Jump to content


Photo

Novi predsednik Narodne skupstine


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
201 replies to this topic

#1 nestasna ameba

nestasna ameba
  • Members
  • 82 posts

Posted 24 May 2007 - 22:30

Mozda sam opet lose primetila, ali mi se stvarno cini da jos nije postavljena tema o Oliveru Dulicu, novom predsedniku Narodne skupstine Srbije.
Dakle, da pocnem...

Svira i tamburu

Novi predsednik Narodne skupštine Srbije Oliver Dulić rođen je 21. januara 1975. u Beogradu u porodici građevinskog inženjera i profesorke.
Osnovnu školu, muzičku školu i srednju školu završio je u Subotici. Dulić, koji je 1999. godine diplomirao na Medicinskom fakultetu u Beogradu, završio je i stručnu školu Univerziteta u Oslu. Upisao je postdiplomske studije iz ortopedske hirurgije na Medicinskom fakultetu u Beogradu. Član je DS od septembra 1997. godine. Govori engleski jezik, služi se mađarskim, a učio je norveški i nemački. Svira gitaru, klavir i tamburu. Radi u Zdravstvenom centru "Subotica" na Odeljenju ortopedske hirurgije i traumatologije. Oženjen je studentkinjom dizajna enterijera Andreom s kojom tenutno živi kao podstanar u Beogradu. Nemaju dece.

Opsirnije ovde...
Ili ovde...

Ima li komentara?

#2 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 24 May 2007 - 22:53

QUOTE(nestasna ameba @ 24 May 2007, 23:30) <{POST_SNAPBACK}>
Mozda sam opet lose primetila, ali mi se stvarno cini da jos nije postavljena tema o Oliveru Dulicu, novom predsedniku Narodne skupstine Srbije.
Dakle, da pocnem...

Svira i tamburu

Novi predsednik Narodne skupštine Srbije Oliver Dulić rođen je 21. januara 1975. u Beogradu u porodici građevinskog inženjera i profesorke.
Osnovnu školu, muzičku školu i srednju školu završio je u Subotici. Dulić, koji je 1999. godine diplomirao na Medicinskom fakultetu u Beogradu, završio je i stručnu školu Univerziteta u Oslu. Upisao je postdiplomske studije iz ortopedske hirurgije na Medicinskom fakultetu u Beogradu. Član je DS od septembra 1997. godine. Govori engleski jezik, služi se mađarskim, a učio je norveški i nemački. Svira gitaru, klavir i tamburu. Radi u Zdravstvenom centru "Subotica" na Odeljenju ortopedske hirurgije i traumatologije. Oženjen je studentkinjom dizajna enterijera Andreom s kojom tenutno živi kao podstanar u Beogradu. Nemaju dece.
Ima li komentara?


Danas podstanar, a sutra, tko zna?

#3 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 24 May 2007 - 23:50

QUOTE(nestasna ameba @ 24 May 2007, 23:30) <{POST_SNAPBACK}>
Mozda sam opet lose primetila, ali mi se stvarno cini da jos nije postavljena tema o Oliveru Dulicu, novom predsedniku Narodne skupstine Srbije.
Dakle, da pocnem...

Svira i tamburu

Novi predsednik Narodne skupštine Srbije Oliver Dulić rođen je 21. januara 1975. u Beogradu u porodici građevinskog inženjera i profesorke.
Osnovnu školu, muzičku školu i srednju školu završio je u Subotici. Dulić, koji je 1999. godine diplomirao na Medicinskom fakultetu u Beogradu, završio je i stručnu školu Univerziteta u Oslu. Upisao je postdiplomske studije iz ortopedske hirurgije na Medicinskom fakultetu u Beogradu. Član je DS od septembra 1997. godine. Govori engleski jezik, služi se mađarskim, a učio je norveški i nemački. Svira gitaru, klavir i tamburu. Radi u Zdravstvenom centru "Subotica" na Odeljenju ortopedske hirurgije i traumatologije. Oženjen je studentkinjom dizajna enterijera Andreom s kojom tenutno živi kao podstanar u Beogradu. Nemaju dece.

Opsirnije ovde...
Ili ovde...

Ima li komentara?




ovaj ..jel za ovo treba kometar blink.gif

i DS nema nikog drugog osim klinceta koje svira i tamburu da bude predsednik parlamenta?? !

e zemljo Srbijo...i demokratijo u njoj !


edit: o kom to "znanju jezika " pricamo ...covek zna engleski! nije li (bar to ) normalno , da zna barem jedan strani jezik mladi covek njegovih godina!

Edited by Saoirse, 24 May 2007 - 23:57.


#4 revolucionar

revolucionar
  • Banned
  • 2,408 posts

Posted 25 May 2007 - 00:06

QUOTE(Saoirse @ 24 May 2007, 23:50) <{POST_SNAPBACK}>
ovaj ..jel za ovo treba kometar blink.gif

i DS nema nikog drugog osim klinceta koje svira i tamburu da bude predsednik parlamenta?? !

e zemljo Srbijo...i demokratijo u njoj !
edit: o kom to "znanju jezika " pricamo ...covek zna engleski! nije li (bar to ) normalno , da zna barem jedan strani jezik mladi covek njegovih godina!

Obozavam te !

#5 nestasna ameba

nestasna ameba
  • Members
  • 82 posts

Posted 25 May 2007 - 00:17

meni malo cudno sto ne govori bolje taj norveski, ipak je tamo, navodno, zavrsavao neke skole... dobro, bilo je na engleskom, verovatno, al opet... valjda je obitavao tamo cesce od dan-dva u cugu...

#6 Merlak

Merlak
  • Members
  • 2,906 posts

Posted 25 May 2007 - 09:02

QUOTE
i DS nema nikog drugog osim klinceta koje svira i tamburu da bude predsednik parlamenta?? !

Nemoj tako, olako. Tamburasi su kod nas (a u politiki) na ceni. A jos ako ume da pjeva...
A i jos je mlad da pere biografiju innocent.gif .

#7 mathematician

mathematician
  • Members
  • 555 posts

Posted 25 May 2007 - 09:10

Ako je to što svira tamburu i ne govori norveški sve što nije u redu sa novim predsednikom skupštine, onda je to dobra vest...

#8 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 25 May 2007 - 09:56

QUOTE(Saoirse @ 25 May 2007, 00:50) <{POST_SNAPBACK}>
i DS nema nikog drugog osim klinceta koje svira i tamburu da bude predsednik parlamenta?? !

Па не знам, можда да им предложимо неку дежурну форумску уметницу, чије "мисли" можда понајбоље осликавају сав препотентни идиотизам разних "аналитичара" који гаде и смраде по разним дискусијама. Само такви случајеви могу да се воде логиком Томислава Николића који је замерио Дулићу на годинама непримереним за ту функцију, да човека који гази четврту банку називају "клинчетом" или да као валидан аргумент у прилог тези о неспособности Дулића да води скупштинска заседања наводе - свирање тамбуре.

Edited by ..., 25 May 2007 - 09:57.


#9 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 25 May 2007 - 11:37

QUOTE(... @ 25 May 2007, 10:56) <{POST_SNAPBACK}>
Па не знам, можда да им предложимо неку дежурну форумску уметницу, чије "мисли" можда понајбоље осликавају сав препотентни идиотизам разних "аналитичара" који гаде и смраде по разним дискусијама. Само такви случајеви могу да се воде логиком Томислава Николића који је замерио Дулићу на годинама непримереним за ту функцију, да човека који гази четврту банку називају "клинчетом" или да као валидан аргумент у прилог тези о неспособности Дулића да води скупштинска заседања наводе - свирање тамбуре.



blink.gif blink.gif blink.gif

i evo nekog ko pljuje radikale a koristi njihov diskurs! nervoza, verbalna agresija i recnik u najreprezentativnijem maniru srpskih radikala!

pusti ti nas sto "gadimo i smrdimo" po gorumskim temama , evo idi ti nadjubri koju forumsku diskusiju da procveta

Edited by Saoirse, 25 May 2007 - 11:43.


#10 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 25 May 2007 - 12:16

Nisam na vreme provalila ovaj topik, pa sam komentar ostavila ovde...

A to što svira u tamburu (verovatno ume i da peva) - wow! Samo + više. smile.gif

#11 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 25 May 2007 - 12:34

evo citam vesti i moram da priznam da su mu izjave potpuno na mestu (upucene radikalima )

ne znam ko mu je pisao birografiju i poslao je u novine uradio je lousy job .....ali nadam se da ce se pokazati kao totalno missleading po pitanju utiska;)


a sto se tice kombinacije sviranja u tamburu i pevanja...i nije neka preporuka ....to i Dinkic ume blink.gif

Edited by Saoirse, 25 May 2007 - 12:35.


#12 nestasna ameba

nestasna ameba
  • Members
  • 82 posts

Posted 25 May 2007 - 12:34

meni se u principu svidja sto je mladji, nadam se da ce dokazati ukazano poverenje, ali bojim se da ce nam dzaba biti to sto je tako mlad i na prvu loptu odlucan kad u skupstini sede fosili i doskolovani buzdovani, cast izuzecima.
no, vreme ce pokazati...

#13 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 25 May 2007 - 12:37

QUOTE(nestasna ameba @ 25 May 2007, 13:34) <{POST_SNAPBACK}>
meni se u principu svidja sto je mladji, nadam se da ce dokazati ukazano poverenje, ali bojim se da ce nam dzaba biti to sto je tako mlad i na prvu loptu odlucan kad u skupstini sede fosili i doskolovani buzdovani, cast izuzecima.
no, vreme ce pokazati...



ne razumem kako je to sto je mladji preporuka samo po sebi za predsednika parlamenta???

Edited by Saoirse, 25 May 2007 - 12:38.


#14 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 25 May 2007 - 12:39

koristi internet

#15 nestasna ameba

nestasna ameba
  • Members
  • 82 posts

Posted 25 May 2007 - 12:39

ne kazem da je to preporuka, nego mi je dosta kojekakvih nikolica, micunovica (mada, njemu svaka cast), borki i slicnih... daj boze da u skupstini prosek uskoro bude 38 godina... moj stav, ne mora da znaci da sam u pravu.