Jump to content


Photo

Eurovision Song Contest 2007.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
354 replies to this topic

#1 happy

happy
  • Members
  • 6 posts

Posted 24 March 2007 - 16:36

Da li gledate EUROVIZIJU ?
Koji su vam favoriti ove godine ?
Da li vam se dopada nasa "Molitva" ?
Posetite www.escforever.com/charts.html i dajte 12 poena nasoj Mariji !
tongue.gif Pisite sve o ovom festivalu!

Attached Files



#2 InExcelsis

InExcelsis
  • Banned
  • 127 posts

Posted 24 March 2007 - 16:46

Ne gledam, nemam favorite, "Molitva" je odvratno podilazenje grok-pravoslavnom malogradjanskom duhu, Marija nije nasa posto je tvoja ali nije moja, boli me qratz da je podrzim, jer, da citiram izjavu Singing Loins o Billy Joelu, she`s a wanker and a cunt...

ajmo deponija.

#3 untouchable_23

untouchable_23
  • Members
  • 1,337 posts

Posted 24 March 2007 - 19:01

Opet evrovizija na Muzici?! blink.gif
Zasto... ooo, zasto?! ohmy.gif

#4 happy

happy
  • Members
  • 6 posts

Posted 24 March 2007 - 21:53

QUOTE(untouchable_23 @ 24 Mar 2007, 19:01)
Opet evrovizija na Muzici?!  blink.gif
Zasto... ooo, zasto?!  ohmy.gif


Izgleda da su na ovom forumu (skoro) svi antifanovi svega i svacega! huh.gif unsure.gif
izvinite, ja sam nov , ne mogu da se za pola sata uklopim u vas "fazon" . sad.gif

#5 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 24 March 2007 - 22:40

QUOTE(happy @ 24 Mar 2007, 21:53)
Izgleda da su na ovom forumu (skoro) svi antifanovi svega i svacega!  huh.gif  unsure.gif
izvinite, ja sam nov , ne mogu da se za pola sata uklopim u vas "fazon" .  sad.gif

Ma,opusti se.Ni ja ne mogu da se uklopim u "forumske klanove..." tongue.gif

Edited by sara_va, 24 March 2007 - 22:41.


#6 iorel

iorel
  • Members
  • 1,101 posts

Posted 24 March 2007 - 22:45

Jel' ucestvuje Moz?

#7 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 24 March 2007 - 22:50

QUOTE(InExcelsis @ 24 Mar 2007, 16:46)
Ne gledam, nemam  favorite, "Molitva" je odvratno podilazenje grok-pravoslavnom malogradjanskom duhu, Marija nije nasa posto je tvoja ali nije moja, boli me qratz da je podrzim, jer, da citiram izjavu Singing Loins o Billy Joelu, she`s a wanker and a cunt...

ajmo deponija.

mozze, al' samo pod uslovom da se pinuje na deponiji...

#8 untouchable_23

untouchable_23
  • Members
  • 1,337 posts

Posted 24 March 2007 - 23:08

QUOTE(happy @ 24 Mar 2007, 21:53)
Izgleda da su na ovom forumu (skoro) svi antifanovi svega i svacega!  huh.gif  unsure.gif
izvinite, ja sam nov , ne mogu da se za pola sata uklopim u vas "fazon" .  sad.gif


Ja mislim da je jasno kao dan vec posle par sekundi na forumu da mesta ovakvoj "muzici" ovde nema... ustvari ima, sto rece zagor, jos i pinovana tema da bude tongue.gif Sta ces bolje, prvi topic pa onda pinovan. innocent.gif

#9 shinobi

shinobi
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 25 March 2007 - 03:50

QUOTE(iorel @ 25 Mar 2007, 00:45)
Jel' ucestvuje Moz?


srecom ne. kapiram da je mator i u nekim svojim kemp tripovima al medju tom papazjanijom bas ne zelim da ga vidim...

#10 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 25 March 2007 - 07:18

Moram da primetim (jače je od mene), da se već godinama unazad Eurosong takmičenja u lokalu i globalu ekspesno šalju na Deponiju... dry.gif

Što jes, jes i meni se tu i tamo smuči od kičeraja, yucky.gif ali je to ipak događaj koji prati veliki deo auditorijuma i još se pri tome navija... Uzgred smo prošle godine u tom kontekstu imali i veliki politički skandal... tongue.gif

Uzevši u obzir, da čak i Navijači imaju svoje mesto na forumu, bez obzira što reprezentacija gubi od Kazahstana i Azarbejdžana, a Partizan i Zvezda od Bežanije... yucky.gif

Uzevši u obzir, da je voajerski Veliki Brat kao veliki projekat kuće B92 zauzeo značajno mesto na ovom forumu, bez obzira na svoj kulturno-umetničko-zabavni doprinos istog...

Uzevši u obzir, gomilu limunada i tra-la-la-la topičića na TV-u RTV B92 i Chit-Chatu...

Stvarno je krajnje pristrasno i nekorektno da se Eurosong svake godine ekspresno šalje na Deponiju. Ako su gospoda sa Muzike gadljiva ili se plaše da će im komentari na istu usporavati topik i postove, postavite Eurosong na TV ili Offtopic.

Ili da sačekamo da Veran Matić otkupi prava za Beoviziju i Eurosong... innocent.gif

A ja sa moje strane, mogu da zamolim Uroša da pojedincima onako generalno objasni šta je to diskriminacija i kulturofašizam... wink.gif

#11 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 25 March 2007 - 11:35

QUOTE(dare... @ 25 Mar 2007, 08:18)
Moram da primetim (jače je od mene), da se već godinama unazad Eurosong takmičenja u lokalu i globalu ekspesno šalju na Deponiju... dry.gif

Ја бих рекла да се топици а ла Евровизија не шаљу на Депонију због саме теме, већ због "квалитета" дискусије која се развија у првих неколико постова. То важи и за многе друге теме које се знатно озбиљније и о којима би штошта могло да се прича, али ето, јави се пар људи на почетку који су само расположени за пљуваље и клик... Оде тема где је смрад.


Што се тиче саме Евровизије потпуно си у праву за везу Б92 и ВБ. Да је неким случајем било која друга телевизија откупила права, овде би се само пљувало, а овако је "баш занимљиво". yucky.gif Поента је да и једно и друго гледају исти људи (или барем исти број људи) који се никад неће јавити да то признају за Евровизију. wink.gif


Што се мене тиче, Евровизију гледам сваке године. То ми је постао чак и ритуал, мало попијем и умирем од смеха, што на песме, што на извођаче, што на одевне креације. Још уз право друштво, догађај може да буде изузетно забаван. biggrin.gif

Е, да... Нисам гледала ВБ нити ме је интересовао...

#12 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 March 2007 - 11:52

QUOTE(dare... @ 25 Mar 2007, 08:18)
A ja sa moje strane, mogu da zamolim Uroša da pojedincima onako generalno objasni šta je to diskriminacija i kulturofašizam... wink.gif

Koalicioni partneru, evo, sad cu, specijalno za tebe, posto si me tako lepo zamolio. smile.gif
Kulturfasisticki je osudjivati druge zbog lifestyle-a, muzike koju slusa, itd.
2 InExcelsis-ni meni se Molitva ne svidja toliko koliko mi se dopada cinjenica da je zemlja u kojoj zivim napravila civilizacijski pomak, izabravsi za predstavnicu devojku, koja je Romkinja, i who is said to be lesbian, i, koja, uz sve to, i lepo peva i ne narice.
Pri cemu nije u pitanju ona sama, kao pripadnica manjinske populacije, po svim osnovama, nego je u pitanju cinjenica da je Srbija, doduse nesvesno, civilizacijski napredovala.
Zbog toga, ove godine, 10.maja (12.maja necu moci, idem na neki put tog dana) gledam Eurosong i (ne mogu da verujem da cu ovo reci) navijam za Srbiju. smile.gif
Jer je izborom Marije Serifovic nesvesno pokazala svoje drugo lice. smile.gif

Edited by uros_s78, 25 March 2007 - 11:54.


#13 InExcelsis

InExcelsis
  • Banned
  • 127 posts

Posted 25 March 2007 - 16:20

Urose, veruj mi: trecina nase populacije ne zna ni da lezbijke postoje, evo moja pokojna tetka iz Beckereka je tek u pedesetoj godini zivota saznala sa televizora da ima zena koje vole zene, i zvala ih je "bezbejke".
Romkinja? Nisam znao da je Romkinja. Zasto se ti uopste bavis time kojoj naciji ona pripada? laugh.gif

...salu na stranu, nas narod ce uvek podrzati Cigu koji peva. Ali nece otrpeti Cigu lekara ili ucitelja.

Znaci, ne budi naivan.

#14 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 25 March 2007 - 21:25

QUOTE(InExcelsis @ 24 Mar 2007, 17:46)
ajmo deponija.

pazi ovoga... napiso 21 post, a vec bi da deportuje na deponiju.

#15 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 25 March 2007 - 21:35

QUOTE(Miralem @ 25 Mar 2007, 22:25)
pazi ovoga... napiso 21 post, a vec bi da deportuje na deponiju.
roflmao.gif