Jump to content


Photo

ORIGINAL@


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
43 replies to this topic

#1 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 18 May 2007 - 10:07

Za one kojima originalnost nije jaca strana, ili su samo u trenutnom deficitu sa idejama...

Evo sta mi se desilo: nesto se muvam sa nekom devojkom preko maila... Da ne ulazim u pricu, kaze ona:"Posto mi je danas rodjendan, smisli nesto originalno da mi cestitas, pa cu videti da li da ti oprostim;)". Ne reci dvaput! Posto znam samo u kojoj ulici zivi, odstampam na A4 "SRECAN RODJENDAN,VANJA!" sa sve tortom i znakom za "original", kako bih joj dao hint... I izlepim po svim ulazima u toj ulici... Odusevljena je priznala da se nije nadala bas tolikoj originalnosti...
Izgleda da ce mi biti oprosteno rolleyes.gif

E sad, posto nema topika na temu razmena ovakvih iskustava, iz razloga kolegijalnosti, solidarnosti i altruizma, da cujem... Iskustva?

#2 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 18 May 2007 - 15:36

Sta si ti toliko skrivio, preneo joj neki virus, unistio joj hard, sta?

Enivej, mene devojka kad upozna, svaki izliv neznosti tretira kao vrlo originalan potez ph34r.gif

Bio sam u dve originalne i nadasve extremne pozicije: kao sekundant slobodnom penjacu na 3.sprat, da zalepi sliku (ex)ribi na staklo sa spoljne strane prozora. Nikakva oprema, truo oluk i gromobran, noc...nas dvojica navareni ph34r.gif Zgrada u Vlajkovicevoj, dvorisna, da se ne ofiram dalje...neki slepac nas vidi pozove muriju iz stanice u Majke Jevrosime. Zamalo debakl, dosli su minut posto je ovaj sisao, krili smo se u nekom podrumu 4h, nesigurni dal su ovi otisli. Itripovani...uh.

Q-chka mu ujutru rekla da je lud, da se udaje i da ne pokusava vise.

Ja u glavnoj ulozi: na 70m dubine izjavljujem ljubav ribi, ciji se mamurni decko nalazi na "sigurnih" 30m, iznad nas ph34r.gif Dobro sam prosao tih 30tak sekundi koliko sam smeo da se zajebavam, kad smo izasli, do dana danasnjeg - nista vise dry.gif

Pusti mail, pusti originalnost, i izadji na ulicu. Ovo ostalo je precenjeno smile.gif

#3 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 18 May 2007 - 16:03

QUOTE(Vasili Zajcev @ 18 May 2007, 16:36) <{POST_SNAPBACK}>
...Q-chka mu ujutru rekla da je lud, da se udaje i da ne pokusava vise...

... do dana danasnjeg - nista vise dry.gif ...

Pusti mail, pusti originalnost, i izadji na ulicu. Ovo ostalo je precenjeno smile.gif

Slazem se.

@K: Samo ne treba istrcavati sa velikim gestovima...
Obicno je u pitanju tjurka koja ce ili ostati blagonesvesna originalnosti i truda, ili ce joj prijati tolika paznja ali ce je zloupotrebiti kad je vec dzabe.
Dam ti/das mi sistem je najbolji. Ako izleces preko mere lose prodjes u vecini slucajeva. dry.gif

Edited by faramir, 18 May 2007 - 17:24.


#4 debaser

debaser
  • Members
  • 660 posts

Posted 18 May 2007 - 16:08

QUOTE(Vasili Zajcev @ 18 May 2007, 14:36) <{POST_SNAPBACK}>
Bio sam u dve originalne i nadasve extremne pozicije: kao sekundant slobodnom penjacu na 3.sprat, da zalepi sliku (ex)ribi na staklo sa spoljne strane prozora. Nikakva oprema, truo oluk i gromobran, noc...nas dvojica navareni ph34r.gif Zgrada u Vlajkovicevoj, dvorisna, da se ne ofiram dalje...neki slepac nas vidi pozove muriju iz stanice u Majke Jevrosime. Zamalo debakl, dosli su minut posto je ovaj sisao, krili smo se u nekom podrumu 4h, nesigurni dal su ovi otisli. Itripovani...uh.

Q-chka mu ujutru rekla da je lud, da se udaje i da ne pokusava vise.


smile.gif surovo

#5 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 18 May 2007 - 16:24

QUOTE(KANDAhar @ 18 May 2007, 11:07) <{POST_SNAPBACK}>
Za one kojima originalnost nije jaca strana, ili su samo u trenutnom deficitu sa idejama...

Evo sta mi se desilo: nesto se muvam sa nekom devojkom preko maila... Da ne ulazim u pricu, kaze ona:"Posto mi je danas rodjendan, smisli nesto originalno da mi cestitas, pa cu videti da li da ti oprostim;)". Ne reci dvaput! Posto znam samo u kojoj ulici zivi, odstampam na A4 "SRECAN RODJENDAN,VANJA!" sa sve tortom i znakom za "original", kako bih joj dao hint... I izlepim po svim ulazima u toj ulici... Odusevljena je priznala da se nije nadala bas tolikoj originalnosti...
Izgleda da ce mi biti oprosteno rolleyes.gif

biggrin.gif
a kazi, si je upoznao face2face il je samo preko maila?
dobra ti je fora, al ja sam davnih dana videla jednu josh bolju:
ogroman hamer papir zalepljen na ulazna vrata trospratnice u centru (ona stara gradnja), na kom pishe: X, izvuci svoj nosic iz ozona i nazovi me.
i zalepljena lepa tamnocrvena ruza.
savrsheno smile.gif

QUOTE(Vasili Zajcev @ 18 May 2007, 16:36) <{POST_SNAPBACK}>
Nikakva oprema, truo oluk i gromobran, noc...nas dvojica navareni

laugh.gif

edit: pogreshan citat.

Edited by Dunadan, 18 May 2007 - 16:26.


#6 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 18 May 2007 - 18:04

Bivsoj sam za 14.II kupio i montirao onu providnu dasku za WC sa skoljkama iznutra. Njena WC daska je bila polomljena i svaki put kada bi je podigao ova bi ispala i zvucalo je kao da orgijam sa maljem od 15kg po plocicama kupatila. A ona je zivela sa kevom i sestrom tako da im je daska bila vecito spustena, a ni nije bilo nikog da popravi. Posle smo imali uzas problema da objasnimo poklon njenoj majci, a i na faxu kada se proculo za poklon.

Edited by Maltese, 18 May 2007 - 18:09.


#7 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 18 May 2007 - 19:59

QUOTE(Maltese @ 18 May 2007, 19:04) <{POST_SNAPBACK}>
Bivsoj sam za 14.II kupio i montirao onu providnu dasku za WC sa skoljkama iznutra. Njena WC daska je bila polomljena i svaki put kada bi je podigao ova bi ispala i zvucalo je kao da orgijam sa maljem od 15kg po plocicama kupatila. A ona je zivela sa kevom i sestrom tako da im je daska bila vecito spustena, a ni nije bilo nikog da popravi. Posle smo imali uzas problema da objasnimo poklon njenoj majci, a i na faxu kada se proculo za poklon.


hm, o svojim idiotlucima slicne vrste bolje da ne pricam biggrin.gif
ali originalno je bilo u 29. novembra (odnosno Despota Stefana blvd, sada)*, izmedju dva drveta, poprilicno visoko razapeto nekako belo platno sa crvenim slovima i puno corova "X, mnogo mi nedostajes, oprosti mi"... Stajalo je tako mozda dve nedelje pa je 1) puklo 2) X ga je presekla

#8 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 18 May 2007 - 20:17

Jebote, koji sam ljakse, zaboravio sam najvecu zivotnu romansu: upoznam se sa ribom u Belorusiji, poljakinja, san snova. Minus 30C, vodka, jurnjava sa KGBom, deportuju nas posle par dana...ja se zaljubim ko nikad! Ostanemo u kontaktu, smuvamo se i zvanicno i krenemo da furamo long distans relejshnship...e da, zaboravih - kao jedna od stvari na koje smo se zajedno isekli u Belorusiji je bio Njujork i provukla se neka pijana prica o (mislim) "Stigla vam je posta!" filmu (ili bese Besani u Sijetlu)...enivej, ona scena kad se oni dogovore da se nadju na Impajeru innocent.gif ...i kao i mi se dogovorimo za to isto, nekad, negde, ako...pijana romanticna prica.

Odem na specijalizaciju u US posle godinu dve, mi vec furamo uveliko, a ona resi da me poseti za svoj rodjendan. Setim se te price, isplaniram zajednicki put u Njujork (is DC-a) i JA KUPIM PRSTEN blush.gif
...odemo u veliku jabuku, pada kisa ali sizimo-ludimo, ja je sve navodim ka Impajeru taj dan, na kome, jelte, 'ocu da "kleknem" ph34r.gif Jebem ti zivot - dodjemo do zgrade, a njena gornja polovina cela u oblaku, "zatvoreno za posetioce!" huh.gif ...kako sam se sjebo'! Ali moram i dalje da glumatam veselu budalu...a sve razmisljam o alternativnoj lokaciji. Smorimo se posle tog kvasenja po Menhetnu i krenemo nazad u Kvins, na gajbu. Ja beeeesan, ne znam sta da radim, njoj taj dan rodjis, nije red da prenosim u sledeci dan...i tu mi u metrou, alkoholicarski receno, dodje lucidan trenutak - AKO NE MOGU NA SAMOM VRHU SVETA, MOGU NA NJEGOVOM DNU! Kleknem u vagonu, izvadim kutijicu i pred 20tak crnaca i portorikanaca koji freneticno aplaudiraju i navijaju, je "pitam" ph34r.gif (e, da ste joj videli facu, dok ovi kraljevi urlaju)
...jok i nije pristala, prihvatila bi i mnogo gore samo da ustanem sa poda vagona cool.gif

Par crnaca izaslo na nasoj stanici, ja se otvorio za neke limenke vopsa, oni nam svirali na plasticnim kantama i tako...romanticno i originalno smile.gif

#9 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 18 May 2007 - 20:30

Koji si ti car. Ja nesto i neverujem u long distance zajebancije, pa ostajem u kontaktu cisto radi gajbe, ako otputujem u taj deo sveta biggrin.gif

#10 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 18 May 2007 - 20:52

QUOTE(Vasili Zajcev @ 18 May 2007, 21:17) <{POST_SNAPBACK}>
...jok i nije pristala, prihvatila bi i mnogo gore samo da ustanem sa poda vagona cool.gif


i? Šta je bilo posle ? smile.gif

:pssst, Hujoo, daj kokice:

#11 Step

Step
  • Members
  • 505 posts

Posted 18 May 2007 - 20:52

Vasili, legendo! smile.gif

#12 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 18 May 2007 - 21:00

QUOTE(faramir @ 18 May 2007, 17:03) <{POST_SNAPBACK}>
Obicno je u pitanju tjurka koja ce ili ostati blagonesvesna originalnosti i truda, ili ce joj prijati tolika paznja ali ce je zloupotrebiti kad je vec dzabe.
Dam ti/das mi sistem je najbolji. Ako izleces preko mere lose prodjes u vecini slucajeva. dry.gif

blago (si ga) tebi kada mozes tako da razmisljas.
ili je ovo iz licnog iskustva, pa bi trebalo da mi bude zao?

i super ti je to "dam ti/das mi".
skoro pa kao robna razmena.
dry.gif

Edited by voja i, 18 May 2007 - 21:40.


#13 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 18 May 2007 - 22:18

QUOTE(voja i @ 18 May 2007, 22:00) <{POST_SNAPBACK}>
blago (si ga) tebi kada mozes tako da razmisljas.
ili je ovo iz licnog iskustva, pa bi trebalo da mi bude zao?

i super ti je to "dam ti/das mi".
skoro pa kao robna razmena.

Mozda si ti imao pozitivna iskustva sa neogranicenom paznjom i pozrtvovanjem, pricam generalno ako je to jednosmeran proces onda je i slepa ulica, ako je dzabe onda i nema vrednost. Siguran recept da na kraju ti ispadnes lud i veseo.
Mislis da vecina riba danas pada na poeziju ili na dobra kola?
I naravno sve si pogresno razumeo. Nikakva robna razmena, pricao sam o emocijama i ne-zaletanju wink.gif

edit:
daleko od toga da sam zenomrzac, ali da jesam bio budala par puta jesam, ko nije smile.gif

Edited by faramir, 18 May 2007 - 22:19.


#14 Cosmogroove

Cosmogroove
  • Members
  • 265 posts

Posted 18 May 2007 - 22:33

QUOTE(faramir @ 18 May 2007, 23:18) <{POST_SNAPBACK}>
...ako je to jednosmeran proces onda je i slepa ulica, ako je dzabe onda i nema vrednost...

meni tebe zao

#15 Markisha

Markisha
  • Members
  • 164 posts

Posted 18 May 2007 - 22:38

QUOTE(faramir @ 18 May 2007, 23:18) <{POST_SNAPBACK}>
ali da jesam bio budala par puta jesam, ko nije smile.gif

hm, ja nisam bio (par puta)...vec mnogo vise bre....

pisao pesme, punio stan laticama ruza i svecama, vodio na iznenadna putovanja.....eh, kad se samo setim....
damn u woman, damn u I say laugh.gif cool.gif