Jump to content


Photo

Onward's, Upward's - Howay The Lads


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
55 replies to this topic

#1 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 04 November 2006 - 23:46

Dobar forum - bas onaj koji mi je nedostajao wink.gif

Danas je dobar dan za zapocinjanje teme o NUFC-u... dan jos jednog posrtanja...

Na muci se poznaju junaci...valjda...



Da li ovo cita neko ko je... istomisljenik/ca? smile.gif

Pozdrav za sve navijace Njukasla!!! cool.gif

#2 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 06 November 2006 - 16:05

Daleko sam od njihovog navijaca,ali smipatizer da,od vremena kad je legenda sa tvog avatara dosao.Jedno vreme intenzivno pratio sve u vezi kluba,bio uclanjen na sajt i tako,ali me malo proslo...

U zadnje 2-3 godine me par puta razvalise na kladionici pa ih uglavnom zaobilazim biggrin.gif

#3 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 06 November 2006 - 16:57

Sto se kladionice tice, istina je ziva... Znaju da "uvale" wink.gif

Sve to ide u rok sluzbe.

Ja sam navucen na Njukasl vec 10ak godina, i nema izgleda da cu se izleciti. A ne bi mi skodilo, narocito posle one smejurije u subotu protiv Sheffielda...

Sta da se radi, idemo dalje!

Drago mi je sto ima jos postovalaca Legende kod nas!

#4 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 07 November 2006 - 00:19

QUOTE(Shearer @ 6 Nov 2006, 16:57)
Drago mi je sto ima jos postovalaca Legende kod nas!


Pa,Sirer je,uz Van Bastena,najbolji centarfor kojeg sam ikada gledao. Hail.gif On,Okocha i Rivaldo su mi tri najjaca igraca,s tim sto je Dzej Dzej ostao nedorecen jer se zajebavao rolleyes.gif

#5 SOFIJANOR

SOFIJANOR
  • Sleepers
  • 30 posts

Posted 07 November 2006 - 16:18

Njukasl mi je smesan, ali Sirer je legenda...velika legenda.

Inace, na ovom podforumu je bilo mnogo pokusaja, ali su samo opstali Liverpulci...tako da ti zelim puno srece...

#6 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 07 November 2006 - 18:58

Ne krivim te, smesni su i meni sad.gif

Da li je na forumu aktivan neko ko je ucestvovao u tim "pokusajima"?


Edited by Shearer, 07 November 2006 - 19:00.


#7 Toon

Toon
  • Members
  • 1 posts

Posted 09 November 2006 - 02:20

treneru nufc je vec jednom uspelo da ispadne sa dobrom ekipom(whu) ne daj boze da mu se to desi sa jos jacom ekipom

#8 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 09 November 2006 - 11:49

Pozdrav, Toon!!!

Ne znam sta da mislim o Roederu...

Nerviraju me 2 stvari kod njega: izjave posle utakmica i izmene koje vrsi/ne vrsi...

Opstacemo u ligi, ali to i nije neki uspeh...

#9 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 09 November 2006 - 23:48

Mene najvise nervira njegov mlitavi izgled.Kako onako kilav da podvikne kad treba? biggrin.gif

#10 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 16 November 2006 - 16:45

Ne znam kako ista radi. Njegove izjave pre i posle utakmica me duboko uznemiruju, covek stvarno ima problema...

Nek nam je Alan Shearer u pomoci! wink.gif

#11 dudi

dudi
  • Members
  • 173 posts

Posted 17 November 2006 - 11:03

QUOTE(Shearer @ 16 Nov 2006, 16:45)
Ne znam kako ista radi. Njegove izjave pre i posle utakmica me duboko uznemiruju, covek stvarno ima problema...

Nek nam je Alan Shearer u pomoci!  wink.gif


Ne moze nama niko da pomogne. Koliko god to zvucalo pesimisticki, prosla su vremena kada je 'Castle sa klupe vodio Kigen, ja ne verujem da cemo se u skorije vreme ozbiljnije umesati u borbu za sam vrh.

Pozdrav

#12 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 19 November 2006 - 11:27

QUOTE(dudi @ 17 Nov 2006, 11:03)
Ne moze nama niko da pomogne. Koliko god to zvucalo pesimisticki, prosla su vremena kada je 'Castle sa klupe vodio Kigen, ja ne verujem da cemo se u skorije vreme ozbiljnije umesati u borbu za sam vrh.

Pozdrav


Evo, juce su igraci Njukasla konacno pokazali odlucnost, borbenost i jaja, tako da, iako nas je Arsenal odvalio, osvojili smo taj bod, krvavo zaradjen, mogu reci!!!

To je razlika izmedju bezlicnog Njukasla i ovog ciji se igraci bacaju za loptom, trce koliko mogu, i ocigledan nedostatak kvaliteta i tehnicku inferiornost nadoknadjuju onim sto pravi navijaci mozda jos i vise cene - srcem!

Ne mogu a da ne pomenem FENOMENALNOG Givena koji se vratio posle teze povrede i u prvoj utakmici pokazao kakav je golman!

Howay The Lads!

#13 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 19 November 2006 - 19:24

Lepo je sve to,borbenost i slicno,ali juce je,po meni,bod osvojen samo i iskljucivo zahvaljujuci Givenu Hail.gif Covek je medju top 5 golmana u svetu vec godinama,steta sto trune u Njukaslu,tj. sto je Njukasl postao engleski Inter sad.gif

#14 dudi

dudi
  • Members
  • 173 posts

Posted 19 November 2006 - 19:33

QUOTE(Zli Gli @ 19 Nov 2006, 19:24)
Lepo je sve to,borbenost i slicno,ali juce je,po meni,bod osvojen samo i iskljucivo zahvaljujuci Givenu Hail.gif Covek je medju top 5 golmana u svetu vec godinama,steta sto trune u Njukaslu,tj. sto je Njukasl postao engleski Inter sad.gif


Mozda si ipak malo preterao za Givena, ali ovo za Inter nisi mogao bolje poredjenje da napravis.

Pozdrav

Edit
Mada kad malo bolje razmislim Inter je bar osvajao neke titule, mi nismo nista.

Edited by dudi, 19 November 2006 - 19:34.


#15 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 20 November 2006 - 00:23

Nemojte sa Interom da se poredimo, oni su unistili mnogo vise i mogo bolje igrace, tako da nje bas pravo poredjenje.

Uostalom, mislim da je Aston Villa najvece grobre igraca u Engleskoj, mada je moguce da ce se sada okrenuti pod O'Neillom, tj. vec se okrece...

A Given je Given. Mi smo osvojili bod samo zahvaljujuci Givenu, a oni nisu izgubili samo zahvaljujuci Anriju, tako da smo kvit rolleyes.gif