Jump to content


Photo

dilema izmedju 2 sirotinjska auta


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
27 replies to this topic

#16 Neds

Neds
  • Members
  • 42 posts

Posted 28 June 2007 - 12:03

Hvala ti mnogo za link, stvarno su ok, zvao sam ih.
Jos kada bi na getz mogao da nakalemim gepek logana...
Uf, logan mi je tako ruzan iznutra, sto se pouzdanosti tice, ljudi ga hvale, a getz se cini tako solidno ali ima tako mali gepek huh.gif ...
Na kraju ce supruga da prelomi blink.gif

#17 nesha taxista

nesha taxista
  • Members
  • 678 posts

Posted 28 June 2007 - 15:59

Ja bih pre uzeo Logana, više ih ima, što je uvek bolje zbog delova, a i veći je, pošto imaš porodicu valjaće ti.

#18 Hartmann

Hartmann
  • Members
  • 223 posts

Posted 28 June 2007 - 17:44

QUOTE(Neds @ 28 Jun 2007, 13:03) <{POST_SNAPBACK}>
Hvala ti mnogo za link, stvarno su ok, zvao sam ih.
Jos kada bi na getz mogao da nakalemim gepek logana...
Uf, logan mi je tako ruzan iznutra, sto se pouzdanosti tice, ljudi ga hvale, a getz se cini tako solidno ali ima tako mali gepek huh.gif ...
Na kraju ce supruga da prelomi blink.gif

Čoveče, budi muško, lupi šakom o sto i reci joj:" JA odlučujem koji ću auto da kupim! (dramska pauza)...A koju boju da uzmem, draga?" innocent.gif

#19 Neds

Neds
  • Members
  • 42 posts

Posted 29 June 2007 - 08:26

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Upravo tako!

#20 Neds

Neds
  • Members
  • 42 posts

Posted 29 June 2007 - 08:54

QUOTE(nesha taxista @ 28 Jun 2007, 16:59) <{POST_SNAPBACK}>
Ja bih pre uzeo Logana, više ih ima, što je uvek bolje zbog delova, a i veći je, pošto imaš porodicu valjaće ti.

Hvala ti na misljenju, mislim da si u pravu, a i ja sam od pocetne dileme od pre par dana, danas dosao do toga da sam najblize Loganu. Problem je sto uopste ne bih imao neke velike dileme da i dalje ja mogu da vozim, medjutim ovaj ce voziti supruga (nazalost, ja zbog invaliditeta vise ne mogu da vozim), a njoj je vazno da se ne kvari, da bude pouzdan u gradu, da ima dovoljan gepek za mesecnu nabavku i da nije preskup.
Na kraju su mi posle svih saveta i premisljanja oci ostale na getzu. Ogromna mana za mene mu je mali prtljaznik. Logan mi se tu ubacio kao sasvim solidan izbor jer mi se po svim komentarima cini ok, a ima i ogromnu prednost koju si ti naveo.

#21 Hotstepper

Hotstepper
  • Members
  • 298 posts

Posted 29 June 2007 - 15:19

QUOTE(Neds @ 29 Jun 2007, 09:54) <{POST_SNAPBACK}>
Hvala ti na misljenju, mislim da si u pravu, a i ja sam od pocetne dileme od pre par dana, danas dosao do toga da sam najblize Loganu. Problem je sto uopste ne bih imao neke velike dileme da i dalje ja mogu da vozim, medjutim ovaj ce voziti supruga (nazalost, ja zbog invaliditeta vise ne mogu da vozim), a njoj je vazno da se ne kvari, da bude pouzdan u gradu, da ima dovoljan gepek za mesecnu nabavku i da nije preskup.
Na kraju su mi posle svih saveta i premisljanja oci ostale na getzu. Ogromna mana za mene mu je mali prtljaznik. Logan mi se tu ubacio kao sasvim solidan izbor jer mi se po svim komentarima cini ok, a ima i ogromnu prednost koju si ti naveo.


Logan je dobar automobil za te pare.
Ali, jedina zamerka koju imam da pridodam je preglednost. Kad se vozi u nazad ne vidis "ni boga ni oca"! NISTA!
Uspinjao sam se iz sedista, i bez obzira nisam mogao da skontam zadnji kraj, a ja sam omalen (190cm). Na kraju sam ga vozio kao kamion, na retrovizore. Po gradu, na parkingu, nije veselo. Valjda se covek navikne, vozio sam ga samo nedelju dana, pa ne znam.
pozz

#22 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 29 June 2007 - 15:46

koliko ljudi, toliko misljenja. meni je logan jako ruzan, i nekako se brzo izandja (iznutra barem).
koliko sam se raspitivala i proveravala (vrlo detaljno), na getza niko nije imao zamerke. gepek jeste mali i bedak je ako ti treba puno prostora a na zadnjim sedistima ti neko sedi. isla sam i na test voznju, i odlican je, startan, menjac precizan, on okretan, mislim da je getz jedan od naj-auta za taj novac, narocito sad dok traje popust (jos sutra).
mislim da i kod parkiranja getz odnosi pobedu.posto ce tvoja zena da ga vozi, najbolje je da ona proba oba pa vidi.

#23 Hotstepper

Hotstepper
  • Members
  • 298 posts

Posted 30 June 2007 - 10:46

QUOTE(loveless @ 29 Jun 2007, 16:46) <{POST_SNAPBACK}>
...posto ce tvoja zena da ga vozi, najbolje je da ona proba oba pa vidi.



i ja mislim da je to najbolje... rolleyes.gif
(mala shala) smile.gif

#24 ljtruba

ljtruba
  • Members
  • 104 posts

Posted 01 July 2007 - 16:53

I ja se lozim na Getza. I to bas ta Active A/C verzija.

Inace, pre dve godine sam naleteo direktno na debila u Kalosu koji je skretao levo i nije me sacekao.
Vozio sam 50kmh i zalepio sam mu Kalosa da od njega nije nista ostalo u prednjem delu.

Cini mi se kao veoma nebezbedan auto. Smrvio se ko keks.

#25 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 01 July 2007 - 21:51

info: juce su mi u hyundaiju rekli (ja merkam accenta) da ce onaj popust da se produzi i na jul.
pa chevrolet jos nije poradio na bezbednosti svojih automobila, cini se, tako pokazuju i rezultati crash testa (euro ncap).

#26 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 02 July 2007 - 00:11

QUOTE(Hartmann @ 27 Jun 2007, 17:01) <{POST_SNAPBACK}>
Definitivno uzmi Getza, ja ga imam na poslu i za tu lovu to je odličan auto, prešli smo oko 5000 bez ikakvih kvarova,


laugh.gif

Pa ja Jugom starim 13 godina prelazim po 15.000 bez ikakvih kvarova, kakav ti je ovo parametar?

#27 Neds

Neds
  • Members
  • 42 posts

Posted 02 July 2007 - 12:38

Kupio Logana ( LOGAN laureate 1.4 MPI). Full oprema, osim metalik boje (nisu je imali) 9 137 eura. Nov auto, pa lepo... Malo zalim za fensi getzom, ali kad otvorim prtljaznik Logana prodje me zaljenje.
Jedva sam je nasao (daciju). Uglavnom svugde imaju vozila iz drugog kontigenta (nakon ulaska ru u eu) po ceni od 10-11 i kusur hilj. eura.
Hvala svima na pomoci!

#28 alekos

alekos
  • Members
  • 76 posts

Posted 14 July 2007 - 16:00

Znaci i ti si se presao...ccc twak.gif