Jump to content


Photo

Tadić se izvinio građanima Hrvatske


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#1 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 24 June 2007 - 10:47

Tadić se izvinio građanima Hrvatske
24. jun 2007. | 10:15 | Izvor: Beta
Zagreb -- Boris Tadić prvi visoki funkcioner Srbije koji se izvinio građanima Hrvatske zbog zločina u proteklom ratu, prenela sinoć HRT

"Svim građanima Hrvatske i svim pripadnicima hrvatskog naroda koje su učinili nesrećnima pripadnici moga naroda, upućujem izvinjenje i preuzimam za to odgovornost", izjavio je predsednik Tadić u specijalnom intervjuu za emisiju "Nedjeljom u dva" Hrvatske televizije koji će biti u celini prikazan danas.

Tadić je govorio i o pitanju Kosova, hrvatsko-srpskim odnosima, evropskoj budućnosti Hrvatske i Srbije, kao i opštem stanju u regionu uoči energetskog samita u Zagrebu, javila je sinoć Hrvatska radio-televizija u svojoj informativnoj emisiji "Dnevnik" u 19:30.

#2 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 24 June 2007 - 10:52

dobro da se setio.
medjutim, i dalje ima vise minusa, nego pluseva dry.gif

#3 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 24 June 2007 - 10:58

QUOTE(Zlica od Opaka @ 24 Jun 2007, 11:52) <{POST_SNAPBACK}>
dobro da se setio.
medjutim, i dalje ima vise minusa, nego pluseva dry.gif

Da, meni su njegovi najveci minusi vezani za relativizaciju zlocina u Srebrenici-prvo se na godisnjicu genocida inaugurirao, a onda se u Sarajevu izvinio sa "ali".
Ali dobro je da se izvinio za zlocine ucinjene za vreme agresije na Hrvatsku i okupacije Hrvatske od strane srbijanskih vojnih i paravojnih snaga.

#4 Desnicar

Desnicar
  • Members
  • 10 posts

Posted 24 June 2007 - 11:10

Napeto cekamo da se Ante Gotovina, Gojko Susak, Mirko Norac, Branimir Glavas, Martin Spegelj i gospodja Nevenka Tudjman izjasne da li prihvataju izvinjenje.

#5 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 24 June 2007 - 11:24

samo nemoj mnogo da se napinjes, posebno ne glede suska, mozes da zapadnes u hronicno stanje napetosti rolleyes.gif
btw. pobrojani su u kontextu izvinjenja irelevantni. zna se kome se ovakve isprike izjavljuju dry.gif
a da je potrebna bila, jeste. samo ti to s desnice nisi u stanju da skuzis. zbog takvih se i izvinjavamo....

#6 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 24 June 2007 - 12:42

QUOTE(Zlica od Opaka @ 24 Jun 2007, 12:24) <{POST_SNAPBACK}>
samo nemoj mnogo da se napinjes, posebno ne glede suska, mozes da zapadnes u hronicno stanje napetosti rolleyes.gif
btw. pobrojani su u kontextu izvinjenja irelevantni. zna se kome se ovakve isprike izjavljuju dry.gif
a da je potrebna bila, jeste. samo ti to s desnice nisi u stanju da skuzis. zbog takvih se i izvinjavamo....

thumbsup.gif
Btw, po meni, isprika nije kompletna, jer se nije izvinio za agresiju na Hrvatsku i okupaciju Hrvatske stvaranjem tzv.RSK.

#7 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 24 June 2007 - 12:43

QUOTE(PESC @ 24 Jun 2007, 13:42) <{POST_SNAPBACK}>
thumbsup.gif
Btw, po meni, isprika nije kompletna, jer se nije izvinio za agresiju na Hrvatsku i okupaciju Hrvatske stvaranjem tzv.RSK.


Ukice, mislim da previse ocekujes od njega dry.gif
i ovim sto je rekao se vec izlozio gnevu tatice und njegove mracne ANUS-skupine puke.gif

#8 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 24 June 2007 - 13:30

QUOTE(Zlica od Opaka @ 24 Jun 2007, 13:43) <{POST_SNAPBACK}>
Ukice, mislim da previse ocekujes od njega dry.gif
i ovim sto je rekao se vec izlozio gnevu tatice und njegove mracne ANUS-skupine puke.gif

tacno. dry.gif ph34r.gif
Btw, govorio je o tome kako je on Srbin i kako zlocini nisu ucinjeni u njegovo ime, srao o srBstvu, itd.
Utjecaj ANUS-a, jebiga.puke.gif
Ajd on, ali VESNA PESIC na pocetku emisije?????? blink.gif
Govori o SRPSKOJ DRZAVI umesto o Srbiji kao drzavi svih gradjanki i gradjana!? ph34r.gif
U tom trenutku me je bilo sramota sto sam clan LDP-a, pa jebote, nek se odluce jel smo liberalna,gradjanska i antinacionalisticka i antifasisticka partija ili smo nacoska partija! ph34r.gif

#9 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 24 June 2007 - 15:13

QUOTE(PESC @ 24 Jun 2007, 14:30) <{POST_SNAPBACK}>
U tom trenutku me je bilo sramota sto sam clan LDP-a, pa jebote, nek se odluce jel smo liberalna,gradjanska i antinacionalisticka i antifasisticka partija ili smo nacoska partija! ph34r.gif

Tebe sramota, mora da se salis... ti licno si ovo drugo, a Vesna je penzionisani profesor necega i bivsa politicarka i trenutno poslanik LDP, zena koja je ubila GSS.

A sto se izvinjenja tice, gospodin Latin je bio malkice i bezobrazan, kad je Tadic rekao da se izvinjava, on je insistirao da Tadic forumulise izjavu, a ne da objasni u vise recenica. Moguce da je to dogovor sa medijskim timom Borisa Tadica, ali su onda ocajno odglumeli. Pre mislim da je to dogovoreno, ali je Latin odradio kako je on mislio da treba "sad cu ja njihovog predsednika da teram da se izvinjava".

Mislim da je sad vreme da se Mesic izjasni o napadu na Krajnu, zlocinima u Hrvatkoj nad drugim gradjanima koji nisu Hrvati, ali to se naravno nece desiti. O ustaskim zlocinima i da ne govorim.

Edited by Milosh76, 24 June 2007 - 15:21.


#10 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 24 June 2007 - 15:35

QUOTE(Milosh76 @ 24 Jun 2007, 16:13) <{POST_SNAPBACK}>
Mislim da je sad vreme da se Mesic izjasni o napadu na Krajnu, zlocinima u Hrvatkoj nad drugim gradjanima koji nisu Hrvati, ali to se naravno nece desiti. O ustaskim zlocinima i da ne govorim.

o napadu na takozvanu RS Krajinu treba prvenstveno da se izjasne lideri krajiskih srba. da objasne kako su premudrom politikom stvaranja i odrzavanja te opake rugobe od RSK na tudjoj teritoriji, te zlocinima nad Hrvatima, direktno prouzrokovali proterivanje i stradanje Srba.

jasno, ne ocekujem da ti iz svoje nakaradne dss-srs perspektive i doticnog nacina poimanja, uopste shvatis sta je uzrok, a sta posledica. medjutim, trebalo bi da pokusas, radi sebe. tragicno je istrajavati u zabludama po svaku cenu; imaju osobinu da se pre ili kasnije snazno olupaju o glavu koja ih neguje dry.gif

#11 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 24 June 2007 - 15:37

QUOTE(PESC @ 24 Jun 2007, 14:30) <{POST_SNAPBACK}>
tacno. dry.gif ph34r.gif
Btw, govorio je o tome kako je on Srbin i kako zlocini nisu ucinjeni u njegovo ime, srao o srBstvu, itd.
Utjecaj ANUS-a, jebiga. puke.gif
Ajd on, ali VESNA PESIC na pocetku emisije?????? blink.gif
Govori o SRPSKOJ DRZAVI umesto o Srbiji kao drzavi svih gradjanki i gradjana!? ph34r.gif
U tom trenutku me je bilo sramota sto sam clan LDP-a, pa jebote, nek se odluce jel smo liberalna,gradjanska i antinacionalisticka i antifasisticka partija ili smo nacoska partija! ph34r.gif


nisam gledala, ali sam ocekivala na osnovu predjasnjih iskustava da je too good to be true ph34r.gif

#12 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 24 June 2007 - 15:40

QUOTE(Zlica od Opaka @ 24 Jun 2007, 16:35) <{POST_SNAPBACK}>
o napadu na takozvanu RS Krajinu treba prvenstveno da se izjasne lideri krajiskih srba. da objasne kako su premudrom politikom stvaranja i odrzavanja te opake rugobe od RSK na tudjoj teritoriji, te zlocinima nad Hrvatima, direktno prouzrokovali proterivanje i stradanje Srba.

jasno, ne ocekujem da ti iz svoje nakaradne dss-srs perspektive i doticnog nacina poimanja, uopste shvatis sta je uzrok, a sta posledica. medjutim, trebalo bi da pokusas, radi sebe. tragicno je istrajavati u zabludama po svaku cenu; imaju osobinu da se pre ili kasnije snazno olupaju o glavu koja ih neguje dry.gif

Znaci Babic i Martic su napali sami sebe u akciji Oluja, zar ne?
A na ostalo necu da odgovaram, ne zasluzujes, mnogo lupetanja, malo cinjenice, mnogo izmisljotina, previse etiketiranja... kad odlucis da diskutujes normalno, javi.

#13 No7

No7
  • Members
  • 3,108 posts

Posted 24 June 2007 - 15:40

QUOTE(Zlica od Opaka @ 24 Jun 2007, 16:35) <{POST_SNAPBACK}>
o napadu na takozvanu RS Krajinu treba prvenstveno da se izjasne lideri krajiskih srba. da objasne kako su premudrom politikom stvaranja i odrzavanja te opake rugobe od RSK na tudjoj teritoriji, te zlocinima nad Hrvatima, direktno prouzrokovali proterivanje i stradanje Srba.


Kako moze biti tudja teritorija?To je i njihova teritorija.

#14 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 24 June 2007 - 15:42

QUOTE(Milosh76 @ 24 Jun 2007, 16:40) <{POST_SNAPBACK}>
Znaci Babic i Martic su napali sami sebe u akciji Oluja, zar ne?
A na ostalo necu da odgovaram, ne zasluzujes, mnogo lupetanja, malo cinjenice, mnogo izmisljotina, previse etiketiranja... kad odlucis da diskutujes normalno, javi.

mda. dakle, cinjenica je da su se balerine u zagrebackom HNK i deca na decjoj klinici samobombardovali? kakav babic, kakav martic...

#15 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 24 June 2007 - 15:47

QUOTE(No7 @ 24 Jun 2007, 16:40) <{POST_SNAPBACK}>
Kako moze biti tudja teritorija?To je i njihova teritorija.

bas tako. sta ih je onda sprecavalo da na toj teritoriji i dalje normalno zive? cemu onda ona strahotna glupost s rsk?! e pa, to su i platili. sada nek` im njihove vodje, od para koje su opljackali i uopste, stekli raznim kriminalnim radnjama, rekonstruisu tu njihovu rsk gde god. ne treba tek tako olako odustajati dry.gif