Jump to content


Photo

Da li cete ispostovati svoju odluku...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#1 giger

giger
  • Members
  • 514 posts

Posted 11 May 2007 - 15:50

Ja sam bio jedan od mnogih koji su pricali kako vise nece glasati za DS, ako Kostunica ostane premijer.

DS je osvojio vecinu u ovom bloku i sada je prodao svoje glasace Jocicu i Kostunuci.


Ja cu svoje obecanje da ispostujem i na sledecim izobrima nema sanse da glasam za DS. Kako sada stvari stoje najverovatnije glasam za neku od manjina, najverovatnije za Rome.

#2 5ar

5ar
  • Members
  • 685 posts

Posted 11 May 2007 - 15:56

QUOTE(giger @ 11 May 2007, 16:50) <{POST_SNAPBACK}>
Ja sam bio jedan od mnogih koji su pricali kako vise nece glasati za DS, ako Kostunica ostane premijer.

DS je osvojio vecinu u ovom bloku i sada je prodao svoje glasace Jocicu i Kostunuci.


Ja cu svoje obecanje da ispostujem i na sledecim izobrima nema sanse da glasam za DS. Kako sada stvari stoje najverovatnije glasam za neku od manjina, najverovatnije za Rome.

Za koje ??
Šajn ili Đurić laugh.gif
Ovde ništa nije jednostavno.

#3 giger

giger
  • Members
  • 514 posts

Posted 11 May 2007 - 15:58

QUOTE(5ar @ 11 May 2007, 16:56) <{POST_SNAPBACK}>
Za koje ??
Šajn ili Đurić laugh.gif
Ovde ništa nije jednostavno.


Oh Boze, zar postoje dve struje?

#4 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 11 May 2007 - 16:04

Ja sam već ispoštovao tu svoju odluku rolleyes.gif ali neću imati problem da ponovo glasam za DS pod uslovom da u roku od 6 (šest) meseci nakon prve opstrukcije od strane DSS/NS (a za to je i 6 dana mnogo) obore ovu vladu i uđemo u ciklus izbora dokle god štetočine ne padnu ispod cenzusa i bude moguće formirati vladu bez njih.

#5 NPS

NPS
  • Members
  • 1,071 posts

Posted 11 May 2007 - 16:07

QUOTE
Oh Boze, zar postoje dve struje?


Postoje! laugh.gif Šain je radikalski predstavnik Roma (on je u skupštini čak rekao da neće glasati za DS kandidatkinju) a Djurić je baš romski predstavnik i veoma je obrazovan.. glasao je sa demo(no)krate.

Ne bi bilo loše da razmisliš i o Rizi (Preševska dolina), jer dajući glas njemu ti povećavaš mogušnost integracije ili reinegracije albanaca u srpsko društvo.
Ja sam čvrsto za Žareta i SDU , ali ni te dvije opcije stvarno nisu loše. Da nije bilo LDP koalicije i ja bih dao glas, ili Djuriću ili Rizi. innocent.gif

Edited by NPS, 11 May 2007 - 16:10.


#6 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 11 May 2007 - 16:07

QUOTE(srdjann @ 11 May 2007, 17:04) <{POST_SNAPBACK}>
Ja sam već ispoštovao tu svoju odluku rolleyes.gif ali neću imati problem da ponovo glasam za DS pod uslovom da u roku od 6 (šest) meseci nakon prve opstrukcije od strane DSS/NS (a za to je i 6 dana mnogo) obore ovu vladu i uđemo u ciklus izbora dokle god štetočine ne padnu ispod cenzusa i bude moguće formirati vladu bez njih.

ako su nakon ovoga sastavili vladu, sta mislis, kakva opstrukcija bi morala da se dogodi da bi se tadic pobunio?

#7 giger

giger
  • Members
  • 514 posts

Posted 11 May 2007 - 16:10

QUOTE(NPS @ 11 May 2007, 17:07) <{POST_SNAPBACK}>
Postoje! laugh.gif Šain je radikalski predstavnik Roma *(on je u skupštini čak rekao da neće glasati za DS kandidatkinju) a Djurić je baš romski predstavnik i veoma je obrazovan. Ne bi bilo loše da razmisliš i o Rizi (Preševska dolina), jer dajući glas njemu ti povećavaš mogušnost integracije ili reinegracije albanaca u srpsko društvo. Ja sam naravno za žaretovu SDU , ali ni te dvije opcije stvarno nisu loše. Da nije bilo LDP-a i ja bih dao glas Djuriću ili Rizi. innocent.gif


Za ovog Saina nisam znao, izgleda da je upravo ispao iz igre sto se mene tice. Djuric znam ko je. Svaka mu je na mestu, prepametan covek.

#8 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 11 May 2007 - 16:19

QUOTE(Diskutant @ 11 May 2007, 17:07) <{POST_SNAPBACK}>
ako su nakon ovoga sastavili vladu, sta mislis, kakva opstrukcija bi morala da se dogodi da bi se tadic pobunio?

To je već veoma diskutabilno i uopšte ne želim da ulazim u to jer bih verovatno došao do zaključka da se to nikako neće desiti - ono što je do mene je 100% jasno a ono što je do njih je - do njih.

#9 madamov

madamov
  • Members
  • 127 posts

Posted 11 May 2007 - 16:30

Ja ću poštovati, a neću "ispoštovati" odluku. cool.gif

#10 giger

giger
  • Members
  • 514 posts

Posted 11 May 2007 - 16:33

QUOTE(madamov @ 11 May 2007, 17:30) <{POST_SNAPBACK}>
Ja ću poštovati, a neću "ispoštovati" odluku. cool.gif



Blagis tebi...

#11 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 11 May 2007 - 17:12

ma glasam za Nenada Canka Pal Sandora i Jozefa Kasu necu vise sa Beogradom (i sve ispod Save) da imam nista.

#12 Crni_Gruja

Crni_Gruja
  • Members
  • 101 posts

Posted 11 May 2007 - 17:16



#13 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 11 May 2007 - 17:22

QUOTE(Crni_Gruja @ 11 May 2007, 18:16) <{POST_SNAPBACK}>


Novi slogan...
Elmer: Kostunica, Jocic, Ilic....JER ZIVOT NE MOZE DA CEKA!

#14 minail

minail
  • Members
  • 229 posts

Posted 11 May 2007 - 19:01

QUOTE(giger @ 11 May 2007, 16:50) <{POST_SNAPBACK}>
Ja sam bio jedan od mnogih koji su pricali kako vise nece glasati za DS, ako Kostunica ostane premijer.

DS je osvojio vecinu u ovom bloku i sada je prodao svoje glasace Jocicu i Kostunuci.
Ja cu svoje obecanje da ispostujem i na sledecim izobrima nema sanse da glasam za DS. Kako sada stvari stoje najverovatnije glasam za neku od manjina, najverovatnije za Rome.


laugh.gif

A zaista si verovao da ce biti neko iz DS-a?

Kad odrastes...

#15 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 11 May 2007 - 19:06

QUOTE(giger @ 11 May 2007, 16:50) <{POST_SNAPBACK}>
Ja sam bio jedan od mnogih koji su pricali kako vise nece glasati za DS, ako Kostunica ostane premijer.

DS je osvojio vecinu u ovom bloku i sada je prodao svoje glasace Jocicu i Kostunuci.
Ja cu svoje obecanje da ispostujem i na sledecim izobrima nema sanse da glasam za DS. Kako sada stvari stoje najverovatnije glasam za neku od manjina, najverovatnije za Rome.

Pa zašto ne za Čedu? blink.gif