Jump to content


Photo

Tool


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
78 replies to this topic

#31 elderane

elderane
  • Members
  • 28 posts

Posted 21 June 2007 - 13:05

Od danas u slobodnoj prodaji i karte za tribine po cijeni od 2500 dinara. Osim vec navedenih prodajnih mjesta i distributera, da napomenem da mozete i dalje da ih narucujete preko nasih sajtova:
www.terranostra-promotions.com/karte.php
www.legacy-promotion.net/karte.php?koncert=070905
www.tool-srbija.com/karte.php

#32 Vithor

Vithor
  • Members
  • 7 posts

Posted 16 July 2007 - 22:29

QUOTE(debor @ 12 Jun 2007, 11:09) <{POST_SNAPBACK}>
...ko dodje na koncherto shvatiche zasto TOOL vredi i vishe od 2500 din.



Debor verovatno nocima sanja kako slusa Tool uzivo i pije dupli vinjak. cool.gif

Attached Files



#33 debor

debor
  • Members
  • 124 posts

Posted 08 August 2007 - 22:44

QUOTE(Vithor @ 16 Jul 2007, 23:29) <{POST_SNAPBACK}>
Debor verovatno nocima sanja kako slusa Tool uzivo i pije dupli vinjak. cool.gif


...zapravo mi se to zaista deshava! a sada nesto sasvim drugachije:

wjeshtica i brenin zele bebu.odlaze kod doktora no-a da im isproba placentu dal che da se primi.kada je doktor no stavio placentu pod mikroskop imalo se shta videti: pegula za shankom viche - daaaaaj pivoooo!!!daj!!! a jasminadarklorderka replicira piskutavo: ti maaaali, kadi odsechem to u gachama...

...brenin: jao wjeshtice ja nism ni znao kakve metalce krije moja placenta...hmmm cao!
...wjeshtica: to su genetske mutacije nastale pod uticajem mojih solaza, sada svaki chovek nosi zametak RF solaze u svojoj placenti...u svojoj HEVI METAL placenti!!!!!hahahahaHAHAHAHAHA!!!
...brenin: malo sam napet zbog ove veshtachke oplodnje, zasto mi nismo imali decu kao sav normalan svet?
...wjestica: hmmm...zadnji put kad smo imali decu prirodnim putem rodio si boru blajnd gardijana..a debor nas je napustio i pocheo da slusha tool nao svaki normalan srpski kvazizdrdrkani metalac intelektualac..mi zelimo dete koje che davlada metalskim rajem...
ulazi dart vejder u scenu polu go iz kacige shiba tool..."behold my sons...i am your father and i am going to sell you on wall street!
pali mu se displej na grudima iz njega progovara koshtunica...

...to be continued

#34 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 09 August 2007 - 04:32

QUOTE(jddipqd @ 12 Jun 2007, 23:52) <{POST_SNAPBACK}>
Hehe smile.gif

imam i ja jednu takvu samo sto je keva stavila negde da je ne izgubim... smile.gif dakle jos mesec dana^^

bila moja sestra kad su svirali u Turkuu i kaze da su vrh uzivo.jedino bolje sto je cula bili su Bodomi.

Edited by S.P.Q.R., 09 August 2007 - 04:33.


#35 Vithor

Vithor
  • Members
  • 7 posts

Posted 22 August 2007 - 10:26

Kostunica: Ja ne znam nista o mistifikaciji Tool - a, kako sada to... Stvara se Pegula odnekud: Hammm, pivo, ham, Sober necu daa budem, haaam,..... Upada General Dopuc: Ovaj, hm, ja imam najnabudzeniji Yugo u univerzumu. Tex: Da, podanice moj, mi cemo pokazati da pankerski duh vlada Tool - om od osnivanja, a da je Metal tu tek slepo crevo krativnosti. Vjestica: STAAA??? Slepo crevo? (Zabada TEx - a pesnicom, ovaj pada) General Dopuc: Smrt blasfemiji!! Tex: AAAAA!! (Vadi noz i krece da ubode Vjesticu, ispreci se Darth Vader i ubode njega) Vader: Kzhamahzmahaz, error, error, does not compute, if Tool plays Sober, then Pegula not... Khazhzmahazmhzhazz... (Pada i grci se) Pegula: Haaammm, ubise legendu... (Vadi AK - 47) Kostunica: Ijao, pa ovo je uzasno... Dolazi Velja iIlic: Sta se to radi, ko je ukrao Kalas sa leve krivine puta Mladenovac - Beograd? Pegula: Haaammm, why can't we be... (puca iz Kalasa, ubija Dopuca) DOpuc: Neeeeee, ubise me, Texe, ozivi me... Tex: Mrzi me, ne mogu... (Dolece helikopter, iz njega iskacu profesori Kragujevackog univerziteta) Profesori: Dajte indexe, da pisemo te ocene, ste poneli pare? Vjestica: Kakve bre pare? Profesori: Pa za ispite? (Pegula krece berserk, stavlja noz u usta posto je potrosio Kalas, krece da kolje profane) Pegula: Aarrghhaaagahh1!!!!

To be conjtinjud....

#36 morello

morello
  • Members
  • 317 posts

Posted 24 August 2007 - 09:48

pozdrav svima
Imao sam tu srecu da vidim TOOL dva puta dosad ukljucujuci Sziget Fest pre dve nedelje,to je nezaboravno iskustvo,sokantno!!!!
Jedina zamerka je sto su svirali kratko na Szigetu al festival je to tako da je i bilo manje vise ocekivano al u BGD-u imacemo full cert 2 sata tako da ce mislim ljudi biti pozitivno sokirani
Ako budu u BGD-u svirali FLOOD sto su ucinili na Szigetu bice bogami opsti haos
Jos nesto,samo se nadam da nece biti previse slikanja.bliceva inace ljudi samo da upozorim gledacemo Maynardovu guzicu 2 sata,ima on te tripove da okrene ledja ljudima.
Eto toliko
vidimo se na certu

#37 djeneralche

djeneralche
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 24 August 2007 - 10:04

QUOTE(morello @ 24 Aug 2007, 10:48) <{POST_SNAPBACK}>
gledacemo Maynardovu guzicu 2 sata


Једва чекам.

#38 morello

morello
  • Members
  • 317 posts

Posted 26 August 2007 - 07:59

QUOTE(djeneralche @ 24 Aug 2007, 10:04) <{POST_SNAPBACK}>
Једва чекам.



samo napred ako te to uveseljava

#39 elderane

elderane
  • Members
  • 28 posts

Posted 30 August 2007 - 01:03

Postovani fanovi Tool-a, obavjestavamo Vas da je unosenje foto aparata i kamera na koncert najstrozije zabranjeno!
Molimo Vas da ni nas ni sebe ne dovodite u neprijatnu situaciju da Vam obezbjedjenje oduzima aparate.
Takodje, pusenje unutar sale je zabranjeno, od strane menadzmenta benda. Dakle, vazi isto kao i za aparate, molimo vas da postujete ova pravila, i da se izbjegne svaki nesporazum, da svi mozemo na miru da uzivamo u spektaklu kakav samo Tool moze da izvede! I molimo Vas, nemojte nositi ranceve, torbe, nista slicno, ako igdje imate da ih ostavite. Tako cete lakse i uci u salu, i praviti manju guzvu, samim tim i manju nervozu.
Hvala na razumijevanju!
Terra Nostra & Legacy Promotion Team!

Edited by elderane, 30 August 2007 - 01:37.


#40 shinobi

shinobi
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 30 August 2007 - 01:37

pa taj tool ko bečka filharmonija, tamo neko tripovanje na spotovima, mrak, smrt, nakazni fetusi, a bune se što ljudi zapale cigare?

a i ti aparati su strašno štetni, zamisli uslikaće ih neko i to čak besplatno, mogli su lepo da prodaju specijalne karte za one sa fotoaparatima za 100 evra pa da se zna ko je najveći fan rolleyes.gif

#41 elderane

elderane
  • Members
  • 28 posts

Posted 30 August 2007 - 09:18

Kralju! smile.gif

#42 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 30 August 2007 - 09:38

QUOTE(elderane @ 30 Aug 2007, 02:03) <{POST_SNAPBACK}>
pusenje unutar sale je zabranjeno

Bravo! smile.gif

#43 elderane

elderane
  • Members
  • 28 posts

Posted 01 September 2007 - 20:03

Za sve koji dolaze na koncert:

Ulaz na tribine bice organizovan kroz ulaze B i C.
Ulaz na parter bice organizovan kroz ulaz Parter B.
Vlasnici Vip Fum, ili prvih 300 karata ulaze takodje na Parter B ulaz, koji ce paravanom biti podijeljen na dva dijela.
Prvih 300 ili vlasnici Vip Fum karata mogu da udju na koncert od 18:45, i apelujem na sve da se u to vrijeme pojave na ulazu Parter B, da kasnije ne bi stvarali guzvu.
Za sve ostale ulaz pocinje od 19:10.
Vidimo se na koncertu! Jos 4 dana!

#44 Deedee KV

Deedee KV
  • Members
  • 21 posts

Posted 02 September 2007 - 23:30

nema brige, pojavicemo se mnogo pre 18:45 tongue.gif

#45 debor

debor
  • Members
  • 124 posts

Posted 03 September 2007 - 09:56

QUOTE(Vithor @ 22 Aug 2007, 11:26) <{POST_SNAPBACK}>
Kostunica: Ja ne znam nista o mistifikaciji Tool - a, kako sada to...


...hmm da li sam kupio karte za parter ili za lozu...hmm boze da za lozu ipak ja sam prem...[u tom trenutku napolju kraj prozora kabineta zachuju se odjeci lajt sejbera koji mlate kroz vazduh, K krece ka prozoru da osmotri situaciju kad u istom trenutku kroz isti prolece odrubljena glava njegove sove...krik se prolama kabinetom] arghhh!ishchupali ste mi my third eye!!!kako chu sada da atrofi eni sens of kompeshn prema svom ljubljenom narodu...kako sada da izgledam kool u javnosti...[bumtraskrshpolom...upadaju members of tool kao dzedaji] mejnard:...mi smo doshli da oslobodimo srpski narod od lazi koje su prodrle dip vitin d bordrlajn njegove dushe..hmm da li ste chuli za moje kalifornijsko vino..da od krvi ga pravim.justin: ja nishta ne znam. ja sam samo basista. keri: kada saturn ascendira u trechem jupiterovom deklinantu datuma 6.6.6666 koji pomnozite sa prechnikom mog bas bubnja i frekvencijom kresh chinela i tome exponencijalno dodajete po 1/2 mandale svakog 15 u mesecu, jeste kao penzije, u 11/7 taktu igovorite tri puta aliluja..dobijate broj 1389. shta li sad to znachi koji K? adam: drugari jesti li za picu! uchitelj splinter nam je dao zadatak da slejvujemo dr. K nashim mochnim lajtsejberima, koje sam ja dizajnirao hvala, i da oslobodimo srBski narod od lazi i da srBski narod napokon moze da learn to swim i da srBski narod i da srBski narod..ej ovo nije losh motiv za nash naredni album, samo da ga razlozim na 1016 sitnih pasaza...hmmm. dr.K: neee prokletnici kalifornijski, neee mooozzzete nista uchiniti protiv tamne strane..izvodi magijski pokret rukom i u istom trenu pojavljuju se niotkuda tito i dart vejder. tito: ...pa vi momci ste nekakvi muzikanti boga mu? vejder: shad ap tito ju feget, moramo spasti dr.K od poshasti 5/4-kog takta...[vadi svoj lajtsejber i poseche junake iz kalifornije koji tripuju da su nindza kornjache a zapravo su dzedaji, elem poseche ih i njihova tela inkorporira u svoj darksajd lcd panel u grudima gde ovi ozive i kao posto vech nemaju kud ajde da imaju probu...i tako u miru kabineta dr.K tito, dr.K and dart vejder uzivaju u muzici tula sa vejderovog 7.1 ozvuchenja sa thc sertifikatom koji mu je sony ugradio u kacigu nedavno]

...to bi konjtinued.atomska bomba i njeni derivati.