Jump to content


Photo

Rossoneri


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1 reply to this topic

#1 EbolaAttack

EbolaAttack
  • Members
  • 4 posts

Posted 06 November 2006 - 13:10

Za sve navijace ACMilana
Uskoro cu postaviti i mnostvo slika,za sve koji vole klub sa severa Italije..........
Navijaci javljajte se..........
Za plavocrne ulaz na temu cetiri evra:))

#2 Burucaga

Burucaga
  • Members
  • 9 posts

Posted 09 November 2006 - 14:12

he he eto platili smo ulaz onoliko koliko ste i tražili 4 Evra biggrin.gif čak je pare Dejan Stanković uručio lično mislim na onaj jedan.

Mali osvrt na derbi. Stvarno je bilo dobro gledati. Nivo igre se odrazio i pokazao kroz rezultat 4:3 i stvarno je bilo lepo gledati.

Ne provociram te ali mislim da se ovaj derbi pokazao ko je zaista gde. Hajde seti se zadnjih 15 godina sem ono malo izleta Lacia i Rome titule su redovno išle Milanu i Juventusu da bi se desilo to što se desilo stime što Juve nije imao sreće, na italijanskom se sreća ako se ne varam kaže Berluskoni, pa umesto da završi tamo gde mu je i mesto biva nagrađen da igra sa Zvezdom i da igra Ligu Šampiona.
A u kakvom je stanju klub govori i raspad tj povlačenje najjače grupe navijača milana zbog politike. A desničari koji su sada glavni na tribini se slikaju u hrvackom nekom selu u ulici gde nema nigde nikoga i zatim postavljaju tu sliku po forumima kao šetaju se slobodno po Beogradu i gde su te opasne delije.
Iskreno svakim danom se sve više i više sramote i trebali su da ispadnu kao Juve ali...

Iskreno uvek sam ih poštovao i bili su za mene institucija na koju se trebalo ugledati dok prljav veš nije isplivao na videlo.
Seti se da su upravo ta dva kluba pre neku godinu igrala finale LŠ.
Šteta što je Kaka tongue.gif upao u lošu sredinu.
Ipak u Beogradu se moglo videti puno toga i dosta toga se moglo naučiti o velikim mečevima. Uvek su tri igrača u blizini lopte što vrši neverovatan pritisak na protivnika sa puno kretanja po terenu.
Ali i za to ima leka wink.gif ovako uvek je tu bio i sudija, sem Koline, da pripomogne.
I naravno po meni greška odlazak Ukrainca u napadu.
Pozdrav i stavi slike ili svoj stav a za derbi he he cool.gif ...naplata duga...