Jump to content


Photo

Muvanje - here!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
88 replies to this topic

#1 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 21 June 2002 - 15:52

Indy, navali :smile: Inace, strpacu te sve tako u tim papucama brkate ali.babe u frizider :lol: Zajedno sa sifonom sode, bananama, kivijima, koluticima zelenog limuna i ostalim pasivnim i aktivnim komponentama vocne salate.

/ Nemoj ti da se obazires ako se ja nesto neckam. To se ja malo prenemazem, znas kakve smo mi cupies, en général. smajli./

#2 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 21 June 2002 - 16:10

Osecam se p®ozvanim da se i ja pro-muvam. Sve si lepo smislila, ali zasto mene u frizider. Ovde je sad ionako zima. Dobro, pokusaj zime.

[img-salata pojedena-img]

Ne znam da li ce se Mo dosetiti da nas oboje baci u apsanu. Valjda nece. Ima valjda nekih prioriteta tamo po drugim topicima.

Ja sam veceras, tj. nocas, tj. sad je hebenih 1 ujutro ovde, vise onako gimnozofisticki raspolozen (ko zna sta je to gimnozofist dobije nagradni po(j)en). Ali, vocna salata, smuvana - uvek moze.

_________________
You live and learn. At any rate, you live.

[ Izmena poruke: Indy na dan 2002-06-22 05:57 ]

#3 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 21 June 2002 - 16:28

Ma, Indy, philomnalcu sa cerebromuskulima, navali na mene, a ne na vocnu salatu ! Evo, ovde mozes kol'ko god mozes, no limits !
Sta si pisao tamo dole dole, pa editovao, bas me zanima, uvek nesto prespavam, iako ja ni priblizno nisam ona lue /koja je otisla u froncle, po teoriji :smile: / !



_________________
This nick is under deconstruction.Don't send any private messagePosted Image



licejski primer vizuelnog pleonazma - ta tvoja vocna salata ispod onog nebanovanog nextbananera gore

[ Izmena poruke: anarchic! na dan 2002-06-21 19:33 ]

#4 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 22 June 2002 - 05:02

Nista pametno nisi propustila, to je sigurno :wink:

Glede navaljivanja, hebi ga, svi da gledaju & ljubomorisu! :razz::grin: ... citaj tamo onaj PP

Nevaljalaca bila & ostala. Posebno onaj antivaljali komentar ispod pjesmica Davida Jonesa! Sramota te nije .c.c.c. :grin:

#5 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 22 June 2002 - 21:10

glede nista pametno : pa to, to ! zar ne gledeis da se najvise palim na gluposti :razz::lol:

glede ppeja : e sad svi da pretpostavjaju i zamisljaju i glede :smile:

glede salate : eto kako ide to muvanje, indy bi me dzorao:smile: za jednu bolu dobro rashladjene vocne salate :razz::sad:

Kritikovana i posramljena, odlucila sam da predjem na nove sofisticiranije oblike muvanja : na moju mikro.lokalnu simpatiju iz ulice nize, jednog lepog, crnog, mrsavog i stidljivog momka sa glasom mekanim kao macije sapice projektovacu indy,jeve dlake&muskule i gresne misli, mozda nam i krene :wink:, mozda pristanem da napokon budem i isprosena te odem na
medeni mesec odakle vam sigurno necu slati dopisnice, pa vi nastavite sa politicki, erotski i verbalno podobnim temama :razz:

lokalna.nevaljalaca ove tjeme

glede pjesmica : i ja te pjesmice otpjevati znam, nemas ti pojma kakve su sve nevaljalace svojim grehovima placale cenu moga postojanja

:razz:

#6 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 23 June 2002 - 01:47

anarchic!:
glede nista pametno : pa to, to ! zar ne gledeis da se najvise palim na gluposti

Pa da, vidim ja da mi je glupalica na desetom podeoku! Was? :razz:

anarchic!:
sad svi da pretpostavjaju i zamisljaju i glede

Keep your pants on, folks! :lol:

anarchic!:
indy bi me dzorao:smile: za jednu bolu dobro rashladjene vocne salate

Hm, morao bih da razmislim o tome.

anarchic!:
Kritikovana i posramljena

He he, kritika radi :cool:

anarchic!:
jednog lepog, crnog, mrsavog i stidljivog momka sa glasom mekanim kao macije sapice  

Moj glas je nesto vise izmedju Momcila Badzagica i Grandmaster Flasha - a slican Peter Gabrielovom pri tihim tonovima :grin:

anarchic!:
projektovacu indy,jeve dlake&muskule i gresne misli, mozda nam i krene

Mogu ja nekako to da ti upload-ujem, da izvrsimo jednu malu teleportaciju (=prenos teleta) :grin:

anarchic!:
mozda pristanem da napokon budem i isprosena te odem na medeni mesec odakle vam sigurno necu slati dopisnice, pa vi nastavite sa politicki, erotski i verbalno podobnim temama

No, no, now we're sulking! Nemoj mi se duris arachnoid-chicu! :razz:

anarchic!:
ja te pjesmice otpjevati znam, nemas ti pojma kakve su sve nevaljalace svojim grehovima placale cenu moga postojanja  

Dobro, onda mozemo na NetMeetingu jedan globalni dujet, ja cu da prasim moju dvanaesticu a ti neznim macnosapecim glasicem uz moje rapovanje u pozadini. Ma kakav Bono & Sinatra ! :lol:

Gresne nevaljalace, this way!
:grin:

#7 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 23 June 2002 - 04:02

Pa da, vidim ja da mi je glupalica na desetom podeoku! Was? :razz:


koje skale ?


Mogu ja nekako to da ti upload-ujem, da izvrsimo jednu malu teleportaciju (=prenos teleta) :grin:


tele primljeno i isporuceno u lokalnu.zaklaonicu :razz:

Dobro, onda mozemo na NetMeetingu jedan globalni dujet, ja cu da prasim moju dvanaesticu a ti neznim macnosapecim glasicem uz moje rapovanje u pozadini. Ma kakav Bono & Sinatra ! :lol:


s'a se sad tu foliras i izbegavas, pa nisam ja mislila na to pjevanje u dujetu, nego na [i]ono[/]

Gresne nevaljalace, this way!
:grin:


i nevaljalaci, i nevaljalaci :grin:

#8 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 23 June 2002 - 04:17

Samo jos ovo da ti kazem, pa vidis valjda da ja moje anarchizoidne mreze pletem sa ljubicastog polja a ne zelenog, vidis valjda, a sada laku noc!

#9 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 23 June 2002 - 10:46

anarchic!:

Pa da, vidim ja da mi je glupalica na desetom podeoku! Was? :razz:

koje skale ?

Skale 0-10 za nonsens&inspiraciju :smile:

anarchic!:
s'a se sad tu foliras i izbegavas, pa nisam ja mislila na to pjevanje u dujetu, nego na ono

A, to! :razz:

anarchic!:

Gresne nevaljalace, this way!
:grin:

i nevaljalaci, i nevaljalaci :grin:

Zar nije pravilno "nevaljaoci"?! :grin:

#10 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 24 June 2002 - 03:38

anarchic!:
Samo jos ovo da ti kazem, pa vidis valjda da ja moje anarchizoidne mreze pletem sa ljubicastog polja a ne zelenog, vidis valjda, a sada laku noc!

Laku noc i tebi ljubicasta od mene zimzelenog i sanjaj mi sloncice (one obrisane) :grin:

#11 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 25 June 2002 - 00:33

Ehej, escerencereferencijo, ovamo!

Nista za Ronalda, a Ronaldinho?!

Kako je tamo u Boburu? Muzajcenstveno?

Moram da nahranim macu, sorry...

#12 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 25 June 2002 - 00:41

macu-tebe ili macu-macu ?

#13 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 25 June 2002 - 00:55

Divni ste:smile:)))....Samo da vas ne pronadju oni "nema pojma" :lol:
Sorry sto zavirujem:wink:

#14 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 25 June 2002 - 00:57

zavirujem nema pojma :razz:

#15 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 25 June 2002 - 01:09

:grin: