Jump to content


Photo

Prijemni ispit


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
259 replies to this topic

#256 sanja025

sanja025
  • Members
  • 118 posts

Posted 21 August 2007 - 16:06

QUOTE(FranziskaKafka @ 7 Jul 2007, 00:53) <{POST_SNAPBACK}>
Povodom dodatnog raspusta... Hehe, ne samo da nece biti novog, nego ce se deo zimskog (desetak dana) koristiti za obaveznu dopunsku nastavu (za "jedinicare")! biggrin.gif Propade im raspust (iz njihove vizure)... smile.gif A kanda ce poceti da se primenjuje od sledece godine, i to u celoj Srbijici...

Srecan vam pocetak, Stui i skolarci i da ovo razglasite po skolama, a ne da upropastite raspust i sebi i, ghmhmhm, drugima dry.gif

#257 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 21 August 2007 - 16:23

QUOTE(FranziskaKafka @ 7 Jul 2007, 00:53) <{POST_SNAPBACK}>
Povodom dodatnog raspusta... Hehe, ne samo da nece biti novog, nego ce se deo zimskog (desetak dana) koristiti za obaveznu dopunsku nastavu (za "jedinicare")! biggrin.gif Propade im raspust (iz njihove vizure)... smile.gif A kanda ce poceti da se primenjuje od sledece godine, i to u celoj Srbijici...

P.S. Nemacki nije "hladan" (ni "grub"), jedino ako si ga cuo samo u "Otpisanima" ili u nekim filmovima kada se likovi svadjaju. tongue.gif



Ovi nasi nista pametno da urade. Sto lepo ne ukinu raspust deci i gotovo. Svajcarci imaju pet raspusta godisnje, i vidite kako oni grozno zive i kako su lenji.
Vidim da petaci, ako sam dobro sabrala, sada imaju 14 predmeta. Ma, bravo.

Da ne bude, da samo pljujem- Srecan polazak u skolu!
Nadam se da ce prvi dan biti opusten, bez sest casova i kontrolnog iz npr. fizike. laugh.gif

#258 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 21 August 2007 - 16:29

QUOTE(greeneyes @ 21 Aug 2007, 17:23) <{POST_SNAPBACK}>
Nadam se da ce prvi dan biti opusten, bez sest casova i kontrolnog iz npr. fizike. laugh.gif



qq,poDseti me ove godine kad smo krenuli,matematicarka nam drugi dan dala kontrolni da se poDsetimo starog gradiva posto su nam neke funkcije nesto trebalo za cetvrtu...treci dan skole,razredna:"Ilic,J***n,J******c,neopravdani za juce i to vam je ukor razrednog staresine... laugh.gif

#259 LaRicca

LaRicca
  • Members
  • 36 posts

Posted 30 August 2007 - 08:34

Srećan početak svima!

Stewie, srećan polazak u Jovinu i želim ti 4 nezaboravne godine pune druženja!

Šalila sam se za štrajk, mada moram priznati da mi je u ono vreme prijao. Uz malo pametne taktike i šarma, sve će ići lako, nije suština u golom štrebanju... Mislim da ćeš se super snaći, jer si stvarno inteligentan, i tvoja interesovanja daleko premašuju uzrast od 15 godina (hm, meni je to leto pred gimnaziju jedino bilo važno ko gde izlazi za vikend).
I eto, na kraju sam ispala vukovac, ali najvrednije što mi je ostalo iz škole su prijatelji!

#260 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 30 August 2007 - 19:02

Polozio maturski sa cetvorkom...Boze moj nije bilo lose,a sada zbogom svim temama koje imaju veze sa skolom.