Jump to content


Photo

Farbanje obrva


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

#46 OnaMrvica

OnaMrvica
  • Members
  • 8 posts

Posted 28 March 2007 - 15:37

OBRVE RASTU DEFINITIVNO!! Svojevremeno sam na kursu nemackog upoznala devojku koja je i kosu i obrve farbala u plavo. Medjutim, ona je bila od onih izrazito crnih tipova, sto uspevaju da izvuku normalnu plavu boju kose jedino prethodnim blajhanjem...Odnosno ma koliko se ona trudila njena boja kose je uvek vukla na zuto i to onu bljak zutu boju...Nazalost i obrve su joj tako izgledale.. Stavise bukvalno su imale izrastak kao i onaj koji nastane na kosi. Bila sam krajnje zbunjena jer sam tako nesto videla prvi put u zivotu. Mada, pretpostavljam da se njoj to dogadjalo zbog OGROMNE razlike izmedju njene prirodne i zeljene boje.
Moje iskustvo je rezultat moje greske, tj. jednom prilikom sam napravila pauzu u ispiranju farbe sa kose zbog telefona. Odnosno farbe mi se slila na obrve i tu ostala nekih desetak minuta. Obrve su bile za jedno dve nijanse svetlije u odnosu na moju prirodnu boju kose sto je sve u svemu super izgledalo jer se ja farbam u svetlo plavo a prirodno sam smedjokosa.
Nadam se da sam bar nekom pomogla....

#47 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 29 March 2007 - 09:57

QUOTE(Šumejker-Levi 9 @ 8 Mar 2007, 22:19)
Devojčica mi farba obrve u plavo, isto kao i kosu, a ja provalio tek pre neki dan, mislio sam da je ona u osnovi smeđa, a da su obrve prirodno plave  dry.gif  frusty.gif



hehe tako misle i za mene isto. biggrin.gif

pa drzi to par nedelja, pa onda pocne da probija tvoja prava boja, ali ne kvari ti to nesto drasticno izgled.

#48 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 04 June 2007 - 14:50

heh, samo da prijavim da su obrve stvarno blesave i da stvarno posle par nedelja bude pola novih u prirodnoj boji a pola onih svetlijih

što znači da je farbanje bilo uspešno, ali ću morati da ga primenjujem svaki put kad farbam kosu

#49 007

007
  • Members
  • 547 posts

Posted 06 June 2007 - 08:51

QUOTE(Amélie @ 4 Jun 2007, 15:50) <{POST_SNAPBACK}>
heh, samo da prijavim da su obrve stvarno blesave i da stvarno posle par nedelja bude pola novih u prirodnoj boji a pola onih svetlijih
što znači da je farbanje bilo uspešno, ali ću morati da ga primenjujem svaki put kad farbam kosu

Lepo ja rekoh onomad da dobijes satirane obrve posle izvestnog vremena. Ali nije strasno jerbo se dobije dobra kombinacija sa kosom..
Na zalost, moraju se farbati kad i kosa (ukoliko je to u redovnim terminima-->metar, metar i po dana)