Jump to content


Photo

Beogradski psi & ljudi lutalice


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
75 replies to this topic

#31 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 18 June 2002 - 20:14

[...]i peruanski orkestar koji je svojom zilavoscu preziveo zadnja tri,cetiri ciklusa izbora i sve moguce gradske vlasti[YC/...]

NEEE!
ujesen '96 sam imala dozivljaj zabrinjavajuce cudnosti : isti taj peruanski orkestar sam ostavila u knez miajlovoj i zatekla ga u novom sadu ispred robne kuce /naziva 'uzor' nprmr/

mogla bih se zakleti da je to taj isti peruanski orkestar sto redovno nastupa u jednom od tunela na M° 'chatelet'

#32 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 18 June 2002 - 20:47

Znas li ti, anarchique, da jedna rasa teze raspoznaje drugu rasu, odnosno - svi ti dodju isti? Bila sam tako u shoku kad je jedna crnkinja pomesala dve plavuse,("white b...ches, y'all look the same to me":grin: sve dok se meni nije desilo isto sa njenim prijateljicama!

Ne da potcenjujem tvoj vizualni potencijal :wink:

#33 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 18 June 2002 - 21:21

U ovoj opustenoj i neobaveznoj konverzaciji ne vidim ni jedan razlog da mi se ti, 509, bezveznjacka spodobo, nepismena konturo i mentalna trulezi, iz bilo kog razloga obracas.
Tim pre sto sam za razgovore sa besprizornima poput tebe odredio ono brajanusrano mesto. Pa, ukoliko mi skinete ban, tamo cu ti reci sve sto te zanima.
Do tada - chibe avlijaneru !

PS
nisam ni sumnjao da je Z.Obretkovic beogradska ikona za tebe. Nekada on a sada Ceca. Vozdra paorcino.

PPS
Izvinjenje ostalim diskutantima zbog ovog post-a. (izvinjenje je narocito upuceno Jovani kod koje pokusavam da popravim ocenu :wink: )

#34 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 18 June 2002 - 23:53

Eto, a ja sam bio UBEDJEN da sam te Peruance prethodno video u Melburnu?!? Stvarno! Doslo mi da ih pozdravim, kao dje ste, sta ima...

:smile:

PS. Malo pleme zvano NebMo's izbace me dozivotno iz svog sela a onda dodju da pis(aj)u na moj topik... Say what!??!

#35 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 19 June 2002 - 00:18

[...] svi ti dodju isti? [aenima/...]

pa lepo im je rekla :grin::grin::grin: ja sam belkinja pa mi se ponekad slicno desi, al' tek to nema nikakve veze sa vizuelnim potencijalima, kao ni transmisija tog orkestra brkatih peruanaca sinhronizovano na nekoliko lokacija kao u 'noc na zemlji' vec samo sa mojim fobijama iz predostroznosti uglavnom auto.iskarikiranim

/za luna : ako se ja uopste uracunavam u 'ostale diskutante', nisam zamerila, ali ocena kod jovane apsolutno mora da se popravi :smile:/

ps ... i evo ga, opet se ubacio pre mene :grin: i u melburnu, znaci ?
_________________
This nick is under deconstruction. Don't send any private message.

[ Izmena poruke: anarchic! na dan 2002-06-19 01:21 ]

#36 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 19 June 2002 - 00:52

Anarchick, onda ti se ta uplasticena fobija ispoljava kao fatamorgana :grin::grin:
...ili bolje da kazem "sindrom William Blake"

#37 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 19 June 2002 - 01:34

Ti isti Peruanci ne da se šetaju na liniji Beograd-Novi Sad, već se mogu sresti i po Budimpešti. Valjda su ispostava za ovaj deo Evrope :wink:

Lun, čak i kada MU se obratiš sa "kušuj, šugava džukelo i škartu genetskog nasleđa ljudske rase" taj se načisto upiški od sreće jer mu se -- o blagodeti -- neko obratio.

#38 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 19 June 2002 - 01:35

paaa, fatamorgana bi bila johnny deep na novobeogradskoj zeleznickoj stanici iznad buvljaka/oaze izniklog na pescari, johnny deep ispod transparentne nadstresnice na bus.stanici design by viv.univ. u mom kartijeu, johnny deep srece aenimu ispred ociscenog wtc-a i naprosto se sablazni kad sazna da postoji forum b92, johnny deep se registruje pod nick,om 'villiam blake' i pocne da objavljuje tekstove na izvornom peruanskom; dragancetu /i moderatoru/ se ta poezija ne svidja i oni ga banuju; johnny deep seda u cun na savskom keju na dunavu, i otiskuje se u mutne vode tog drugog foruma; tamo se registruje pod nickom jednog od onih predratnih kitsch srpskih romanticara i za osvetu, postuje njihovu uzasnu poeziju na ovom forumu :grin::grin::grin:

#39 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 19 June 2002 - 01:51

Ah, taj Johnny! Seca li se kako se prihvatio stejdza na Partibrejkersima u SKCu (pomoc! Sistah, koja godina)...a meni maloj oci o-v-o-l-i-k-e @@

#40 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 19 June 2002 - 02:15

Sve, sve, ali ti brcici... cista fatamorgana :razz:

Posted Image

Ovo zensko na slici nije nasa aenimchic!, vec Johnnyjeva frendica sa robije. Sad joj salje pakete :grin::grin::grin:

#41 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 19 June 2002 - 02:19

... a meni ovako velikoj oci o-v-o-l-i-k-e Posted Image

:razz:

_________________
This nick is under deconstruction. Don't send any private message.

[ Izmena poruke: anarchic! na dan 2002-06-19 03:23 ]

#42 YC

YC
  • Members
  • 603 posts

Posted 19 June 2002 - 08:19

Ne mogu se zakleti ali mi se cini da sam negde u 2000 godine video Peruance u Banja Luci. Mozda Svevlad ima nesto da nam kaze o tome.

[ Izmena poruke: YC na dan 2002-06-19 09:23 ]

#43 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 19 June 2002 - 12:23

Lun:

PPS
Izvinjenje ostalim diskutantima zbog ovog post-a. (izvinjenje je narocito upuceno Jovani kod koje pokusavam da popravim ocenu :wink:  )

E, bas onako od srca sroceno ! Ja sam dirnuta. Ako se po jutru dan poznaje, ovaj ce biti dobar.

Onda mogu da gajim i dalje nadu, gee jebote, da cemo postati najbolji prijatelji (citat iz obimnog opusa gospodina Donalda Sikerta).

[ Izmena poruke: Jovana na dan 2002-06-19 13:27 ]

#44 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 19 June 2002 - 17:04

Wait a minute Indy! Ako ono nisam ja, kako onda objasniti njegov cuveni tatoo "AEnima for ever" :eek::eek:
-------------------------------------------
Sretoh LuiLue, kaze da se Johnny pridruzio orkestru "PohotniBrchoni" i da pesmom istrebljuju neki le ch-quartte bleu, na virtualnom pentagramu: BanjaLuka-Beograd/NoviSad-Budimpesta-Pariz-Melburn.

#45 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 20 June 2002 - 00:07

Nidzi se zapravo prihvatio uloge pevacice u PohotnimBrchonima sto se moze i videti na ovom dokumentu sa turneje Posted Image, a za to oko tet,a ima da leti perje. Sustastvena je istina da se na kozi naseg Nidzija moze naci samo i jedno jedino sledece vino 4ever i betty lue my love. Turneja se odvija prema planu, sa manjim problemima u BanjaLuci /nesporazumi oko nekih nacionalistickih viceva na racun pola pevacice/. Imajuci u vidu dosadasnji uspeh turneje, u razmatranju je i prosirenje pentagrama na hexagon, oktagon i tako sve do dodekaedra.