Jump to content


Photo

ORIGINAL@


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
43 replies to this topic

#31 kobac

kobac
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 31 May 2007 - 20:54

ma ne 'vodi ljubav' originalan, nego lep happy.gif

jednom mi je devojka trazila da joj napisem pesmu...
('ako cu ja da kuvam, ti nam pevaj')

i napisao sam, onako... inzenjerski..
seo za sto, uzeo papir i olovku, nabacio neke misli,
srimovao nekoliko reci... ukratko: uzas zivi.

ona se naravno odusevila.
mada mi nikad posle nije trazila da ista pisem niti je tu pesmu pominjala.

a ni ja se nesto ne secam kakva je ta vecera bila.
druge (manje originalne) stvari su nas obuzele

#32 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 01 June 2007 - 07:58

QUOTE(Tihajeza @ 29 May 2007, 22:09) <{POST_SNAPBACK}>
Mnogi su pokusali kod mene da budu originalni, smisljali svasta, radili ono sto su mislili da nikad nece. Ali sve sto su postigli da su mi kasnije omogucili par dobrih prica za u drustvu.
Znaci, ne pali nista samo zbog jednog originalnog trenutka, tj. upalilo bi mu i bez toga, ako ti je to njega,... if you know what I mean?

WOW

ti mora da si ili mrak riba ili si oralno izrazavanje dovela do savrsenstva.
posto u pisanoj formi odajes utisak nekoga sa intelektom malo bolje razvijene kisne gliste.

#33 Tihajeza

Tihajeza
  • Members
  • 98 posts

Posted 01 June 2007 - 18:31

QUOTE(voja i @ 1 Jun 2007, 08:58) <{POST_SNAPBACK}>
WOW

ti mora da si ili mrak riba ili si oralno izrazavanje dovela do savrsenstva.
posto u pisanoj formi odajes utisak nekoga sa intelektom malo bolje razvijene kisne gliste.


Vickasti gospodine,
Ocajna sam riba (tiha jeza), usmeno sklopim recenicu dve, a i ne znam da pisem (ovo diktiram).
Zamisli kakvi su tek likovi koji su se trudili oko mene.

Edited by Tihajeza, 01 June 2007 - 18:52.


#34 kobac

kobac
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 01 June 2007 - 20:31

QUOTE(voja i @ 1 Jun 2007, 00:58) <{POST_SNAPBACK}>
WOW

ti mora da si ili mrak riba ili si oralno izrazavanje dovela do savrsenstva.
posto u pisanoj formi odajes utisak nekoga sa intelektom malo bolje razvijene kisne gliste.


po istoj logici...
ti vojo mora da si oralno mnogo prijatniji nego ovako pismeno

jer inace ne bi daleko dogurao sa ovakvim pristupom
cak ni prema onim ribama koje nemaju bracu, ortake, oceve ili vec koga
da ti objasni par stvari glede superiornosti... ako vec ne estetske ili intelektualne..
ono makar - fizicke.

#35 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 02 June 2007 - 09:19

QUOTE(Tihajeza @ 1 Jun 2007, 19:31) <{POST_SNAPBACK}>
Vickasti gospodine,
Ocajna sam riba (tiha jeza), usmeno sklopim recenicu dve, a i ne znam da pisem (ovo diktiram).
Zamisli kakvi su tek likovi koji su se trudili oko mene.

tihajezo,

moguce je da sam pogresno protumacio tvoj prethodni post te ukapirao da pokusavas da se prikazes kao femme fatale kojoj je omiljena zabava prepricavanje svojih uspeha u u cilju zabave drustva.
u tom slucaju, izvini.


da, zamisljam.
recimo kompulsivni ivanhoe wannabe.

Edited by voja i, 02 June 2007 - 09:37.


#36 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 12 August 2007 - 02:07

Heh, tek sad videh ovu temu, pa da je oživim posle dva meseca.

Elem, devojci u koju sam ludački bio zaljubljen, napišem pesmu i preko nekoliko posrednika joj pošaljem (odštampanu), tako da ona ne može da utvrdi ko je u pitanju. Pesma je san snova, ona se oduševi, čak je i meni jednom prilikom pročita telefonom (možda i proveravala da vidi moju reakciju) a ja sve u wow varijanti.

Onda joj dam disk sa nekom simpatičnom posvetom na crvenom papiru, koju napišem rukom.

Onda napišem još jednu pesmu i ponovo pošaljem preko posrednika, a u pesmi se nalazio ključ za otkrivanje: "...znam da će me otkriti. Prepoznaće rukopis sa neke strane. Kompas svakog stiha nosim na crvenom tepihu osmeha pred njom..."

Kada je uporedila posvetu sa crvenog papira i rukopis druge pesme, shvatila je da sam to ja.

Na kraju ništa nije bilo sad.gif

#37 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 19 August 2007 - 21:39

Ih, ovde su samo muski originalni... I sve to uglavnom da bi osvojili/obradovali/odobrovoljili devojku/ogrebali se za nesto... wink.gif
A moze se biti originalan i kad ne ocekujes "pozitivne poene". Originalnost radi originalnosti.
Sta ja znam... Kolacici odgovarajuceg oblika ili "natpisa" (da sve odgovara prilici, a jos su i rucni rad), pravljenje raznih dzidza-bidza, strikanje shala, pravljenje i iscrtavanje pisama/lepljenje susenih cvetova, pisanje vrcavih i vickastih (pomalo i Jerotskih innocent.gif ) pesmica... anonimno uplacivanje kredita za mob, anonimno ubacivanje dzidza-bidza i cveca u postansko sanduce... biggrin.gif sta sve ne. cool.gif

Edited by FranziskaKafka, 19 August 2007 - 21:43.


#38 tiger

tiger
  • Members
  • 402 posts

Posted 19 August 2007 - 22:49

QUOTE(FranziskaKafka @ 19 Aug 2007, 22:39) <{POST_SNAPBACK}>
anonimno uplacivanje kredita za mob


Samo sam ovo uradio. Izvalila me, ali nije joj se bas dopalo, iako nije imala kredita.

#39 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 19 August 2007 - 23:08

QUOTE(tiger @ 19 Aug 2007, 23:49) <{POST_SNAPBACK}>
Samo sam ovo uradio. Izvalila me, ali nije joj se bas dopalo, iako nije imala kredita.

Mozda je pomislila nesto kao: "Ju, ti bi da me kupis za obican kredit, kao fufu?!" roflmao.gif Muski to drugacije shvataju (valjda). Tj. mozda im je i super da ih neko "kupi". biggrin.gif A mozda je bila samo pogresna devojka.
Ne mogu reci da sam nesto postigla osim onog sto sam i htela - da iznenadim i obradujem. Niko me jos nije "tukao" zbog toga (mada je jedan obecao... u shali). ph34r.gif lol_2.gif

Edited by FranziskaKafka, 19 August 2007 - 23:38.


#40 Cosmic Sailor

Cosmic Sailor
  • Members
  • 60 posts

Posted 20 August 2007 - 09:17

prije par dana sam od cure dobio pljosku. bio sam veoma prijatno iznenadjen!

a jednom sam vise od mjesec dana sa torrenta skidao "3rd Rock from the Sun" kompletnu seriju, 24 GB, jer sam znao da joj je omiljena. cak sam joj istu poslao postom iako zivimo veoma blizu jer sam znao da veoma rijetko dobija pakete. njena reakcija je bila "jao hvala ti" tipa. mellow.gif od tada veoma se rijetko odlucujem za poklanjanje.

p.s to nije ova cura od koje sam dobio pljosku.

#41 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 20 August 2007 - 10:24

QUOTE(FranziskaKafka @ 20 Aug 2007, 00:08) <{POST_SNAPBACK}>
roflmao.gif Muski to drugacije shvataju (valjda).

ne, bar ovaj s kojim sam ja isprobavala originalnost (a i nije bilo muvanje već poslovni pregovori dry.gif )

ukratko, bilo neke sms razmene u kojoj sam tražila objašnjenja&argumente
lik uzvratio da mu curi kredit
ja ne budem lenja nego trknem do trafike i uplatim
a on se na smrt uvredio jer ga tretiram kao sponzorušu rolleyes.gif

edit: pregovori su naravno propali

Edited by Mioba, 20 August 2007 - 10:25.


#42 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 20 August 2007 - 14:32

Pih, ja mislila da je tema opcenita (i vjerojatno bi bila mnogo zanimljivija), kad ono samo o upucavanju. Da vam malo istrolujem topic:
Koliko znam, nikad nitko to nije napravio prije, ni poslije mene. Prenosim dio posta iz vlastite forumske povijesti,a sto ce mozda biti interesatno forumskim juniorima.

Eventualna poveznica s temom je sto mi se za vrijeme trajanja tog eksperimenta dosta muske populacije iz nekog razloga -upucavalo na razne nacine. biggrin.gif

Dakle, ovako je to bilo:


QUOTE
Vrlo je vazno odmah nakon zavrsene auto skole nastaviti s voznjom, sto takodjer cesto nije slucaj. Imala sam odlicnog instruktora koji mi je posebno naglasio da nastavim s voznjom odmah drugi dan nakon polozenog ispita. I kad je dosao taj dan, ja sam se doslovce tresla od straha, svjesna da pored mene vise nema nikog s dvostrukim komandama tko bi na vrijeme stao na kocnicu ili povukao rucnu ako ja nesto zeznem. Otezavajuca okolnost je bila i sto nisam rodjena zagrepcanka i sto su tramvajske i autobusne rute od tocke A do tocke B na koje sam navikla, posve drukcije od cestovnog prometa, tako da sam imala osjecaj da se (bez ikakvog vozackog iskustva) vozim po posve nepoznatom gradu. Ali sam vozila svakodnevno. U pocetku samo do posla i nazad, uvijek u istoj traci (hahaha) i ni mic dalje od toga. Bila sam spora, bojala sam se prestrojavanja, (pa se nisam ni prestrojavala) preticanja, svega. Trubili su mi, psovali me i tako to.

A upravo u to vrijeme se razgovaralo o donosenju novog Zakona o prometu, gdje je izmedju ostalog bilo govora o tome da bi "zeleni" vozaci pocetnici na autima trebali nositi poseban znak upozorenja. To se (na zalost) do danas nije realiziralo, ali sam ja tad dosla na ideju i od zutog kolaz papira izrezala veliki komad na kojem sam ogromnim crnim slovima napisala "VOZAČICA POČETNICA" i nakeljila ga na straznje staklo. Mislim, to je bila ziva smijurija; tri istosmjerne trake, ja u srednjoj, a ispred i iza mene -nikog, hahaha! Ljudi su mi mahali, pozdravljali me, nitko mi vise nije trubio, cak su izlazili u susret na razne nacine. Ja sam se pocela opustati i krenula u prestrojavanje, istina, u pocetku je to bilo po sistemu, dam zmigavac pa 5 minuta razmisljam hocu - necu. I tu su me pustali, blicali mi da se prestrojim, usporavali voznju da me puste, etc. Nisam taj fucking papir micala 2 mjeseca, dok mi nije poceo smetati u voznji nakon sto sam stekla odredjenu rutinu.


#43 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 20 August 2007 - 14:48

.... a sto se tice same teme, naoriginalniji je bio tip (26) koji me uopce nije pozdravljao niti toboze primjecivao na ulici, ali je poznavao moju mamu. I kad mene ne bi bilo kod kuce, on bi dolazio k njoj na kavu i donosio svakojake poklone; od cvijeca, bombonjera, do kuhinjskog posudja ( huh.gif ). I tako je to trajalo jedno tri mjeseca, (i mi smo vec debelo bili uvjereni da se pali na mamu) nakon cega joj je priznao da je zaljubljen u mene.

Cvijece je uvenulo, bombonjere smo pojeli, posudje zadrzali i tako se to zavrsilo. smile.gif

#44 Hartmann

Hartmann
  • Members
  • 223 posts

Posted 20 August 2007 - 18:11

Bio sam mlad i lud...poklonio sam devojci ljudsku lobanju koju sam ukrao iz biološkog kabineta. Ona je ofarbala, ubacila ono klasika cigaretu u zube i držala na vitrini. Gde ćeš lepši poklon?
Epilog : za krađu su optuženi učenici drugog odeljenja samo zato što je bilo lošije. Bad guys uvek najebu!