Jump to content


Photo

Cikloturistika


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#16 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 14 August 2007 - 19:48

QUOTE(st.anger @ 14 Aug 2007, 20:42) <{POST_SNAPBACK}>
whistling.gif

pričaj

#17 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 14 August 2007 - 19:52

QUOTE(Mioba @ 14 Aug 2007, 20:48) <{POST_SNAPBACK}>
pričaj

A šta da kažem innocent.gif

Bilo je F_e_n_o_m_e_n_a_l_n_o smile.gif



Odlično i zabavno iskustvo, susreo razne zanimljive ljude i obišao neka skrivena mjesta u koja s automobilom ne bi nikad navratio - Preporučam smile.gif

Edited by st.anger, 14 August 2007 - 20:02.


#18 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 14 August 2007 - 19:59

QUOTE(st.anger @ 14 Aug 2007, 20:52) <{POST_SNAPBACK}>
A šta da kažem innocent.gif

pa kilometraža, oprema, trasa, kategorije puta
i te stvari




mene neki ludaci zovu na vožnju po indiji sledeće godine
a ja se još i ozbiljno premišljam...

#19 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 14 August 2007 - 20:21

QUOTE(Mioba @ 14 Aug 2007, 20:59) <{POST_SNAPBACK}>
pa kilometraža, oprema, trasa, kategorije puta
i te stvari

Pa za nekih 22 dana kilometraža i nije impresivna (1200km)ali tu je bilo i kupanja na ludim wub.gif mjestima, i tako sve polako smile.gif
A ruta je bila: Split->Korcula->Mljet->Dubrovnik->Pelješac->Korcula->Lastovo->Split->Vis(Biševo-Modra spilja)->Split smile.gif
Dobar dio stvari (odjeća) koju sam nosio nisam uopće koristio jer sam redovito naveče prao maicu, šorc i bicke (one sexy hlačice ) biggrin.gif

#20 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 14 August 2007 - 22:06

QUOTE(st.anger @ 14 Aug 2007, 21:21) <{POST_SNAPBACK}>
A ruta je bila: Split->Korcula->Mljet->Dubrovnik->Pelješac->Korcula->Lastovo->Split->Vis(Biševo-Modra spilja)->Split smile.gif

a hvar ?!? ohmy.gif

jesi putovao sam? gde si/kako spavao?

#21 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 14 August 2007 - 22:30

QUOTE(Mioba @ 14 Aug 2007, 23:06) <{POST_SNAPBACK}>
a hvar ?!? ohmy.gif

jesi putovao sam? gde si/kako spavao?

Hvar i Brač sam već davno čitave obišao pa mi nisu bili napeti smile.gif
Spavanje uglavnom u šatoru (kampovi) ili na baš privlačnim mjestima gdje nisam mogao odoljeti da ne ugledam svitanje sa tog mjesta smile.gif i 3 dana privat. apartman
Nešto sam vozio solo a nešto u društvu smile.gif - to je baš zanimljivo bilo jer na svakom trajektu je bilo skoro po desetak biciklista koji tako putuju pa onda na trajektu malo popričamo i tako... vidimo kakvi su nam planovi pa onda pedaliramo zajedno dan-dva. (sad imam biciklističke frendove iz Slo, Poljske, Italije) smile.gif
Inače nisam ranije nikad bio u kampovima i čini mi se da sam uvidio da taj svijet može biti prilično zanimljiv i da pored nekih nedostataka ima i svojih prednosti.

#22 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 14 August 2007 - 22:35

well, ako odolim indiji ( rolleyes.gif ) eto me sledeće godine na nekom trajektu

nego jel se može kampovati samo na za-to-predviđenim-mestima, ili može da se prilegne bilo gde?
kako stoje stvari sa turističkim taxama i sl?

#23 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 15 August 2007 - 07:37

QUOTE(Mioba @ 14 Aug 2007, 23:35) <{POST_SNAPBACK}>
nego jel se može kampovati samo na za-to-predviđenim-mestima, ili može da se prilegne bilo gde?
kako stoje stvari sa turističkim taxama i sl?

Kampiranje je dozvoljeno samo u kampovima i tu se taxe normalno obračunavaju, ova moja noćenja u mjestima van kampa bila su uglavnom malo dalje od naseljenih mjesta i civilizacije - u nekoj uvalici ili na hridi iznad mora pa nisam imao problema, no recimo na otoku Visu uopće ne postoji kamp ali na plaži Kamenice u Komiži kampiraju ljudi iz cijelog svijeta i uglavnom ih nitko ne dira