July 2007 - 02:52

QUOTE(south @ 11 Jul 2007, 22:59) <{POST_SNAPBACK}>
Dakle, pozivam sve "manijake", da ovim sektasima priredimo Novi Sad 2007, po uzoru na Beograd 2001. Posle ovog lemanja, valjda ce da shvate da u Srbiji nema mesta za njih.
Pedere u logore!

U kom veku je Srbija? Razumem ja da je ovaj lik kreten, ali ovakvo pisanje bi u normalnom svetu podstaklo akciju policije.

#20 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 12 July 2007 - 06:25

QUOTE(south @ 11 Jul 2007, 22:59) <{POST_SNAPBACK}>
Dakle, pozivam sve "manijake", da ovim sektasima priredimo Novi Sad 2007, po uzoru na Beograd 2001. Posle ovog lemanja, valjda ce da shvate da u Srbiji nema mesta za njih.
Pedere u logore!



Misliš ako vas puste za vikend iz Laze?

#21 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 12 July 2007 - 07:22

QUOTE(south @ 11 Jul 2007, 22:59) <{POST_SNAPBACK}>
Dakle, pozivam sve "manijake", da ovim sektasima priredimo Novi Sad 2007, po uzoru na Beograd 2001. Posle ovog lemanja, valjda ce da shvate da u Srbiji nema mesta za njih.
Pedere u logore!


Homofobi Srbije ujedinite se! Da vas lakse popisemo.

Verujem da ovom coveku treba neka vrsta strucne pomoci.

#22 happylepsia

happylepsia
  • Members
  • 119 posts

Posted 12 July 2007 - 09:06

QUOTE
Dakle, pozivam sve "manijake", da ovim sektasima priredimo Novi Sad 2007, po uzoru na Beograd 2001. Posle ovog lemanja, valjda ce da shvate da u Srbiji nema mesta za njih.
Pedere u logore!

Predložio bi ti, ako već nisi na psihijatrijskom lečenju, da ceo ovaj tvoj post lepo isprintaš i odeš sa njim lepo u neku ustanovu kod psihijatra na razgovor.


U KONCENTRACIONE LOGORE ONE ŠTO BIJU ŽENE!!

#23 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 12 July 2007 - 09:17

a u to ime oglasio se i kurir

QUOTE(Kurir)
Sin dolazi iz grada
i kaže svom ocu:
- Tata, tata, doživeo sam svoje prvo
seksualno iskustvo!
- To, sine, sedi i ispričaj mi kako je bilo!
- Pa, ne mogu
da sednem...


uopste ne sumnjam da je to slucajno dry.gif

#24 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 12 July 2007 - 09:21

QUOTE(DJ_Vasa @ 12 Jul 2007, 03:52) <{POST_SNAPBACK}>
U kom veku je Srbija? Razumem ja da je ovaj lik kreten, ali ovakvo pisanje bi u normalnom svetu podstaklo akciju policije.

Pa da, ali u normalnom... I kome se uopste "obratiti" kad cujete tako nesto "uzivo" i na "javnim mestima"? Hoce li neko sad proveravati ko je ovaj, odakle je tipkao itd.?

Evo, ja jutros morala da TRPIM komentare neke "medicinske sestre" koja je "komentarisala" Kineskinju koja je usla s bebom. "Nakotili se ovi Kinezi... sve zbog drzavljanstva... Nakotili se, bre, i Cigani" (!) sad.gif I nije vredelo sto ju je doktorka "uveravala" da ne treba tako, da i "nasih" ima mnogo u inostranstvu (nakotismo se, zar ne?), ona je terala po svom. Mislim... nakotile se iskompleksirane medicinske sestre...
Mozda i imamo kome da se "obratimo" (izraz mi nekako soc-komunisticki), al' smo ipak nemocni. Npr. nisam htela da se "kacim", moze jos da mi lazira rezultate... Mislim... podseticu je na to sto je rekla kad odem po rezultate, a ako bude "neprijatna", moz' to i da se snimi. lol_2.gif A onda - eto nje u "etru". lol_2.gif (Nadam se da tada lakse padnu reakcije i kazne.)

P.S. Idealist(kinj)a sam, zar ne? sad.gif

#25 happylepsia

happylepsia
  • Members
  • 119 posts

Posted 12 July 2007 - 09:29

QUOTE(Zverilla @ 12 Jul 2007, 10:17) <{POST_SNAPBACK}>
a u to ime oglasio se i kurir
uopste ne sumnjam da je to slucajno dry.gif

Ma pusti kurir! To je u najmanju ruku neozbiljan list.

#26 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 12 July 2007 - 10:25

QUOTE(south @ 11 Jul 2007, 22:59) <{POST_SNAPBACK}>
Dakle, pozivam sve "manijake", da ovim sektasima priredimo Novi Sad 2007, po uzoru na Beograd 2001. Posle ovog lemanja, valjda ce da shvate da u Srbiji nema mesta za njih.
Pedere u logore!

Steta sto si bedno govance koje kenja po forumu, pa neces ni doci u situaciju da te neko ozbiljno propusti kroz sake. Treba te tuci dok se ne useres, pa te onda tuci sto si se usro. Rince/repeat. mad.gif

QUOTE(brax @ 12 Jul 2007, 08:22) <{POST_SNAPBACK}>
Verujem da ovom coveku treba neka vrsta strucne pomoci.

Aha, strucno odbijanje bubrega i gazenje skrotuma. dry.gif

#27 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 12 July 2007 - 11:44

QUOTE(FranziskaKafka @ 12 Jul 2007, 10:21) <{POST_SNAPBACK}>
Pa da, ali u normalnom... I kome se uopste "obratiti" kad cujete tako nesto "uzivo" i na "javnim mestima"? Hoce li neko sad proveravati ko je ovaj, odakle je tipkao itd.?

To se relativno lako može proveriti ukoliko je kucao sa kućnog kompjutera, ili ukoliko je od kuće bar prijavio nick. Mislim da administrator foruma ima pristup IP brojevima i da se lako može utvrditi odakle je kucao, ukoliko nije koristio neki softver za zaštitu, mada bih voleo da ovo potvrdi i neki programer.

#28 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 12 July 2007 - 12:01

QUOTE(happylepsia @ 11 Jul 2007, 21:10) <{POST_SNAPBACK}>
Niška policija, međutim, tvrdi da se ništa od toga nije dogodilo.

rolleyes.gif Dragi Chicha, to shto si video nije istina.

#29 Mashinovodja

Mashinovodja
  • Members
  • 2,454 posts

Posted 12 July 2007 - 12:11

QUOTE(south @ 11 Jul 2007, 22:59) <{POST_SNAPBACK}>
Dakle, pozivam sve "manijake", da ovim sektasima priredimo Novi Sad 2007, po uzoru na Beograd 2001. Posle ovog lemanja, valjda ce da shvate da u Srbiji nema mesta za njih.
Pedere u logore!

Hoću glavnu sestru ovde! Sad i odmah! Hoću jasan odgovor kako je moglo da se dogodi da ovaj pacijent danas ne dobije svoju dozu lekova?! Ko je zaboravo da zaključa vrata njegove ćelije?! Odmah da ste mu namakli košulju i ubrizgajte mu pola litre valijuma. Možda će se smiriti.

#30 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 12 July 2007 - 12:27

QUOTE(DJ_Vasa @ 12 Jul 2007, 12:44) <{POST_SNAPBACK}>
To se relativno lako može proveriti ukoliko je kucao sa kućnog kompjutera, ili ukoliko je od kuće bar prijavio nick. Mislim da administrator foruma ima pristup IP brojevima i da se lako može utvrditi odakle je kucao, ukoliko nije koristio neki softver za zaštitu, mada bih voleo da ovo potvrdi i neki programer.


Nema potrebe ići tako daleko. Ko god je zainteresovan može da ih nadje
CODE
http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=11778"


copy/paste link u brauzer

Edited by Vesna, 12 July 2007 - 12:28.