Jump to content


Photo

u nedostatku dokaza


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
26 replies to this topic

#1 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 05 July 2007 - 20:35

Pakla cigareta - 100 dinara
1 kg mesa - 300 dinara
letovanje - 50000 dinara
napusavanje Djordja Vukadinovica od strane Gorcina Stojanovica - neprocenjivo

Kako mi je dobro legla ova emisija

#2 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 05 July 2007 - 23:01

QUOTE(Parliament @ 5 Jul 2007, 21:35) <{POST_SNAPBACK}>
Pakla cigareta - 100 dinara
1 kg mesa - 300 dinara
letovanje - 50000 dinara
napusavanje Djordja Vukadinovica od strane Gorcina Stojanovica - neprocenjivo

Kako mi je dobro legla ova emisija

Cek, ko je otpao od prvobitne trojke?

#3 Anne Gwish

Anne Gwish
  • Members
  • 612 posts

Posted 05 July 2007 - 23:07

QUOTE(Parliament @ 5 Jul 2007, 21:35) <{POST_SNAPBACK}>
napusavanje Djordja Vukadinovica od strane Gorcina Stojanovica - neprocenjivo

Kako mi je dobro legla ova emisija

I meni isto. cool.gif Mislim, ja bih to i mnogo gore, ali neću da cepidlačim, krajnje je vreme bilo da neko makar u naznakama odj***e ljigavog.

#4 Anne Gwish

Anne Gwish
  • Members
  • 612 posts

Posted 05 July 2007 - 23:11

QUOTE(Idioteque @ 6 Jul 2007, 00:01) <{POST_SNAPBACK}>
Cek, ko je otpao od prvobitne trojke?

Večeras je umesto Dragoljuba Žarkovića je bio Dimitrije Boarov, ako na tu trojku misliš, ne znam kako se zove lik koga je Gorčin zamenio.

#5 Boza_zvani_Pub

Boza_zvani_Pub
  • Members
  • 2,544 posts

Posted 08 July 2007 - 12:38

QUOTE(Elvira @ 6 Jul 2007, 00:11) <{POST_SNAPBACK}>
Večeras je umesto Dragoljuba Žarkovića je bio Dimitrije Boarov, ako na tu trojku misliš, ne znam kako se zove lik koga je Gorčin zamenio.

da li to znači da se ni Žarković neće vratiti?

emisija je odlična, još jedan dokaz kako i bez voditelja može da se napravi super stvar.

#6 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 08 July 2007 - 12:48

QUOTE(Elvira @ 6 Jul 2007, 00:11) <{POST_SNAPBACK}>
ne znam kako se zove lik koga je Gorčin zamenio.

Zove se Vladimir nesto... sad je savetnik u nekom od ministarstvima... Ima onaj oziljak, zato je "uocljiv", pametan decko, pravnik, moguce je da je asistent ili docent na Pravnom.

#7 smejuljica

smejuljica
  • Members
  • 122 posts

Posted 04 August 2007 - 00:54

Boarov je odlican! ph34r.gif biggrin.gif

#8 smejuljica

smejuljica
  • Members
  • 122 posts

Posted 04 August 2007 - 00:56

Btw, koji su termini emisije? unsure.gif Retko potrefim...

#9 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 04 August 2007 - 12:08

Imas danas reprizu u 15 h.

#10 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 09 August 2007 - 20:09

QUOTE(smejuljica @ 4 Aug 2007, 01:56) <{POST_SNAPBACK}>
Btw, koji su termini emisije? unsure.gif Retko potrefim...

Evo ga upravo. Znaci - cetvrtak u 20h.

Vukadinovic ladno prozva Zarkovica za cedizam! Sto rece Zmicko - dal da se upisam od smeha il userem od muke! frusty.gif

#11 Step

Step
  • Members
  • 505 posts

Posted 09 August 2007 - 20:16

Gorcin Stojanovic menja Vladimira Todorica koji je po struci pravnik i btw. pravni savetnik Boze Djelica.

Evo sad uvhati kraj...
Kakvo je to napusavanje palo, jel moze neko malo da opise? (koliko razumem to je bilo u nekoj od prethodnih emisiji, a ja sam tek sada video ovaj topik)

Edited by Step, 09 August 2007 - 20:19.


#12 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 09 August 2007 - 20:33

QUOTE(Step @ 9 Aug 2007, 21:16) <{POST_SNAPBACK}>
Gorcin Stojanovic menja Vladimira Todorica koji je po struci pravnik i btw. pravni savetnik Boze Djelica.

Evo sad uvhati kraj...
Kakvo je to napusavanje palo, jel moze neko malo da opise? (koliko razumem to je bilo u nekoj od prethodnih emisiji, a ja sam tek sada video ovaj topik)

I ja sam uvhatio kraj tako da ne znam da li je repriza, nije nigde pisalo...
Uglavnom, napusavanje po liniji Guca-Exit. Ma nije ni napusavanje, Zarkovic plakao od smeha Djordjiju, a Todoric se kikotao. As ladno imao izjavu, parafraziracu, da li je pametno da drzava ulaze u manifestaciju na kojoj deset hiljada Engleza povraca po Novom Sadu ili...

#13 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 10 August 2007 - 10:12

Samo trenutak, da li to znači da država finansijski pomaže organizacije Guča, Egzita i tako tih sr*nja? (ne ulazim u to kakve su same manifestacije, već me zanima da li se takve manifestacije pomažu) Da se počinje sa organizacijom, tj. da ta sr*nja nisu stala na noge pa još da razumem, ali sada u ovom trenutku kada se okupljaju stotine hiljada ljudi na tim sr*njima ova siromašna država treba to da finansijski pomaže? Pa ako nisu u stanju da obezbede finansije i organizaciju sada kada su se "probili", i u zemlji i u inostranstvu, ni ne trebaju da postoje. Šta tu država ima da daje naše pare? Ako se to čini to je najgore pranje para i jedan od novih potencijalnih izvora pljačke ove države i naroda.

#14 pacey defender

pacey defender
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 10 August 2007 - 12:59

QUOTE(filipenko @ 10 Aug 2007, 11:12) <{POST_SNAPBACK}>
Samo trenutak, da li to znači da država finansijski pomaže organizacije Guča, Egzita i tako tih sr*nja? (ne ulazim u to kakve su same manifestacije, već me zanima da li se takve manifestacije pomažu) Da se počinje sa organizacijom, tj. da ta sr*nja nisu stala na noge pa još da razumem, ali sada u ovom trenutku kada se okupljaju stotine hiljada ljudi na tim sr*njima ova siromašna država treba to da finansijski pomaže? Pa ako nisu u stanju da obezbede finansije i organizaciju sada kada su se "probili", i u zemlji i u inostranstvu, ni ne trebaju da postoje. Šta tu država ima da daje naše pare? Ako se to čini to je najgore pranje para i jedan od novih potencijalnih izvora pljačke ove države i naroda.

Ali kako ne razumes... Ono, evropske vrednosti, openmindedness, deo smo sveta, novi sad zivi od exita, docice nam radikali ako ukinemo finansiranje exita......

#15 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 10 August 2007 - 13:52

QUOTE(Idioteque @ 9 Aug 2007, 19:33) <{POST_SNAPBACK}>
I ja sam uvhatio kraj tako da ne znam da li je repriza, nije nigde pisalo...
Uglavnom, napusavanje po liniji Guca-Exit. Ma nije ni napusavanje, Zarkovic plakao od smeha Djordjiju, a Todoric se kikotao. As ladno imao izjavu, parafraziracu, da li je pametno da drzava ulaze u manifestaciju na kojoj deset hiljada Engleza povraca po Novom Sadu ili...


Rekao je 10000 narkomana iz Engleske, a kada je onaj Vladimir iskoristio slicnu generalizaciju i rekao da u Gucu dolaze seljaci, krtica se uzjogunio. Kako bih ga zavario pesnicom po onim frfljavim zubima.