Jump to content


Photo

RHCP


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
774 replies to this topic

#1 akilone

akilone
  • Members
  • 139 posts

Posted 28 May 2007 - 19:11

Pogledao sam dve strane u nazad nema ovakve teme, pa sam otvorio, a možda i postoji. Izvinjavam se unapred.
Mislio sam da ovde ,,postavljamo,, želje pre koncerta i utiske posle istog. A može i glasanje za najbolju pesmu RHCP, uopšte i sa poslednjeg albuma. smile.gif

#2 akilone

akilone
  • Members
  • 139 posts

Posted 28 May 2007 - 19:13

Teško mi je da izdvojim neku pesmu sa ,,Stadium Arcadium,, ...
evo može tri: ,,Desrecation Smile,, , ,, Hump De Bump,, , ,,Snow,,
Odličan im je spot za ,,Hump de Bump,,.

#3 Stewie

Stewie
  • Members
  • 217 posts

Posted 03 June 2007 - 00:12

dobra je pesma desrecation smile biggrin.gif

#4 shinoda

shinoda
  • Members
  • 121 posts

Posted 03 June 2007 - 00:15

Stadium Arcadium

#5 grooverboy

grooverboy
  • Members
  • 722 posts

Posted 03 June 2007 - 13:09

QUOTE(akilone @ 28 May 2007, 20:11) <{POST_SNAPBACK}>
A može i glasanje za najbolju pesmu RHCP, uopšte i sa poslednjeg albuma. smile.gif


moze cool.gif

medju najboljim mogle bi da se nadju

american ghost dance
black eyed blonde
baby appeal
buckle down
funky crime
skinny sweaty man
subway to venus
magic johnson
if you have to ask
sir psycho sexy
warped
walkabout
parallel universe
get on top
cabron
warm tape
hump de bump
readymade



#6 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 06 June 2007 - 02:54

Ima neko play listu? Šta će svirati... Btw,ne znam da li da rezervišem kamp ili neku sobu?
Mada se mora priznati da je najbolje zezanje u kampu!
cool.gif

#7 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 06 June 2007 - 11:42

1.Jam
2.Can't Stop
3.Dani California
4. Scar Tissue
5.Charlie
6.Otherside
7.21st Century
8.Jam
9.Throw Away Your Television
10.Snow (Hey Oh)
11.Me and My Friends
12.Stadium Arcadium
13.Right on Time
14.Don't Forget Me
15.Tell Me Baby
16.Californication
17.Hump De Bump
18.By the Way
bis:
19.Drum Solo
20.Under the Bridge
21.Give It Away
22.Jam

jedna od setlista sa ove turneje, naravno skoro ni na jednom koncertu ne sviraju sve iste pesme, ali ipak postoje pesme koje odsviraju na svakom koncertu kao sto su

Can't Stop
Dani California
Scar Tissue
Charlie
Throw Away Your Television
Don't Forget Me
Snow ((Hey Oh))
Tell Me Baby
Right On Time
Californication
By The Way
2 John solo

takodje sve koncerte su pocinjali sa can`t stop i zavrsavali sa by the way

#8 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 06 June 2007 - 11:45

kad sam napisao da su zavrsavali sa by the way mislio sam pre ponovnog izlaska na binu sto se i vidi iz set liste

#9 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 06 June 2007 - 11:50

Pa gde je Dosed? sad.gif

#10 *Sunny*

*Sunny*
  • Members
  • 74 posts

Posted 06 June 2007 - 18:28

Hmmmm....a zar nije zanimljivije da pesme koje ce svirati budu iznenadjenje...ja iskreno i ne zelim da saznam play listu...(mada, veci deo je vec gotovo siguran)...

La, la, la, la...jedva cekam... innocent.gif

samo mi je zao sto najverovatnije necu cuti svoju omiljenu pesmu (Transcending) uzivo...

#11 Mr Jones

Mr Jones
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 06 June 2007 - 20:09

QUOTE(*Sunny* @ 6 Jun 2007, 19:28) <{POST_SNAPBACK}>
Hmmmm....a zar nije zanimljivije da pesme koje ce svirati budu iznenadjenje...ja iskreno i ne zelim da saznam play listu...(mada, veci deo je vec gotovo siguran)...

La, la, la, la...jedva cekam... innocent.gif

samo mi je zao sto najverovatnije necu cuti svoju omiljenu pesmu (Transcending) uzivo...


Look who's talking. smile.gif

#12 Janick_Gers

Janick_Gers
  • Banned
  • 63 posts

Posted 07 June 2007 - 17:44

Imam kartu vishka za koncert.Cena 2.400 din.
Kontakt :
e-mail : deeppurple@sezampro.yu
mob. : 0642587300
Dostava licno,Bg i shira okolina(to podrazumeva sve linije GSP-a i prigradske linije "Lasta" smile.gif
PoZzZzZZZzzzZzZzzz...... smile.gif

#13 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 08 June 2007 - 15:32

QUOTE
Još 10.000 karata za Inđiju!

Za koncert grupe "Red Hot Chili Peppers", koji će se 26. juna, u okviru "Green festa", održati u Indjiji, u prodaju pušteno još 10.000 karata, i to na insistiranje Entonija Kidisa, pevača benda, što znači da će nastup u Inđiji kojem će prisustvovati 80.000 ljudi, biti najveći koncert "Peppersa" na evropskoj turneji, piše "Blic".

Prvi kontigent od 60.000 ulaznica je "planuo" posle deset dana, dodatnih 10.000 karata je takodje veoma brzo rasprodato, a na radost svih fanova, u prodaju je pušteno još 10.000 ulaznica i to, kako saznajemo, na insistiranje Kidisa, koji je oduševljen interesovanjem ljudi u Srbiji, lično tražio od menadžmenta benda da se poveća kapacitet! Inđija će velikim slovima biti upisana na muzičku mapu sveta, jer će nastup u Inđiji kojem će prisustvovati 80.000 vatrenih fanova biti najveći koncert "Peppersa" na evropskoj turneji koja počinje 22. juna u Španiji!

Sa američkim rokerima u Srbiju stiže ekipa od 150 ljudi, a Kidisa i ostale "Pepperse" će od beogradskog aerodroma do Inđije pratiti policajci na motorciklima. Inače, u Inđiji će biti postavljena bina čija je visina 18, a širina 60 metara, a zanimljivo je da će radove nadgledati Luka Peskoni, čovek koji je konstruisao binu. Bina stiže iz Italije, a scena na kojoj će prašiti "Peppersi" korišćena je na Olimpijskim igrama i Svetskom prvenstvu u fudbalu. Oprema stiže u 20 šlepera, a velika pažnja je posvećena i ozvučenju.

Za zvuk su zadužene četiri strane firme, a u areni u kojoj će nastupiti "Peppersi" biće instalirano šest tornjeva sa ozvučenjem, koji će biti tako postavljeni da će isti kvalitet zvuka imati posetioci u prvim redovima i ljudi udaljeni od bine. Takodje, najžešći fanovi američkog benda imaju razloga da planiraju raniji dolazak u Indjiju, budući da će prvih 6.000 ljudi koji budu ušli u arenu biti smešteni u "fan pit", ogradjeni prostor ispred bine, i oni će dobiti specijalne narukvice sa kojima će moći da izlaze napolje!

Na "Green festu" koji organizuju "Udruženje Egzit", "Karlsberg" i kompanija "Live nation", osim "Peppersa" nastupiće i "Kasabian", "Ritam nereda", Edo Majka i Kiril. Na dan koncerta, posetioce će prevoziti 47 vozova iz Beograda i Novog Sada. Iz Beograda će od 10 do 18. 25 časova, na svakih sat vremena kretati po jedan voz za Inđiju, a u istom periodu iz Novog Sada će krenuti ukupno osam vozova.

Ulaznice po ceni od 2.790 (za teren) i 5.590 i 6.390 dinara (VIP) se mogu nabaviti na prodajnim mestima "Tiketlajna", Bilet servisa, kao i u turističkoj agenciji "Happy tours" u Indjiji. Posetici koji kupe VIP karte će imati najbolji pogled na binu i poseban parking, a po rečima organizatora, najskuplje ulaznice uglavnom kupuju ambasade i strane kompanije, piše "Blic".


#14 Stewie

Stewie
  • Members
  • 217 posts

Posted 09 June 2007 - 14:42

Ima neko link za download ,,By The Way,, imam sve njihove albume, osim ,,By The way!!!

#15 Stewie

Stewie
  • Members
  • 217 posts

Posted 09 June 2007 - 14:51

Mislim da će više izvoditi pesme sa novog albuma, kao što su :Hump de Bump, Torture me, Charile, Make me fell better, itd.
I čuo sam još ranije da treba da ,,izbace,, neki novi singl, malo mi je neverovatno, ali sam tako čuo!