Jump to content


Photo

TV Avala


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#1 giger

giger
  • Members
  • 514 posts

Posted 30 December 2006 - 18:23

Do sada ste verovatno svi primetili ovu novu televiziju. I ispalo je da uopste nije losa televizija... Ako se po jutru dan poznaje, bice ovo jednog dana bas kvalitetna televizija. Ovo je tek pocetak... Mozete zakaciti dosta zanimljivih razgovora, za razliku od ostalih televizija koje samo presipaju iz supljeg u prazno sa politicarima i nekim idiotima...

btw. Najvise mi se svidja emisija sa onom simpaticnom crnogorkom, koja vodi neku emisiju o filmovima "Kino Klub" valjda. Doduse smeta mi taj njen govor na televiziji, ima neko mnogo jako "J"... ali to mi samo na TV-u smeta, mislim da bi mi u stvarnosti bilo simpaticno:)))

Jel zna neko gde izlazi ova devojka? smile.gif Salim se...

#2 freakNS

freakNS
  • Members
  • 694 posts

Posted 30 December 2006 - 18:57

tja... aj da ne ocrnim ljude, tek su na pocetku, ali sam do sada od njih gledao samo snimke NFLa i ona dva retarda ne umeju ni ime valjano da izgovore a kamoli da se sastave sa pravilima... uzasni su, ali uzasni. aj sto neke stvari ne znaju, to se da oprostiti, ali bre krajnje su nepripremljeni a to je neprofesionalizam na srpski nacin pa sve jos ^2

#3 lostfanforever

lostfanforever
  • Members
  • 502 posts

Posted 30 December 2006 - 20:11

QUOTE(giger @ 30 Dec 2006, 18:23)
btw. Najvise mi se svidja emisija sa onom simpaticnom crnogorkom, koja vodi neku emisiju o filmovima "Kino Klub" valjda. Doduse smeta mi taj njen govor na televiziji, ima neko mnogo jako "J"... ali to mi samo na TV-u smeta, mislim da bi mi u stvarnosti bilo simpaticno:)))
Jel zna neko gde izlazi ova devojka? smile.gif Salim se...


Ta simpaticna crnogorka dry.gif je, cini mi se supruga Stanka Crnobrnje (gle kakve slucajnosti) alfe i omege TV Avale. Inace je crnogorska rediteljka valjda Marija....nesto.... npr. Perovic

Tako da ne znam da li si jos uvek zainteresovan... tongue.gif

#4 mr@ki

mr@ki
  • Members
  • 1,080 posts

Posted 30 December 2006 - 22:14

QUOTE(lostfanforever @ 30 Dec 2006, 20:11)
Ta simpaticna crnogorka  dry.gif  je, cini mi se supruga Stanka Crnobrnje    (gle kakve slucajnosti) alfe i omege TV Avale. Inace je crnogorska rediteljka valjda Marija....nesto.... npr. Perovic

Tako da ne znam da li si jos uvek zainteresovan...  tongue.gif

Na koju voditeljku mislite, ja ovde nisam nista nasao...?

#5 lostfanforever

lostfanforever
  • Members
  • 502 posts

Posted 31 December 2006 - 01:04

QUOTE(mr@ki @ 30 Dec 2006, 22:14)
Na koju voditeljku mislite, ja ovde nisam nista nasao...?



pa nesto je nema medju voditeljima.... mozda bi je nasli medju vlasnicima ili nesto slicno innocent.gif

anyway here she is

Attached Files



#6 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 31 December 2006 - 02:38

Mene ona uzasno smara.U zadnoj emisiji gost je bio Jovan Cirilov,koji nije mogao da dodje do reci.Ona pozove gosta,pa pocne da lupeta svoje misljenje,umesto da pusti coveka da prica.

#7 djenka

djenka
  • Members
  • 1,227 posts

Posted 31 December 2006 - 06:13

QUOTE(kojot @ 31 Dec 2006, 02:38)
Mene ona uzasno smara.U zadnoj emisiji gost je bio Jovan Cirilov,koji nije mogao da dodje do reci.Ona pozove gosta,pa pocne da lupeta svoje misljenje,umesto da pusti coveka da prica.


Šta joj dođe Tegeltija ?

#8 lostfanforever

lostfanforever
  • Members
  • 502 posts

Posted 31 December 2006 - 15:12

QUOTE(djenka @ 31 Dec 2006, 06:13)
Šta joj dođe Tegeltija ?


Uzor ? rolleyes.gif

#9 gervasius twinkleminkleson

gervasius twinkleminkleson
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 02 January 2007 - 14:35

kako nekome taj idiot moze da bude simpatichan???

kad se sjetim njene emisije o filmovima koju je radila ovdje, na tvIN-u. mislim, strashno, sa sve rechenicama tipa '...da vas nauchim da razmishljate'.
kreten. koliko je puta upropastila potencijalno dobre emisije sa zanimljivim gostima svojom gluposcu dry.gif

#10 giger

giger
  • Members
  • 514 posts

Posted 03 January 2007 - 17:56

QUOTE(kojot @ 31 Dec 2006, 02:38)
Mene ona uzasno smara.U zadnoj emisiji gost je bio Jovan Cirilov,koji nije mogao da dodje do reci.Ona pozove gosta,pa pocne da lupeta svoje misljenje,umesto da pusti coveka da prica.


E, ovo 100% stoji... To joj je jedna od vecih mana... Zna dosta o filmu, ali ne mora toliko da potencira svoje misljenje. Trebace joj neko vreme da se malo izbrusi ispred kamera.

#11 giger

giger
  • Members
  • 514 posts

Posted 03 January 2007 - 17:58

QUOTE(lostfanforever @ 30 Dec 2006, 20:11)
Ta simpaticna crnogorka  dry.gif  je, cini mi se supruga Stanka Crnobrnje    (gle kakve slucajnosti) alfe i omege TV Avale. Inace je crnogorska rediteljka valjda Marija....nesto.... npr. Perovic

Tako da ne znam da li si jos uvek zainteresovan...  tongue.gif


Haha... Jesam, sto da ne... smile.gif

#12 lostfanforever

lostfanforever
  • Members
  • 502 posts

Posted 03 January 2007 - 21:33

QUOTE(giger @ 3 Jan 2007, 17:58)
Haha... Jesam, sto da ne... smile.gif



A, da razmislis ti jos malo,aaaa ???
Evo ti nove prilike da se predomislis innocent.gif

Attached Files



#13 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 04 January 2007 - 05:56

QUOTE(lostfanforever @ 30 Dec 2006, 20:11)
... npr. Perovic


npr. Mavrokefalidis ili Prasikevičijus? Mož' biti svašta...

"Men Behaving Badly" i "Only Fools And Horses" specijali, nije loše za početak...

#14 lostfanforever

lostfanforever
  • Members
  • 502 posts

Posted 05 January 2007 - 01:34

QUOTE(loshmmee @ 4 Jan 2007, 05:56)
npr. Mavrokefalidis ili Prasikevičijus? Mož' biti svašta...

"Men Behaving Badly" i "Only Fools And Horses" specijali, nije loše za početak...



E. pa ispostavilo se da je ona ZAISTA Perovic tongue.gif
A o Mavrokefalidisu ili Prasikevičijusu neki drugi put.... innocent.gif

#15 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 05 January 2007 - 13:22

QUOTE(djenka @ 31 Dec 2006, 05:13)
Šta joj dođe Tegeltija ?

laugh.gif