Jump to content


Photo

Blog B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
149 replies to this topic

#1 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 08 October 2006 - 00:00

Ja obozavam da citam blog Srdjana Mitrovica (najvise zbog obozavanja xtine), Marchela, Biljane Srbljanovic, Gorana Svilanovica, Gordana Kicica, SERGEJA TRIFUNOVICA, i Oto Oltvanija.

I volela bih da Srdjan Valjarevic zapocne svoj blog, a definitivno najsmoreniji blog je Marka Vidojkovica (iako ga poznajem).

Ne bi bilo lose da neka od ovih pinkovih pevacica otvori svoj blog pa da mozemo kolektivno da ih pljujemo.

#2 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 08 October 2006 - 00:08

sarahh s_w.gif alive&kickin' ?

#3 johnnioza

johnnioza
  • Members
  • 1,480 posts

Posted 08 October 2006 - 01:39

QUOTE(sara_va @ 8 Oct 2006, 00:00)
Ne bi bilo lose da neka od ovih pinkovih pevacica otvori svoj blog pa da mozemo kolektivno da ih pljujemo.



Cenim da bi ti blogovi bili pismeniji od Kichicevog.

#4 Anne Gwish

Anne Gwish
  • Members
  • 612 posts

Posted 08 October 2006 - 12:58

Volim da čitam blogove Biljane Srbljanović, Gorana Markovića, Miljenka Derete... a dobro pišu i Janko Baljak, Goran Svilanović... i Oto Litvanji je o.k. Zapravo, pređem ovlaš preko svega što mi se učini iole interesantno, nemam favorite.

S druge strane razočarala sam se videvši blogove Gordana Kičića (čovek je ili debil ili je nepismen, iako sluša dobru muziku), Marčela (neopisivo smara, o.k. dečko studira srpski jezik i književnost, informisan je i načitan to sve stoji, ali i ona prva stavka), Ivane Konstantinović (ne znam ni šta sam očekivala, držaću se gledanja vesti u 23h) i Neboše Krstića, koji više ne piše tj. on sam je saopštio da neće više uzimati učešća u pisanju bloga (postavio je samo tri teme od čega su dve o LDP-u i jedna o Peščaniku i njegovim autorkama (ni o jednima ni drugima nema preterano lepo mišljenje, to mi je bilo malo, onako... bezveze, očekivala sam da će na blogu pisati o nekim drugim stvarima tj. da će za tu priliku malo da izađe iz uloge predsednikovog savetnika za medije)...

Marko Vidojković se i nije nešto preterano raspisao, a i 70% svog bloga je iskasapio brišući ili prepravljajući poruke nakon maratonskih rasprava sa svojim (podjednako nadrkanim) anti fanovima. A vreme koje je ubio zajebavajući se sa svojim mrziteljima mogao je 'ladno da iskoristi da objavi roman u nastavcima, na blogu, što je ako se ne varam jednom i probao (ostavio je deo svog novog romana).

Sergeja Tifunovića ne čitam, bar do sada nijednom nisam, nemam pojma, jednostavno me ne zanima.

Odnedavno za blogu b92 piše Tamara Skrozza smile.gif, mislim da ću i nju redovno čitati.

#5 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 09 October 2006 - 07:39

najvise traga na b92 blogu do sada je ostavio nebojsa krstic i to, pazite, sa samo tri posta! to ce se prepricavati jos neko vreme laugh.gif

bez zezanja, andrea je rekla manje-vise isto sto i ja mislim, pa sam samo hteo i ovde da iskoristim priliku da jos malo sutiram krstica dok je na zemlji.

#6 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 09 October 2006 - 16:39

Moj favorit na Blogu je Milic i Milic /uvek aktuelna, srcana u diskusiji, pozrtvovana da edukuju i one sa jeftinijim ulaznicama/.

Biljana Srbljanovic je bez konkurencije svojom otvorenoscu i duhovitoscu.

Miljenko Dereta – uglavnom aktuelan i nadahnut.

Queeria – sampion originalnosti, osim kada pretera u lascivnostima.

Sergej Trifunovic – ne podnosim ga zbog koketiranja s desnicom, a i ne razbija narocitom inteligencijom.

Marko Vidojkovic – kad bi smanjio klicinu sujete i malo se spustio na zemlju, bio bi sasvim OK.

Branislav Cole Kovacevic – smarac, previse drvenast, uprkos OK rezonima

Ivan Marovic – uglavnom zanimljiv

Nebojsa Krstic – “legenda” Bloga. Za samo tri teme uspeo je da pokaze neprevazidjeno
profesionalno neznanje, nekompetentnost za funkciju koju obavlja, kao i tragicni
nedostatak, cak i u tragovima, pravnickog znanja, odvaljujuci izjave zbog kojih ga
uskoro cekaju sudske tuzbe.

Srdjan Kusovac – citljiv

Janko Baljak – takodje, citljiv

Goran Markovic – solidan, mada promenljivog kvaliteta diskusija

#7 Anne Gwish

Anne Gwish
  • Members
  • 612 posts

Posted 09 October 2006 - 20:27

Vidim, Nebojša Krstić polako gradi fan bazu. ohmy.gif laugh.gif Pa lepo...
Ko inače ne posećuje blog, treba da svrati makar da pogleda kako je 5-10 posetilaca bloga tih par dana bukvalno razbijalo tog čoveka, ama obrisali su patos sa njim. S tim što je meni ono bilo pomalo i tužno za čitanje, mislim, Krstić ipak nije (samo) tamo neki prolupali bivši član Idola već i savetnik predsednika za medije (ej, medije!). Onakvo pisanje, onakve odvale, onakvu opsednutost V. B. Popovićem bih pre bih očekivala od npr. savetnika premijera.

#8 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 09 October 2006 - 22:28

QUOTE(andrea @ 9 Oct 2006, 21:27)
Onakvo pisanje, onakve odvale, onakvu opsednutost V. B. Popovićem bih pre bih očekivala od npr. savetnika premijera.


ako ovo neko cita od ljudi sa b92, evo vam ideje koga da zovete! biggrin.gif

#9 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 10 October 2006 - 15:57

QUOTE(vinska musica @ 9 Oct 2006, 18:39)
Moj favorit na Blogu je Milic i Milic /uvek aktuelna, srcana u diskusiji, pozrtvovana da  edukuju i one sa jeftinijim ulaznicama/.

Biljana Srbljanovic je bez konkurencije svojom otvorenoscu i duhovitoscu.

Miljenko Dereta – uglavnom aktuelan i nadahnut.

Queeria – sampion originalnosti, osim kada pretera u lascivnostima.

Sergej Trifunovic – ne podnosim ga zbog koketiranja s desnicom, a i ne razbija narocitom inteligencijom.

Marko Vidojkovic – kad bi smanjio klicinu sujete i malo se spustio na zemlju, bio bi sasvim OK.

Branislav Cole Kovacevic – smarac, previse drvenast, uprkos OK rezonima

Ivan Marovic – uglavnom zanimljiv  

Nebojsa Krstic – “legenda” Bloga. Za samo tri teme uspeo je da pokaze neprevazidjeno
profesionalno neznanje, nekompetentnost za funkciju koju obavlja, kao i tragicni
nedostatak, cak i u tragovima, pravnickog znanja, odvaljujuci izjave zbog kojih ga
uskoro cekaju sudske tuzbe.

Srdjan Kusovac – citljiv

Janko Baljak – takodje, citljiv

Goran Markovic – solidan, mada promenljivog kvaliteta diskusija


mora da je fino kad imas vremena da po ceo dan iscitavas i iscitavas stotine stranica...

Edited by ultimatebg, 10 October 2006 - 15:58.


#10 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 10 October 2006 - 17:09

Pa, eto... nalazim vremena za sve ono sto mi cini zadovoljstvo. biggrin.gif
A sho? To mi je mana? ohmy.gif

#11 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 10 October 2006 - 20:32

QUOTE(vinska musica @ 10 Oct 2006, 19:09)
Pa, eto... nalazim vremena za sve ono sto mi cini zadovoljstvo.  biggrin.gif
A sho? To mi je mana?  ohmy.gif


naprotiv. svaka cast. leisure time. potrebno mi je, pa zbog toga smile.gif

#12 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 11 October 2006 - 07:37

QUOTE(kralj)
17.mart 2004.godine je Kostunicino maslo, kao i pozar u Hilandaru, koji se desio 19.marta 2004.godine, nemojte da mislite da su to slucajnosti-i Hitler je zapalio Reichstag.


#13 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 11 October 2006 - 14:26

Odvojio sam vreme da procitam mnogo hvaljeni blog osobe koja se odaziva na ime Nebojsa Krstic, a koja bi trebalo da bude savetnik predsednika jebene Republike Srbije, i moram reci da sam bas debelo razocaran. Osim sto je neduhovit i pakostan, jos i ne zna ni da laze, ni da se vasi kada je u lazi uhvacen.

Jebote, pa njega je Bojana-glupa-sam-skoro-kao-Verica-Bradic-Maljevic spustila. ohmy.gif

Bojim se da ce DS posle ovoga imati poteskoca da ponovo dobije moj glas.

#14 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 11 October 2006 - 14:34

QUOTE(Artur Dent @ 11 Oct 2006, 15:26)
Odvojio sam vreme da procitam mnogo hvaljeni blog osobe koja se odaziva na ime Nebojsa Krstic, a koja bi trebalo da bude savetnik predsednika jebene Republike Srbije, i moram reci da sam bas debelo razocaran. Osim sto je neduhovit i pakostan, jos i ne zna ni da laze, ni da se vasi kada je u lazi uhvacen.

Jebote, pa njega je Bojana-glupa-sam-skoro-kao-Verica-Bradic-Maljevic spustila.  ohmy.gif

Bojim se da ce DS posle ovoga imati poteskoca da ponovo dobije moj glas.

Pa ako je tek blog N. Krstica bio potreban da te dovede u takvu nedoumicu, onda... wink.gif

#15 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 11 October 2006 - 14:43

Jebiga, nekima nije dato da vide oreol oko glave Cedomira J. wink.gif