Jump to content


Photo

Sloboda


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#16 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 09 July 2007 - 20:46

QUOTE(melankolic @ 9 Jul 2007, 21:27) <{POST_SNAPBACK}>
A sto me ne bi zanimalo? Ako nista drugo, zbog tvog zdravlja. Neke pesme, bile one i stupidne, mogu na ovim visokim temperaturama da kod nekih ljudi izazovu vrlo ozbiljne srcane i mentalne probleme.
U svakom slucaju, ako je i stupidna, ti si "pametan" rolleyes.gif pa zaobidji topic.

A ko je pokrenuo pitanje kvaliteta pesme ti ili ja? Ja sam citirao Micu Tomica i to je sve, a ti si se uhvatio pesme ko pijan plota. Manje mesaj lekove sa alkoholom i bice sve u redu

#17 Lord Henry

Lord Henry
  • Members
  • 498 posts

Posted 09 July 2007 - 22:18

melankolice, ne tupi, i sam znas da je pesma kako formalno, tako i sadrzinski na nivou pola mozdane hemisfere retardiranog tuljana. brani svoje drugare kada kazu nesto pametno i smisleno, a ne kada podilkane pod stare dane i umesto plazma keksa u mleko drobe glijalni shut po "zagusljivim kohabitantskim ulicama" PZD-e

#18 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 09 July 2007 - 23:00

Ne razumem samo zasto vas dvojica, Nebeskih, uopste pridajete ovoj temi toliku paznju?
Nisam ni mislio da se zadrzavam ovde, pogotovo ne da branim bilo koga (sto Lordy umislja), ali me i dalje zanima sta vas u toj pesmi najvise iritira? Kvalitet nije sigurno, Lordy je i sam rekao sta misli o tome. Bice da je nesto drugo u pitanju. A sta to?
Misko, samo nemoj da penish.

#19 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 10 July 2007 - 10:59

QUOTE(melankolic @ 10 Jul 2007, 00:00) <{POST_SNAPBACK}>
Ne razumem samo zasto vas dvojica, Nebeskih, uopste pridajete ovoj temi toliku paznju?
Nisam ni mislio da se zadrzavam ovde, pogotovo ne da branim bilo koga (sto Lordy umislja), ali me i dalje zanima sta vas u toj pesmi najvise iritira? Kvalitet nije sigurno, Lordy je i sam rekao sta misli o tome. Bice da je nesto drugo u pitanju. A sta to?
Misko, samo nemoj da penish.

Ti si stvarno nepismen ili se zaista trudis da zvucis kao kompletni idiot... i uspeva ti... Procitaj ponovo odgovor na svoje pitanje, ako nisi naucio sva slova, zovi mamu ili decka ili devojcicu da ti procitaju. Ako su na tvom nivou razvoja onda mi je jasno sto ne kapiras ocigledno. Nadji neku uciteljicu ili ucitelja da te nauci sva slova pa se javi. I detoksiniraj se, ubice ti i tu preostalu mozdanu celiju....

#20 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 July 2007 - 13:15

QUOTE(Milosh76 @ 10 Jul 2007, 09:59) <{POST_SNAPBACK}>
Ti si stvarno nepismen ili se zaista trudis da zvucis kao kompletni idiot... i uspeva ti... Procitaj ponovo odgovor na svoje pitanje, ako nisi naucio sva slova, zovi mamu ili decka ili devojcicu da ti procitaju. Ako su na tvom nivou razvoja onda mi je jasno sto ne kapiras ocigledno. Nadji neku uciteljicu ili ucitelja da te nauci sva slova pa se javi. I detoksiniraj se, ubice ti i tu preostalu mozdanu celiju....

Mogao bi, za promenu, da procitas tvoje copy/ paste postove upucene meni.
Nisi mi vise zanimljiv. thumbdown.gif

#21 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 10 July 2007 - 15:54

QUOTE(melankolic @ 10 Jul 2007, 14:15) <{POST_SNAPBACK}>
Mogao bi, za promenu, da procitas tvoje copy/ paste postove upucene meni.
Nisi mi vise zanimljiv. thumbdown.gif

Idi u WC da se igras... nisi za bolje tongue.gif