Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Dexter


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
530 replies to this topic

#526 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 07 December 2013 - 11:19

ne mogu da prestanem da se smejem :D Bas sam bio sjeban nakon poslednje epizode,ali ovi strucnjaci su mi popravili raspolozenje :)

 

Cak sam i zaboravio na to ali sad opet otvorih stranicu i ulepsase mi jutro ;D

 

 

Sto se Deb tice, morali su. ;D Da je ona ostala ziva onda ne bi imao razlog da uradi ono sto je uradio nego bi bio srecan kraj gde su svi na okupu i lepo uzivaju a to bi bio, IMO, najgori kraj. Ovako, shvata da ljudi koje voli umiru njegovom krivicom i da mora da se zrtvuje ako zeli da njegov sin ima normalan zivot a nigde nece biti sigurniji nego sa Hanom.



#527 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 07 December 2013 - 13:26

Cak sam i zaboravio na to ali sad opet otvorih stranicu i ulepsase mi jutro ;D

 

 

Sto se Deb tice, morali su. ;D Da je ona ostala ziva onda ne bi imao razlog da uradi ono sto je uradio nego bi bio srecan kraj gde su svi na okupu i lepo uzivaju a to bi bio, IMO, najgori kraj. Ovako, shvata da ljudi koje voli umiru njegovom krivicom i da mora da se zrtvuje ako zeli da njegov sin ima normalan zivot a nigde nece biti sigurniji nego sa Hanom.

 

A šta je sa porodicom njegove žene? Ceniš da je sigurniji lutajući Argentinom sa ubicom, nego sa bratom i sestrom u Orlandu (ili gde žive već).



#528 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 07 December 2013 - 13:40

A šta je sa porodicom njegove žene? Ceniš da je sigurniji lutajući Argentinom sa ubicom, nego sa bratom i sestrom u Orlandu (ili gde žive već).

 

Bas zbog toga, Dex zna da je Hana spremna i da ubije da bi zastitila one koje voli (u ovom slucaju Harisona) i to mu je najbitnije u tom trenutku. 

 

 

p.s. Ti si hejter, da ga je ostavio u Orlandu kod babe i dede nasao bi ti i tu nesto. :P Uostalom, vidis da se sprema tornado kako da stigne u Orlando? Ha! Sta cemo sad? ;D



#529 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 07 December 2013 - 14:31

ma Deks ga je upisao na casove fudbala.Verovatno je video da poseduje veliki kvalitet,pa ga je poslao u Argentinu da sjebe Mesija :D

#530 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 07 December 2013 - 14:42

p.s. Ti si hejter, da ga je ostavio u Orlandu kod babe i dede nasao bi ti i tu nesto. :P Uostalom, vidis da se sprema tornado kako da stigne u Orlando? Ha! Sta cemo sad? ;D

 

Ma tornado je smejurija. Video si da su svi ostali živi i zdravi.

 

Ja sam objektivni hejter :D



#531 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 11 July 2014 - 18:23

 

 

Elitna prostitutka koja je ubila direktora “Gugla” voli Dekstera Morgana

 

http://www.blic.rs/V...ekstera-Morgana