Jump to content


Photo

(ne)jednakost za sve?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
103 replies to this topic

#16 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 08 June 2007 - 23:35

QUOTE(AlefShin @ 9 Jun 2007, 00:32) <{POST_SNAPBACK}>
Hvala svima na iskrenim pozdravima-naravno i na ocekivanim idiotskim asocijacijama i trulom humoru. Necu se zabaviti dugo, dosao sam samo da izreklamiram forum na kome sam jedan od urednika-koliko sam mogao da primetim u ovih nekoliko meseci forumskog posta kvaziteoloske teme su vam jos mediokritetskije nego pre sto zasluzuje svaku pohvalu. Mislim, prevazici onako nesto nije lako...

Dakle, kao sto rekoh moja mala misija je uspela posto se prica o nasem forumu prosirila, tako da bi eventualna reakcija moderacije ionako bila zabadava. A vasi biseri gluposti, kada su teoloske teme u pitanju, ce za mene biti i ostati omiljena zabava-dakle, ne menjajte se...

ništa kao topla hrišćanska ljubav...

#17 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 08 June 2007 - 23:48

QUOTE(Mioba @ 9 Jun 2007, 00:35) <{POST_SNAPBACK}>
ništa kao topla hrišćanska ljubav...

biggrin.gif

#18 AlefShin

AlefShin
  • Members
  • 1,805 posts

Posted 09 June 2007 - 00:01

QUOTE(Mioba @ 9 Jun 2007, 00:35) <{POST_SNAPBACK}>
ništa kao topla hrišćanska ljubav...


Bas tako, lepo si primetila. Uvek sam osudjivao vase idiotske stavove( secas se npr. onog tvog o prav. Episkopu kome nesto otprilike oci zasijase na pomen genicida), a ne vas same koje i ne poznajem. Moguce je npr. da je vasa etika u potpunoj suprotnosti sa vasim ispovedanjem, tj. da ste vrhunski moralisti u praksi-ko to zna?

#19 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 09 June 2007 - 00:20

Dobro dosli, Oce!

#20 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 09 June 2007 - 00:40

QUOTE(AlefShin @ 9 Jun 2007, 00:32) <{POST_SNAPBACK}>
...ocekivanim idiotskim asocijacijama i trulom humoru...
...kvaziteoloske teme su vam jos mediokritetskije...
...A vasi biseri gluposti...

QUOTE(AlefShin @ 9 Jun 2007, 01:01) <{POST_SNAPBACK}>
Uvek sam osudjivao vase idiotske stavove

QUOTE(Mioba @ 9 Jun 2007, 00:35) <{POST_SNAPBACK}>
ništa kao topla hrišćanska ljubav...

Youtube Video -> Original Video

happy.gif

#21 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 09 June 2007 - 03:54

barabe nijedne, sta ste se zavrzli oko coveka koj moj sto se ono kaze.... boze svasta.... vatate se i sudite samo po extremnim primerima ko da su svi taki.... ja sam znala ultra kool lika koji je tad studirao teologiju, kladim se da dodze ovako na forum i pocne da diskutuje da bi proso ko najvechi pachenik koji hoda zemljom........ fuj

#22 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 09 June 2007 - 09:13

QUOTE(Hippie @ 9 Jun 2007, 04:54) <{POST_SNAPBACK}>
kladim se da dodze ovako na forum i pocne da diskutuje da bi proso ko najvechi pachenik koji hoda zemljom........ fuj

Ovo moze komotno da ide na topic "Zasto dolazite na OVAJ forum" smile.gif

#23 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 09 June 2007 - 15:23

E jebo vas pop!
Dolazio mi je na profil, osecam se silovano unsure.gif

#24 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 09 June 2007 - 15:34

QUOTE(Vasili Zajcev @ 9 Jun 2007, 16:23) <{POST_SNAPBACK}>
E jebo vas pop!
Dolazio mi je na profil, osecam se silovano unsure.gif


Nemoj tako, obišao te je zbog tvoga promiskuitetnog života i blagoslovio te je... innocent.gif

Sada ti je sve oprošteno i možeš ispočetka... rolleyes.gif

#25 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 09 June 2007 - 15:40

QUOTE(AlefShin @ 9 Jun 2007, 00:32) <{POST_SNAPBACK}>
Hvala svima na iskrenim pozdravima-naravno i na ocekivanim idiotskim asocijacijama i trulom humoru. Necu se zabaviti dugo, dosao sam samo da izreklamiram forum na kome sam jedan od urednika-koliko sam mogao da primetim u ovih nekoliko meseci forumskog posta kvaziteoloske teme su vam jos mediokritetskije nego pre sto zasluzuje svaku pohvalu. Mislim, prevazici onako nesto nije lako...

Dakle, kao sto rekoh moja mala misija je uspela posto se prica o nasem forumu prosirila, tako da bi eventualna reakcija moderacije ionako bila zabadava. A vasi biseri gluposti, kada su teoloske teme u pitanju, ce za mene biti i ostati omiljena zabava-dakle, ne menjajte se...


I ja ti zelim dobrodoslicu.. Dadoh ti i 5 zvezdica, ali se nesto ne pomera sa broja tri..

Valjda imas brojne neprijatelje..

Nemoj se izgubis ponovo a da se uredno ne odjavis smile.gif

Lep pozdrav
Teja

#26 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 09 June 2007 - 19:22

QUOTE(Vasili Zajcev @ 9 Jun 2007, 16:23) <{POST_SNAPBACK}>
E jebo vas pop!
Dolazio mi je na profil, osecam se silovano unsure.gif

Sad cu i ja morati da vidim jel mi dolazio na profil.
Saosecam sa tobom. ph34r.gif

#27 AlefShin

AlefShin
  • Members
  • 1,805 posts

Posted 09 June 2007 - 20:52

QUOTE(Teja @ 9 Jun 2007, 16:40) <{POST_SNAPBACK}>
I ja ti zelim dobrodoslicu


Hvala, Tejo, na iskrenoj dobrodoslici.

Nisam se izgubio, inace, vec sam bio svojevremeno banovan na nekoliko meseci. Sada sam se samo pojavio da izreklamiram forum iz signature na kome sam jedan od moderatora, a u cijem ce kreiranju uskoro ucestvovati i Dveri srpske. Posto na ovom forumu preovladava idejno smece kada su u pitanju teme koje me mahom interesuju isto citam eventualni radi zabave, naravno da necu gubiti vreme zamajavajuci se time.

Pozdravljam te.

Edited by AlefShin, 09 June 2007 - 22:15.


#28 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 09 June 2007 - 21:15

QUOTE(AlefShin @ 9 Jun 2007, 21:52) <{POST_SNAPBACK}>
<br /><br /><br />

Hvala, Tejo, na iskrenoj dobrodoslici.

Nisam se izgubio, inace, vec sam bio svojevremeno banovan na nekoliko meseci. Sada sam se samo pojavio da izreklamiram forum iz signature na kome sam jedan od moderatora, a u cijem ce kreiranju uskoro ucestvovati i Dveri srpske. Posto na ovom forumu preovladava idejno smece kada su u pitanju teme koje me mahom interesuju isto citam eventualni radi zabave, naravno da necu gubiti vreme zamajavajuci se time.

Pozdravljam te.



A hoce li biti na tom tvom tj. Dversko -srpskom forumu i poseban PDF o Pedofiliji?

#29 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 09 June 2007 - 21:29

QUOTE(PESC @ 9 Jun 2007, 20:22) <{POST_SNAPBACK}>
Sad cu i ja morati da vidim jel mi dolazio na profil.
Saosecam sa tobom. ph34r.gif


a jel spadaju verske slobode u mnogoproklamovane gradjanske slobode, ljucka prava i te evropske standarde,
il ja nesto nisam valjano povato pa
je dozvoljeno svakojako proizvoljno kenjanje po prestavnicima istih,
da ne kazem pozeljno?

napraviste od coveka pedofila,
a ne verujem da bi vam se svidelo da vas neko opamprci u tom stilu.
aj da je pahomije u pitanju, pa da vas i podrzim.

Edited by HattoriHanzo, 09 June 2007 - 21:32.


#30 chandra

chandra
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 09 June 2007 - 21:39

QUOTE(AlefShin @ 8 Jun 2007, 22:32) <{POST_SNAPBACK}>
Hvala svima na iskrenim pozdravima-naravno i na ocekivanim idiotskim asocijacijama i trulom humoru. Necu se zabaviti dugo, dosao sam samo da izreklamiram forum na kome sam jedan od urednika-koliko sam mogao da primetim u ovih nekoliko meseci forumskog posta kvaziteoloske teme su vam jos mediokritetskije nego pre sto zasluzuje svaku pohvalu. Mislim, prevazici onako nesto nije lako...


poznata metoda - isto su tako seksali decu da bi prosirili pricu o pedofiliji.

hattori, ne pravi se blesav, pliz. alef je pahomije isto koliko je i kostunica milosevic. ista mantija, drugi lik. ali da, u pravu si, on sam verovatno nije pedofil - ali stavovi koje je ovde propagirao nemaju veze ni sa bogom, ni sa crkvom i cak i po nasem zakonu su kaznjivi kao sirenje medjunacionalne mrznje.

Edited by chandra, 09 June 2007 - 21:42.