Jump to content


Photo

Knjižare


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#31 lena21

lena21
  • Members
  • 224 posts

Posted 15 September 2008 - 18:44

evo ja sam kuio kod lagune, narudzbenica mi je dosla u roku od nedelju i po do nemacke, i pozitivno sam iznenadjen, jer su ih brzo poslale i paket je bio dobro zasticen (knjige u foliji...). sledeci put kad kupujem, dobijam clanacki popust, pa ce me knjige u sledecem vremenu kostati mozda samo 4-6 evra.

Medeni,fala na informaciji,na Laguninom sajtu nisam našla neke detalje u slučaju ako bih naručila više knjiga nemam pojma kakva je procedura sa carinjenjem,visinom poštarine i sl...inače,dok sam bila u Srbiji,naručene knjige preko Lagune, stignu drugog dana od naručivanja,krajnje profesionalni,ažurni za razliku od recimo Derete :ph34r: ...

Edited by lena21, 15 September 2008 - 19:02.


#32 Medeni Mesec

Medeni Mesec
  • Members
  • 53 posts

Posted 16 September 2008 - 17:06

Medeni,fala na informaciji,na Laguninom sajtu nisam našla neke detalje u slučaju ako bih naručila više knjiga nemam pojma kakva je procedura sa carinjenjem,visinom poštarine i sl...inače,dok sam bila u Srbiji,naručene knjige preko Lagune, stignu drugog dana od naručivanja,krajnje profesionalni,ažurni za razliku od recimo Derete :ph34r: ...


imas dole informacije na situ, gde pise pomoc ili slicno. prva knjiga u inostranstvo kosta 8 evra i svaka sledeca 2,5 evra postarine...u nemackoj se carina za knjige tek od vrednosti od 22 evra, sad ne znam, kako se to racuna (plus postarina?). ali meni nisu kasirali carinu, jer knjige imaju smanjeni pdv od 7% i negde sam citao, da se carina nize od 5 evra ne kasira.

#33 lena21

lena21
  • Members
  • 224 posts

Posted 17 September 2008 - 18:11

Zvuči primamljivo,u svakom slučaju pravim prvu narudžbinu pa ću iskustva preneti dalje.