Jump to content


Photo

Koje celebrities ste videli uzivo?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
220 replies to this topic

#31 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 04 July 2007 - 12:23

QUOTE(apotekarica @ 4 Jul 2007, 13:00) <{POST_SNAPBACK}>
pa tako, 30+

i ja sam bila klinka, ali se secam serije kroz maglu i to neke scene sa gujama

That's right. Ja se serije ne secam uopste.

#32 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 04 July 2007 - 12:24

Isto se ocesah o zvjezdanu prasinu.
Kao dijete sam jednom vidio Tita. wub.gif
Bio sam vodic Louisu Eltonu (ocu Bena Eltona, scenarista Black Adder). Stari gospodin je rodjen kao Ludwig. Bio je jako nesretan sto je Ben prekinuo porodicnu tradiciju univerzitetskih profesura.
Sa pokojnim Bodom Kovacevicem iz Indexa i Benacekom iz Bosne sam skupa cero bussines.
Pavel Kohout, ceski pjesnik i disident me jednom pustio bez karte na Prager Theaterfestival deutscher Sprache.
Z. i Zli Vujovic, Hajduk Split. thumbup.gif
Par godina prije nego sto je poginuo sam imao jednu prijateljsku diskusiju s Aleksandrom Knezevicem Kneletom s_d.gif (Paju Crnogorca vjerovatno ne znate? ph34r.gif )
Sjedio sam u otelu Scandic pored srpske ekipe ne eurosongu. bila je M. Serifovic, ali nisam znao ko je to. Caskao sam s pratecim vokalima.

I umalo da zaboravim - imao sam tu cast s Djordjem Vukadinovicem. Eh koji je to gmaz bio.

E da, sjetih se i jos dvojice/trojice Ceha: Vaclava Klausa u svlacionici, i to dok je bio premijer; Jaromira Jagra na baru u fitnessu; Jirija Menzela 2x, oba puta na povratku iz Dubrovnika. Zvijezda je puno, a svijet mali...

Edited by king louie, 04 July 2007 - 16:23.


#33 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 04 July 2007 - 12:30

QUOTE(king louie @ 4 Jul 2007, 13:24) <{POST_SNAPBACK}>
Par godina prije nego sto je poginuo sam imao jednu prijateljsku diskusiju s Aleksandrom Knezevicem Kneletom s_d.gif (Paju Crnogorca vjerovatno ne znate? ph34r.gif )

tz tz, ti si bas bio avanturista laugh.gif sto me podsetilo kako sam pricao dosta puta sa Radovanom Stojicicem Badzom na savskom keju, tja, kuckarska posla, on imao rotvajlera a ja sarplaninca, lepo se uvek igrali psi, i danas se blago najezim od uzasa kada se setim da sam onako zaludan svasta rekao na racun rezima i jos pominjao da mi je trip da vozim kola bez dozvole laugh.gif covek bio nekako miran, blag kuckar i samo mi je rekao nemoj da se glupiras, polozi tu voznju, vidim da si fin covek e kada sam pet godina kasnije video fotku u novinama kada je ubijen, tada sam se retroaktivno isprepadao setivsi se nekih svojih reci, jednostavno onda nisam imao pojma ko je on laugh.gif

#34 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 04 July 2007 - 12:46

QUOTE(Zmitjkoe @ 4 Jul 2007, 13:23) <{POST_SNAPBACK}>
That's right. Ja se serije ne secam uopste.



off
Zmile, ne bih da interaptujem diskusiju na ovoj super temi, ali mislim da na Drustvu ceka topic koji zahteva tvoju hitnu intervenciju

on
sad sam se setila jos jednog selebritija: Jenson Button, sedeo dva stola od mene

Edited by apotekarica, 04 July 2007 - 12:47.


#35 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 04 July 2007 - 13:05

rated as Cosmo topic

#36 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 04 July 2007 - 14:58

Bane (Sunshine) i Kojot (EB)... rolleyes.gif


Od faca faca, popričao sa George Cablesom posle svirke u KG-u. U Budimpešti video Zawinula.
Kao baš mali deca upoznao celu istanbulsku i postistanbulsku ekipu Partizana + Paspalja. Skoro i Dalipagića.
Kao illegal drinker popio par pića sa Grozdincem, ali vrhunac je mali fudbal sa Radišom Uroševićem! biggrin.gif

#37 Morgenrot

Morgenrot
  • Members
  • 162 posts

Posted 04 July 2007 - 15:38

Pre dve tri godine sam videla princa Felipea sa suprugom Leticiom.

#38 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 04 July 2007 - 15:50

danas vidla kusturicu. ph34r.gif za sve krivim ovaj topic.

#39 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 04 July 2007 - 15:55

jebiga, ako je kusturica selebriti onda da- vidjela sam selebritija

i mariju graciju kucinotu, kad je bila u kusturicinom ugostiteljsko-obrazovnom objektu. kolika zena.

Edited by morgana, 04 July 2007 - 15:58.


#40 Tresko

Tresko
  • Members
  • 7,316 posts

Posted 04 July 2007 - 16:01

Skoro u Rimu, videh Monicu Bellucci. I Totti-ja.

A u Londonu Ser Anthony Hopkins-a, doduše ne baš tako skoro, u Annabel's-u.

Edited by Tresko, 04 July 2007 - 16:02.


#41 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 04 July 2007 - 16:21

Ono sto mi je najdraze je sto sam upoznao pokojnog premijera.

e sad ovako:
Ceo odbojkaski svet.sto muski sto zenski(ako treba neka odbojkasica mozemo da popricamo ^^).od predsednika svetske odbojkaske federacije do skupljaca lopti na tekmama reprezentacije(posto sam jelte to nekada i ja biJo)
Moca Vukotic=kum mog ujaka:D
Ceo bend "HammerFall"
neke bendove iz finske al to vec i nije celeb
Patrijaha Pavla

ako se setim javljam smile.gif

#42 Brazilac

Brazilac
  • Members
  • 12,876 posts

Posted 04 July 2007 - 16:23

U jednom danu video Milosevica za optuzenickom klupom u Hagu i Putina u poseti Amsterdamu...
Ovo prvo je bilo zadovoljstvo videti ga potpuno propalog i oronulog, ubrzo je i riknuo...

#43 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 04 July 2007 - 16:25

Pokojni Čkalja mi je bio komšija. Izuzetno gunđav i mrzovoljan čovek.

#44 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 04 July 2007 - 16:30

QUOTE(BeatrisDal @ 4 Jul 2007, 17:25) <{POST_SNAPBACK}>
Pokojni Čkalja mi je bio komšija. Izuzetno gunđav i mrzovoljan čovek.


Uh kad smo već kod pokojnika... Radmila Savićević mi jednom prišla u parku dok sam sa momkom igrala tablića i rekla da navija za mene unsure.gif

#45 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 04 July 2007 - 16:31

Ziveci u raznim mestima, imao sam srece da vidim (pa i upoznam) mnoge zvezde.
Od onih koje sam samo video (a voleo bih da upoznam) najveci utisak je ostavila Tia Carrere (u Torontu).
Od onih koje sam upoznao najveci utisak je ostavio Zoran Radmilovic (diskoteka u Bosanskom Novim, snimanje neke serije u fabrici Sane).