Jump to content


Photo

Muskarci i kozmetika


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
404 replies to this topic

#16 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 16 May 2007 - 12:13

QUOTE(incognito @ 16 May 2007, 13:04) <{POST_SNAPBACK}>
This product was not tested on animals, women served the purpose tongue.gif laugh.gif
mislim da je to slaba uteha, imajuci u vidu dimenziju buducih (bekamovskih) dogadjaja tongue.gif

a i inache, glede topika, verujem da je sasvim poshteno da chovek chini sam sebi ono sto ochekuje da druge chine sebi. tu su naravno prvi poklekli ovi sa zenama, neprekidno & bezochno izlagani kutijicama, flashicama, teglicama... u privatnosti svog kupatila. al kad jednom chovek udje u taj vilajet - nea nazad wink.gif

samo josh da saloni uvedu nocnu inkognito smenu, zvanu "sve po ladu" ...

#17 burekdzija

burekdzija
  • Members
  • 530 posts

Posted 16 May 2007 - 12:31

QUOTE(thermal bug @ 16 May 2007, 13:13) <{POST_SNAPBACK}>
tu su naravno prvi poklekli ovi sa zenama, neprekidno & bezochno izlagani kutijicama, flashicama, teglicama... u privatnosti svog kupatila. al kad jednom chovek udje u taj vilajet - nea nazad wink.gif

Vidis, vidis, tacno. Ovo mi nije palo na pamet, a znao sam da ce od te rabote nesto lose da ispadne! Pogresili smo kad smo vam dali pravo glasa, eto to je! rolleyes.gif

A sto se tice Viktorije i Bekama, nemojte biti tako surovi, ja kontam da oni samo prodaju sebe, a posto je ovaj zaboravio da igra fudbal (ako je ikad i znao), sta im drugo ostaje.

#18 yossarian

yossarian
  • Members
  • 3,774 posts

Posted 16 May 2007 - 12:41

QUOTE(burekdzija @ 16 May 2007, 13:31) <{POST_SNAPBACK}>
Vidis, vidis, tacno. Ovo mi nije palo na pamet, a znao sam da ce od te rabote nesto lose da ispadne! Pogresili smo kad smo vam dali pravo glasa, eto to je! rolleyes.gif

A sto se tice Viktorije i Bekama, nemojte biti tako surovi, ja kontam da oni samo prodaju sebe, a posto je ovaj zaboravio da igra fudbal (ako je ikad i znao), sta im drugo ostaje.


Ej, a zaboravili ste XVII i XVIII vek u kome su dobrostojeći muškarci nosili pudrijere, puderisali lica i perike, nosliki svilu i čipkane kragne, manžetne i čarape. Stari Kazanova je osvojio mnoga ženska srca izuzetnim kvaliteom baš te čipke i svile, te vrhunskim mirišljavim puderima... Ukratko, žene su uvek padale na kicoše, ništa novo.

Što se mene tiče, nisam otkrio čari kozmetike. Šampon, gel za tuširanje, kolonjska voda, dezodorans, sprej za noge (stvarano dobro radi) --- i to je sve.

Ne paničim oko bora, sede ne farbam.

#19 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 16 May 2007 - 12:42

Ma da, k'o u Ameriki za vreme prohibicije... Udjes u neugledni lokal na kome pise 'Hemijsko ciscenje' a onda se straznjim stepenicama spustis do podruma gde te cekaju kabareT, 'nocne dame', fine kozne fotelje i obilje alkohola biggrin.gif ... Tako moze i da pise na nekoj tabli 'Teretana Cetnik' a dole u podrumu sve spremljeno za pedikir i manikir, kvarcovanje, blajhanje kose, depilaciju itd. Obavezno staviti dva neugledna primera muske vrste sa bradama do pupka i tepihom na ledjima kako mlate masnu gibanicu i dizu zardjale tegove, tek da se otklone sve sumnje biggrin.gif

Sto se mene tice, ja sam dokazani wossie (©Zverilla) pa nemam potrebe da se krijem (niti imam sta da krijem), al cenim da ce mnogima trebati neki paravan za higijensko-kozmeticke navike, ako od nikog drugog, ono od samih sebe da im se macho elemenat ne ukvari. Ono u smislu - jeste, mazem se kremicama, ali nije to iz kozmetickih razloga nego `volim malo privatnosti pa nemam sta drugo da radim sa rukama za to vreme` ili `koza mi je presuva pa moram, inace ne bih ni u ludilu` i tako ti fazoni... Niko da prizna da radi neki od tih 'pederskih' zahvata cisto zato sto mu prija, zato sto voli da lepo izgleda ili tako to... Ma jok, uvek je to neki zdravstveno-psiholoski razlog, dok je on inace po drugim pitanjima 100% macho muskarcina (as in dlake na svakom kvadratnom centimetru koze, tusiranje jednom nedeljno, brijanje kad se nadje vremena i osvezavajuci miris miksa belog i crnog luka i piva koji se siri iz njegovih usta)...

#20 burekdzija

burekdzija
  • Members
  • 530 posts

Posted 16 May 2007 - 12:44

QUOTE(Yossarian @ 16 May 2007, 13:41) <{POST_SNAPBACK}>
Ej, a zaboravili ste XVII i XVIII vek u kome su dobrostojeći muškarci nosili pudrijere, puderisali lica i perike, nosliki svilu i čipkane kragne, manžetne i čarape. Stari Kazanova je osvojio mnoga ženska srca izuzetnim kvaliteom baš te čipke i svile, te vrhunskim mirišljavim puderima... Ukratko, žene su uvek padale na kicoše, ništa novo.

Er, da... al oni se bas nisu puno kupali ph34r.gif

#21 burekdzija

burekdzija
  • Members
  • 530 posts

Posted 16 May 2007 - 12:46

QUOTE(incognito @ 16 May 2007, 13:42) <{POST_SNAPBACK}>
`volim malo privatnosti pa nemam sta drugo da radim sa rukama za to vreme`

Huh, provaljen sam biggrin.gif

#22 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 16 May 2007 - 12:51

Ma ne brini se, ti ces zato u 60-oj da 'pecas' babe na ocuvano lice, osmeh i vitalnost, dok ce drugi pokusavati da ih love na stomacinu i pit-bull kozu biggrin.gif Cista investicija u buducnost wink.gif

#23 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 16 May 2007 - 13:09

E, pretece me sa ovim topikom, bas sam nesto razmisljao da je mozda vreme da vidimo da li ima nesto korisno za namazati... sad samo da se zapljunem (ali gledam da li ce biti nekih korisnih ideja ili mozda preporuka za pojedine proizvode)

#24 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 16 May 2007 - 13:16

chek-chek, a jel vi uopshte volite da izgledate lepo ili vas nonshalantno nije briga ili bash ne volite nikako unsure.gif

missim, kake kreme za zdravlje, zna se za sta to sluzi! ene je brizitka, zbrchkana ko ona kuca sa vishkom koze, sto ne mogu da joj se setim imena, a kladim se da je zdrava ko dren wink.gif

da ne bude zabune: ja podrzavam mushko mackanje, samo moram da se zavitlavam biggrin.gif

Edited by thermal bug, 16 May 2007 - 13:17.


#25 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 16 May 2007 - 13:24

QUOTE(thermal bug @ 16 May 2007, 08:16) <{POST_SNAPBACK}>
chek-chek, a jel vi uopshte volite da izgledate lepo ili vas nonshalantno nije briga ili bash ne volite nikako unsure.gif

missim, kake kreme za zdravlje, zna se za sta to sluzi! ene je brizitka, zbrchkana ko ona kuca sa vishkom koze, sto ne mogu da joj se setim imena, a kladim se da je zdrava ko dren wink.gif

da ne bude zabune: ja podrzavam mushko mackanje, samo moram da se zavitlavam biggrin.gif


...zipa bubo, znas kako stoje stvari kod viska testosterona - tri stvari ne mogu da se dese - da priznas da nisi u pravu, da priznas da zene jednako dobro voze kola i da kazes da se mazes da bi izgledao mladji...nemoj molim te to da trazis od nas, izuzev ako ne zelis da pokrenes nepovratni proces samounistenja univerzuma...

...ipak, for the record, hidratantna/vitaminska krema za telo se koristi i 'za zdravlje' (sprecavanje oroznjavanja i pucanja i tako to) ...s druge strane, znamo, naravno, i zasto se koristi antirid, jelte...

#26 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 16 May 2007 - 13:29

e, pardon burekdžiji na malom trolu <koji to i nije> ali kad je već tema tu O:)

elem, meni rekli da treba te kremice preventivno još dok si skroz mlad i tako to
i dobro ja onda tako tu i tamo, nekad kupila sama nekad dobijala tu i tamo neke take rabote za rođendane i sl
i lepo
ali, bilo je tu (i još uvek ima) i nekih hidratantnih, i večernjih, i dnevnih, i protiv bora, i koješta, i sad ja ne znam da li je to ultra-bitno koja je koja ili je važno samo da nešto bude?
i ako jeste ultra-bitno koja je koja, onda zašto?

inače super mi dođe protiv isušivanja kože npr zimi ili posle čišćenja

Edited by Amlie, 16 May 2007 - 13:30.


#27 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 16 May 2007 - 13:41

Ma i silikone cete da ugradjujete zbog nas laugh.gif
Gledala sam pre neko vece na Diskaveriju emisiju o plasticnoj rekonstrukciji, i, negde na Beverli Hilsu, frajeri u drugoj mladosti daju silne novce za "budzenje" misica silikonima. Neki suvopicasti pacenik se pretvori u GLADIJATORA! Kao nakon pet godina intenzivnog treninga u teretani. Fuckin' unbeliveble!

I zato se vi, lepotani nasi forumski, slobodno mackajte i lickajte bez grize savesti. roflmao.gif

#28 yossarian

yossarian
  • Members
  • 3,774 posts

Posted 16 May 2007 - 13:49

QUOTE(jelisaveta @ 16 May 2007, 14:41) <{POST_SNAPBACK}>
Ma i silikone cete da ugradjujete zbog nas laugh.gif
Gledala sam pre neko vece na Diskaveriju emisiju o plasticnoj rekonstrukciji, i, negde na Beverli Hilsu, frajeri u drugoj mladosti daju silne novce za "budzenje" misica silikonima. Neki suvopicasti pacenik se pretvori u GLADIJATORA! Kao nakon pet godina intenzivnog treninga u teretani. Fuckin' unbeliveble!

I zato se vi, lepotani nasi forumski, slobodno mackajte i lickajte bez grize savesti. roflmao.gif


Još kada se damo narokati botox-om, život će postati večiti osmeh...

#29 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 16 May 2007 - 14:05

u teenage periodu sam vrlo cesto isla kod kozmeticara a sad skoro nikad (bilo je vise posla za kozmeticare, u medjuvremenu sam naucila da se sama negujem itd).

u to neko vreme (rane devedesete) sam bila sokirana brojem muskaraca koji dolaze kod kozmeticara u srbiji. mali salon, novi beograd (da udje u zapisnik wink.gif), a svaka treca musterija muskarac. na dugotrajnom vecanju sa drugaricama, posle prvog spotting muskarca u salonu sam zakljucila da on mora biti peder wink.gif e onda su poceli da se redjaju muskarci tipa "head and shoulders"* pa sam mudro zakljucila da samo dizelasi idu kod kozmeticara. mlados' -- ludos', u medjuvremenu mi je to postalo bas sexy wink.gif [muskarci koji neguju lice, a ne head and shoulders muskarci] kad zavirim nekom muskarcu u kupatilo, to je prvo sto gledam wink.gif

mene interesuje, sta misle forumasi koji ne zive u srbiji da li se srpski muskarci, nasuprot ustaljenom misljenju da su balkanske svinje, vise neguju nego muskarci u (nekim) drugim zemljama? ja sam primetila da nemacki muskarci gotovo nikad ne koriste deo/parfem. srpski muskarci istresu bocicu parfema na sebe da moze da ti pozli samo ako stganu pored tebe u busu. kako je u mojoj rodnoj podgorici, necu ni da spominjem wink.gif mozda je samo do parfema a ne do stvarne nege.

trolcic za ameliju:
ja u tvojim godinama wink.gif ne bih koristila kremu protiv bora a narocito ne za zatezanje koze.

* head and shoulders = izprenabildovani muskarci kojima je zakrzljao vrat

Edited by paculla, 16 May 2007 - 14:08.


#30 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 16 May 2007 - 14:10

QUOTE(jelisaveta @ 16 May 2007, 08:41) <{POST_SNAPBACK}>
Ma i silikone cete da ugradjujete zbog nas laugh.gif
Gledala sam pre neko vece na Diskaveriju emisiju o plasticnoj rekonstrukciji, i, negde na Beverli Hilsu, frajeri u drugoj mladosti daju silne novce za "budzenje" misica silikonima. Neki suvopicasti pacenik se pretvori u GLADIJATORA! Kao nakon pet godina intenzivnog treninga u teretani. Fuckin' unbeliveble!

I zato se vi, lepotani nasi forumski, slobodno mackajte i lickajte bez grize savesti. roflmao.gif



...sad su se setili, a mene nocas ubise ramena od lat-raise-a ... mogao sam, znaci, da ustedim pet godina patnje i bola ... samo, dzabe ti ga, ako se oseca pod rukom kao i zenski ekvivalent (ne znam, tako kazu, nisam probao innocent.gif )...ili, nedajboze, bocnes iglom, a ono iscuri ...

...nego, nikako da cujem neku preporuku ...