Jump to content


Photo

Javni servis


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
152 replies to this topic

#1 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 11 June 2007 - 17:49

Ne mogu da verujem da nema topic o javnom WCu. Smatram da rts ima ubedljivo najgore voditelje. Voditelji emisije "avalski toranj" prednjace.Ona voditeljka je najveca katastrofa koju je izbacila Tijaniceva poplava.Voditelj tu ne zaostaje. Ne mogu da zaboravim emisiju u kojo je gostovao Srdan Golubovic.Ovaj magarac ga je pitao da li je trebalo da stavimo ajvar i kajmak u reklami na CNNu blink.gif Ta emisija je vrhunac nekreativnosti i kiceraja, koja je bila Tijanicev odgovor na piramidu.Takodje Olivera Kovacevic, olicenje gluposti.Sta reci za Natashu miljkovic??? Kada uporedim voditelje RTSa i HRTa dodje mi da zaplacem. Uporedite recimo voditeljku upitnika i Aleksandra Stankovica, voditelja emisije " nedeljom u 2".Na kraju prosle godine rts je radio intervju sa Toonom i sa manekenom sa unapred pripremljenim pitanjima koja su im data, dok je sa druge strane HRT radio intervju sa Sanaderom u kome ga je voditelj rastrgao na komade.

Nastavite hejt...

#2 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 11 June 2007 - 18:11

QUOTE(kojot @ 11 Jun 2007, 18:49) <{POST_SNAPBACK}>
Ne mogu da verujem da nema topic o javnom WCu. Smatram da rts ima ubedljivo najgore voditelje. Voditelji emisije "avalski toranj" prednjace.Ona voditeljka je najveca katastrofa koju je izbacila Tijaniceva poplava.Voditelj tu ne zaostaje. Ne mogu da zaboravim emisiju u kojo je gostovao Srdan Golubovic.Ovaj magarac ga je pitao da li je trebalo da stavimo ajvar i kajmak u reklami na CNNu blink.gif Ta emisija je vrhunac nekreativnosti i kiceraja, koja je bila Tijanicev odgovor na piramidu.Takodje Olivera Kovacevic, olicenje gluposti.Sta reci za Natashu miljkovic??? Kada uporedim voditelje RTSa i HRTa dodje mi da zaplacem. Uporedite recimo voditeljku upitnika i Aleksandra Stankovica, voditelja emisije " nedeljom u 2".Na kraju prosle godine rts je radio intervju sa Toonom i sa manekenom sa unapred pripremljenim pitanjima koja su im data, dok je sa druge strane HRT radio intervju sa Sanaderom u kome ga je voditelj rastrgao na komade.

Nastavite hejt...

Hejt... Prvo za Natašu.Čula sam da čak Tijanić njoj govori na bubicu tokom emisije šta da kaže koga da pita...
Simpatično je da AT nije završio fax već samo srednju! blink.gif Bez obzira što ne plaćam TV pretplatu,ja mislim da ne sme da bude reklama. A o tome sigurno neće brinuti ni nalipani Tijanić,kao ni ucirkani Cekić.
Ma ne znam više ni sama,sve je hate. Sam logo RTS-a je hate. Jednom ja sa mojom ekipom komentarisala RTS,i ja kažem da uporede RTS2 i HRT2,moj ortak mislio da to RTS2 ne postoji...
Ne treba uopšte porediti sa HRT-om kad su Hrvati ispred nas 10.000 svetlosnih godina. ph34r.gif
P.S.
Tema si trebao nazvati "Jadni servis Srbije!" ph34r.gif

Edited by sarite, 11 June 2007 - 18:12.


#3 Voo

Voo
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 11 June 2007 - 19:01

Hehe, mozda joj govori na ovu bubicu koja joj se upravo (drugi dnevnik) seta po glavi.
Zanimljivo je kako su muve postale problem bas za njega.. innocent.gif

#4 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 11 June 2007 - 20:37

QUOTE(kojot @ 11 Jun 2007, 18:49) <{POST_SNAPBACK}>
Nastavite hejt...

Cemu hejt? Zar nije bilo dovoljno mrznje? Zar nije jednostavnije na RTS gledati poneku seriju, film i sportski prenos, ako treba i ugasenog tona, nego pljuvati po emisijama koje verovatno i ne gledas. Ne gledam nijednu od nabrojanih, jer je to moj izbor. Gledam ono sto mi se svidja na razlicitim televizijama, najvise strane kablovske. Razlike izmedju politicarenja na B92 i strancarenja na RTS nema, zavisi doduse iz kog ugla gledas. Ali hejt je nepotreban. Svi vec znaju da najglasniji posetioci ovog foruma ne gledaju RTS ili ga mrze (hejtuju) poput tebe.

Lep je dan, pusti mrznju. Gledaj 47383278409831204 reprizu Vil i Grejs... ili je to mozda premijera... ko ce ga znati, kad je toliko puta bila repriza....

#5 hemicar

hemicar
  • Banned
  • 186 posts

Posted 11 June 2007 - 21:25

overim kad procitam tijanic diktira natasi il natasu

a tek komentar da RTS2 ne postoji govori samo o onome ko je to izgovorio
tacnije njegovim afinitetima (verovatno hrt2, pink i slicno)

no IN je pljuvati RTS zato samo napred mozda vam izleti i neka pametna ne daj boze yucky.gif

#6 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 12 June 2007 - 13:31

QUOTE(Milosh76 @ 11 Jun 2007, 19:37) <{POST_SNAPBACK}>
Cemu hejt? Zar nije bilo dovoljno mrznje? Zar nije jednostavnije na RTS gledati poneku seriju, film i sportski prenos, ako treba i ugasenog tona, nego pljuvati po emisijama koje verovatno i ne gledas. Ne gledam nijednu od nabrojanih, jer je to moj izbor. Gledam ono sto mi se svidja na razlicitim televizijama, najvise strane kablovske. Razlike izmedju politicarenja na B92 i strancarenja na RTS nema, zavisi doduse iz kog ugla gledas. Ali hejt je nepotreban. Svi vec znaju da najglasniji posetioci ovog foruma ne gledaju RTS ili ga mrze (hejtuju) poput tebe.

Lep je dan, pusti mrznju. Gledaj 47383278409831204 reprizu Vil i Grejs... ili je to mozda premijera... ko ce ga znati, kad je toliko puta bila repriza....



QUOTE(hemicar @ 11 Jun 2007, 20:25) <{POST_SNAPBACK}>
overim kad procitam tijanic diktira natasi il natasu

a tek komentar da RTS2 ne postoji govori samo o onome ko je to izgovorio
tacnije njegovim afinitetima (verovatno hrt2, pink i slicno)

no IN je pljuvati RTS zato samo napred mozda vam izleti i neka pametna ne daj boze yucky.gif



Hejt znaci uociti negativne stvari oko RTSa i napisati, a ne mrznja.Da li vi stvarno mislite da ja imam voodoo lutkicu sa likom AT, i da je probadam iglama. unsure.gif Mi placamo ( ja licno ne ) pretplatu, samimj tim trebamo da kritikujemo javni WC. Mozete da pisete i pozitivne stvari, niko vam ne brani.


IN je pljuvati RTS laugh.gif Jebem ti drzavu u kojoj je kriticka svest na tako niskom nivou.

P.S. Da li je neko gledao latinicu sinoc? Da li ste nekada videli slicnu emisiju o Srebrenici na RTSu?Koja je uloga javnog WCa?

#7 Billy B

Billy B
  • Members
  • 526 posts

Posted 12 June 2007 - 14:01

QUOTE(kojot @ 11 Jun 2007, 16:49) <{POST_SNAPBACK}>
Kada uporedim voditelje RTSa i HRTa dodje mi da zaplacem.


i pre 20-30 godina je bilo tako, samo sto su bili tvb i tvz.
i uvek ce biti tako.

#8 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 12 June 2007 - 15:49

QUOTE(kojot @ 12 Jun 2007, 14:31) <{POST_SNAPBACK}>
Hejt znaci uociti negativne stvari oko RTSa i napisati, a ne mrznja.Da li vi stvarno mislite da ja imam voodoo lutkicu sa likom AT, i da je probadam iglama. unsure.gif Mi placamo ( ja licno ne ) pretplatu, samimj tim trebamo da kritikujemo javni WC. Mozete da pisete i pozitivne stvari, niko vam ne brani.
IN je pljuvati RTS laugh.gif Jebem ti drzavu u kojoj je kriticka svest na tako niskom nivou.

P.S. Da li je neko gledao latinicu sinoc? Da li ste nekada videli slicnu emisiju o Srebrenici na RTSu?Koja je uloga javnog WCa?

Ajde otvori temu o hejtu o RTVB92 ako smes tongue.gif smile.gif Ono za lutkicu bih ti poverovao, posto sa toliko mrznje pises o njemu. Ako ces vec da budes veci mangup od AT, onda se ne moj spustati na njegov nivo time sto javni servis zoves javni WC, bar ti je vaspitanje na visem nivou od njegovog zar ne?

Sta HRT briga za Srebrenicu? Da nisu oni mozda ucestvovali u tome? Bilo je emisija o Srebrenici i na RTS i na B92 i na ostalim tv stanicama... samo je pitanje koliko su bile gledane...

#9 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 12 June 2007 - 16:02

QUOTE(Milosh76 @ 12 Jun 2007, 14:49) <{POST_SNAPBACK}>
Ajde otvori temu o hejtu o RTVB92 ako smes tongue.gif smile.gif Ono za lutkicu bih ti poverovao, posto sa toliko mrznje pises o njemu. Ako ces vec da budes veci mangup od AT, onda se ne moj spustati na njegov nivo time sto javni servis zoves javni WC, bar ti je vaspitanje na visem nivou od njegovog zar ne?

Sta HRT briga za Srebrenicu? Da nisu oni mozda ucestvovali u tome? Bilo je emisija o Srebrenici i na RTS i na B92 i na ostalim tv stanicama... samo je pitanje koliko su bile gledane...


Nisam mislio na HRT vec na RTS. Kada je bilo na rtsu? Kad si to gledao emisiju u kojoj su pozvali ljude koji mogu da svedoce o tom dogadjaju? Mozda je bila 1 emisija i to je to. Latinica se stalno bavi zlocinima NDHa. I nigde ne videh tu mrznju prema AT. Nemoj da pominjes B92, zato sto ja nemam obavezu da placam njihov progam,cim zakonom odobre taj namet, hejtovacu i b92.RTS zasluzuje naziv javni WC zbog milion razloga. Recimo prenos utakmica, pa serije tipa " selo gori " i " bela ladja ", emisija kljuc o ubistvu Djindjica gde je predstavljen kao dobar nacionalista koga je ubila strana fukara,. Sve to placaju gradjani, a za uzvrat dobijaju smece. Zaboravio sam i muvu ATa itd.Hebe mi se na koj nivo razgovaram, ja na to imam prava, za razliko od rukovodstva RTSa koje ima obavezu da bude javni servis.


P.S. Kada si ti video na RTSu emisije o rezimu SMa u kojima ce govoriti o njegovoj tiraniji koja je trajala 10 godina?Kada ces na RTSu videti intervju sa Premijerom ili sa Predsednikom u kome novinari postavljaju " neugodna pitanja"? Pogledaj na www.youtube.com kako je prosao Ivo Sanader u emisiji " otvoreno".

#10 Roki Balboa

Roki Balboa
  • Members
  • 753 posts

Posted 12 June 2007 - 17:29

QUOTE(kojot @ 11 Jun 2007, 18:49) <{POST_SNAPBACK}>
Ne mogu da verujem da nema topic o javnom WCu. Smatram da rts ima ubedljivo najgore voditelje. Voditelji emisije "avalski toranj" prednjace.Ona voditeljka je najveca katastrofa koju je izbacila Tijaniceva poplava.Voditelj tu ne zaostaje. Ne mogu da zaboravim emisiju u kojo je gostovao Srdan Golubovic.Ovaj magarac ga je pitao da li je trebalo da stavimo ajvar i kajmak u reklami na CNNu blink.gif Ta emisija je vrhunac nekreativnosti i kiceraja, koja je bila Tijanicev odgovor na piramidu.Takodje Olivera Kovacevic, olicenje gluposti.Sta reci za Natashu miljkovic??? Kada uporedim voditelje RTSa i HRTa dodje mi da zaplacem. Uporedite recimo voditeljku upitnika i Aleksandra Stankovica, voditelja emisije " nedeljom u 2".Na kraju prosle godine rts je radio intervju sa Toonom i sa manekenom sa unapred pripremljenim pitanjima koja su im data, dok je sa druge strane HRT radio intervju sa Sanaderom u kome ga je voditelj rastrgao na komade.

Nastavite hejt...

Inace je Tijanic odbio Piramidu, rekavsi da za licencu traze brdo kesa, par dana posle toga najavljuju Avalski toranj

#11 Medica

Medica
  • Members
  • 22 posts

Posted 12 June 2007 - 18:33

AT je prostak! RTS je ubudjala tekovina devedesetih.............Obogacena svezom krvlju u vidu serija Bela ladja i sl.

#12 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 13 June 2007 - 13:30

QUOTE(Medica @ 12 Jun 2007, 17:33) <{POST_SNAPBACK}>
AT je prostak! RTS je ubudjala tekovina devedesetih.............Obogacena svezom krvlju u vidu serija Bela ladja i sl.

Aleksandar Timofejev nije toliko loš. Za RTS se slažem, mada je prosto neverovatno koliko ga je Crkvenjakov dodatno ubogaljio. Tijanić je, što je najcrnje, daleko unapredio RTS u odnosu na svog prethodnika. Kad se samo setim kada je prvi put gostovao u dnevniku u onom odvratnom studiju sa izbočinama pozadi nakon odlaska Crkvenjakova i kada su ga pitali šta će da promeni, a on: "pa ovaj studio, ovo je sramota...kao da ga je pravila Karleuša" laugh.gif

#13 Brainiac

Brainiac
  • Members
  • 191 posts

Posted 13 June 2007 - 15:42

Pljuvaci, malo preterujete, bar realno obrazlozite sta valja a ne valja
Ne sad kao - nista ne valja, to nije tacno, ima odlicnih emisija na rts
A to, ko ima pravo ili nema da pljuje...
Pogotovo onaj ko ne placa pretplatu nema to pravo

Tijanic (cije vaspitanje i ponasanje bas nesto ne volem) je doveo gomilu mladih, lepih i sposobnih ljudi na rts
Natasa Miljkovic, Maja Zezelj, Vesna Dedic Milojevic, Maja (ex Japundza), Srdjan (jutarnji program), Robert Nemecek...

Program je u vecem delu bolji nego za vreme Crkvenjakova, mada je i bivsi direktor poceo da pravi nesto od rtsa
Samo jako zameram Tijanicu trku za rejtinzima i spustanje na Pinkov nivo u nekim segmentima programa

Meni licno smetaju Baba koja se ceslja, pedeseta repriza Zivota Gige Popadica, Svadba, Slagalica (kretenski kviz sa studiom koji izgleda kao da je napravljen pre 20 godina), 2x nedeljno narodnjacko orgijanje (nijedna emisija "zabavne" muzike za to vreme)
Jos uvek nedovoljno jak strani serijski program - (konkretnije - nema hum. serija, nedeljnih serija, al zato ima uvek dobrih termina za reprize svega i svacega. Pohvale za md house, Boston Legal, CSI serijale i Prison Break), slab istrazivacko-dokumentarni program, los deciji program, vizuelni identitet koji je gadno ostao u 90-im,

Volim: gore nabrojane serije, za nase tv dosta dobar filmski program, Miru-Adanju-Polak, dokumentarce (u veoma cudnim terminima?!), Kljuc, Oko magazin (ne Olju Kovacevic puke.gif), Disney, nije losa ni Kvadratura kruga, Evro net, Tv mreza...

Eto...

#14 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 13 June 2007 - 16:35

QUOTE(Brainiac @ 13 Jun 2007, 14:42) <{POST_SNAPBACK}>
Pljuvaci, malo preterujete, bar realno obrazlozite sta valja a ne valja
Ne sad kao - nista ne valja, to nije tacno, ima odlicnih emisija na rts
A to, ko ima pravo ili nema da pljuje...
Pogotovo onaj ko ne placa pretplatu nema to pravo

Tijanic (cije vaspitanje i ponasanje bas nesto ne volem) je doveo gomilu mladih, lepih i sposobnih ljudi na rts
Natasa Miljkovic, Maja Zezelj, Vesna Dedic Milojevic, Maja (ex Japundza), Srdjan (jutarnji program), Robert Nemecek...

Program je u vecem delu bolji nego za vreme Crkvenjakova, mada je i bivsi direktor poceo da pravi nesto od rtsa
Samo jako zameram Tijanicu trku za rejtinzima i spustanje na Pinkov nivo u nekim segmentima programa

Meni licno smetaju Baba koja se ceslja, pedeseta repriza Zivota Gige Popadica, Svadba, Slagalica (kretenski kviz sa studiom koji izgleda kao da je napravljen pre 20 godina), 2x nedeljno narodnjacko orgijanje (nijedna emisija "zabavne" muzike za to vreme)
Jos uvek nedovoljno jak strani serijski program - (konkretnije - nema hum. serija, nedeljnih serija, al zato ima uvek dobrih termina za reprize svega i svacega. Pohvale za md house, Boston Legal, CSI serijale i Prison Break), slab istrazivacko-dokumentarni program, los deciji program, vizuelni identitet koji je gadno ostao u 90-im,

Volim: gore nabrojane serije, za nase tv dosta dobar filmski program, Miru-Adanju-Polak, dokumentarce (u veoma cudnim terminima?!), Kljuc, Oko magazin (ne Olju Kovacevic puke.gif), Disney, nije losa ni Kvadratura kruga, Evro net, Tv mreza...

Eto...


1. bold : Narvno da ima odlicnih emisija
2. Kako to nema pravo? Pa onaj ko ne placa moze da odgovara poa zakonu,samim tim to radi na sopstvenu odgovornost
3. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#15 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 13 June 2007 - 19:14

QUOTE(kojot @ 13 Jun 2007, 17:35) <{POST_SNAPBACK}>
1. bold : Narvno da ima odlicnih emisija
2. Kako to nema pravo? Pa onaj ko ne placa moze da odgovara poa zakonu,samim tim to radi na sopstvenu odgovornost
3. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ako ti ne placas... da li placa onaj cije ime stoji na racunu za struju? tongue.gif
Covek je inace vrlo pristojno analizirao RTS program. Hejt, samo hejta radi, nikuda ne vodi...