Jump to content


Photo

Umri muški 4 - Live Free or Die Hard


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

#46 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 11 July 2007 - 23:10

to i jeste problem, sto u poslednjih x godina nije snimljena valjana gruvacina, sto znaci da nista nije lakse nego namamitii plebs na staru slavu.

#47 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 22 August 2007 - 00:29

QUOTE(assignment @ 5 Jul 2007, 00:16) <{POST_SNAPBACK}>
Ipak su zadrzali tipicnu muziku, McLane je zadrzao svoj humor - Negativac je naspram Rickman-a ili Irons-a bio prava mini pizda

mda. greota je shto lik negativca nisu vishe razvili (pakleno dobro izgleda smile.gif), shto je vishe nego korektno radjeno u sva tri prethodna filma, pa chak i u trojci koja mi je egzotichna iskljuchivo zbog Ajronsa.
inache, oguglah mozda zbog 24h, ali posle te serije mi pricha o nekom novom Die Hard nastavku deluje totalno nepotrebno iako mi je proshlo kroz glavu da bi bilo super da naprave film gde ce se pojaviti i Meklejn i Bauer happy.gif

i ok, dobili smo blokbaster sa, u sushtini ok scenarijem, cgi-jem i razvaljivanjem, ali smeta mi shto film nije ogranichen na neku specifichnu lokaciju kao shto je bio sluchaj ranije, vec odjednom cela Amerika sjebana, Meklejn se naputovao ko da je turizmolog. bah.
s druge strane, situacije na silu humora su odlichno izbegnute, na moje veliko iznenadjenje shto je pluschina sama po sebi.