Jump to content


Photo

Umri muški 4 - Live Free or Die Hard


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

#31 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 03 July 2007 - 15:21

Jeste.

#32 assignment

assignment
  • Members
  • 512 posts

Posted 04 July 2007 - 23:16

Sad bas odgleda Die Hard 4.0

Hmm... film je dobar ali nekako mi ne ulazi u trilogiju... Mozda i zbog toga ono 4.0, pocinje neka nova McLane era dry.gif

Ipak su zadrzali tipicnu muziku, McLane je zadrzao svoj humor - Negativac je naspram Rickman-a ili Irons-a bio prava mini pizda

Sta znam, ako je po meni prvi i treci deo 10/10 a drugi 9/10 cetvrti bih ocenio sa.... recimo 7,5/10 dry.gif

#33 Lancelot_Bgd

Lancelot_Bgd
  • Members
  • 303 posts

Posted 06 July 2007 - 19:29

Film je odlican isto kao i preostali, i mislim da svaki deo ima svoj smek i svaki sa uzivanjem mozes da gledas nekoliko puta. Za efekte 5, ideja takodje.
Negativac nije ni trebalo da bude grublji, taman je jer on je moljac, mozda bi bilo bolje da je postojala neka duza borba sa nekim njegovim pomocnikom...
Ali da ne sitnicarimo, extra film za extra opustajucih provedenih 100-inak minuta.

Moje pohvale i preporuke.

#34 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 07 July 2007 - 03:06

QUOTE(Lancelot_Bgd @ 6 Jul 2007, 20:29) <{POST_SNAPBACK}>
Film je odlican isto kao i preostali, i mislim da svaki deo ima svoj smek i svaki sa uzivanjem mozes da gledas nekoliko puta. Za efekte 5, ideja takodje.
Negativac nije ni trebalo da bude grublji, taman je jer on je moljac, mozda bi bilo bolje da je postojala neka duza borba sa nekim njegovim pomocnikom...
Ali da ne sitnicarimo, extra film za extra opustajucih provedenih 100-inak minuta.

Moje pohvale i preporuke.


ujs.... pa ti ches ondak da odlepis i na Transformerse

#35 shinobi

shinobi
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 07 July 2007 - 22:19

hippie, transformersi su potpuno negledljivi jel da? mislim, ja ne bih gledo, al moram po školskoj dužnosti...

mada s obzirom koliko ovi novi transformersi liče na one moje junake iz mladosti možda i ne moram

#36 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 08 July 2007 - 00:54

ja sam morala iz ciste radoznalosti..... ma nisu potpuno negledljivi, nego sam skoro zaspala.... neko mora da spasi Ameriku na Dan Nezavisnosti sa jos stotinak happy endova i u nekom novom velicanstvenom stilu, pa makar to bili i Transformersi

#37 Mildred

Mildred
  • Members
  • 873 posts

Posted 08 July 2007 - 11:38

Loše, loše, loše...

Drugi deo mi ostaje omiljen, a prvi je kao već antologija - Barefeet Bruce...

Treći je bio prosečan, ali ovaj četvrti, ne mogu, stvarno mi je muka od štancovanja nastavaka. Obožavam Brusa, treba mu dići spomenik, ali on se ceo film smeška, pokušava da parodira samog sebe, ali žao mi je, dušo, Švarciju je to bolje pošlo za rukom u izmuženom Terminatoru 3, a i to je loše izmužen nastavak. Negativci smešni, neozbiljni, prosečan Srb bi možda i na njihovu stranu stao. Nedovoljno "potresnih" scena (ne znam koji drugi izraz da upotrebim) i potpuno odsustvo preokreta - i dobijamo nešto što je jednostavno dosadno.

Da, smejali smo se mi, ali samo zato što dugo nisam bila u bioskopu sa starim društvom, i zato što opet imamo krvavog Brusa koji spasava svet.

A Warren Chazwick je Warren Chazwick, obožavam i njega, ali kontam da će celog života glumeti tog lika. Šteta, koliko je film mogao da bude bolji - respect za nove standarde kamere i preterano zgodnog Timotija Olifanta :drool:, ali nedovoljno...

Ima li iko ideju kad Transformersi dolaze kod nas??

#38 Lancelot_Bgd

Lancelot_Bgd
  • Members
  • 303 posts

Posted 08 July 2007 - 19:51

QUOTE(Hippie @ 7 Jul 2007, 04:06) <{POST_SNAPBACK}>
ujs.... pa ti ches ondak da odlepis i na Transformerse


Transformersi, He Man, Gi I Goe, .... odlepljujem na sve ali ne na narodnjake smile.gif

A Die Hard mi se svidja i sad mozes da se slikas hehe

#39 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 09 July 2007 - 02:20

QUOTE(Lancelot_Bgd @ 8 Jul 2007, 20:51) <{POST_SNAPBACK}>
Transformersi, He Man, Gi I Goe, .... odlepljujem na sve ali ne na narodnjake smile.gif

A Die Hard mi se svidja i sad mozes da se slikas hehe


sure... kiss my ass or die hard



#40 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 09 July 2007 - 09:47

kakva ti to kesetina? blink.gif

#41 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 09 July 2007 - 11:31

krala sam lepe peskire po plazi

#42 Mildred

Mildred
  • Members
  • 873 posts

Posted 09 July 2007 - 12:42

E, a ja zaboravila da spomenem da cameo geek pojavljivanje
Spoiler! --Click here to view--
nije delovalo na mene (a valjda je trebalo, štaznaja).

#43 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 09 July 2007 - 15:19

divota, 1 razlog vise da preskocim...

#44 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 09 July 2007 - 19:12

QUOTE(MaxPower @ 9 Jul 2007, 09:47) <{POST_SNAPBACK}>
kakva ti to kesetina? blink.gif

Cuti covece...ko zna sta je unutra... unsure.gif

#45 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 11 July 2007 - 21:20

Kada se uporedi sa svim akcijama u zadnjih 10 godina film je u tom zanru odlican. Naravno sva tri prethodna dela su mnogo bolja ali ovaj deo uopste nije lose. Jedno f35 scena je suvise a i sto jes jes negativac je malo shonjast